Bilgiler
KAREL DS200 IP SANTRAL VE FIYATLARI

KAREL DS200 IP SANTRAL VE FİYATLARI
DS200 IP SANTRAL dahili abonelerde özel IP abone ve SIP, dış hat tarafında aynı anda SIP ile H.323 protokollerini ve yeni nesil ses sıkıştırma algoritmalarını destekler. Bu sayede farklı çevre birimleri kullanabilme esnekliğini sağlar.DS200 serisinde fiberoptik hatlar santralda sonlandırılabilir. Bu sayede santral hizmet alanı genişletilebilir; tek santral yapısında, fiber hatlarla birbirine bağlanmış çok lokasyonlu çözümler sunulabilir.


 
 KULLANILABİLEN  AKTİF CİHAZLAR ŞUNLARDIR:Standard SIP ve Karel SIP Telefonlar,Karel IP telefonlar,DS200'un gelişmiş abone özelliklerinin desteklendiği IP telefonlar,Webfon, web sitesi üzerinden müşterilerin firmayı ücretsiz aramasını sağlayan uygulama,Görüntülü SIP Telefonlar,WiFi SIP Telefonlar,SIP telefon yazılımı çalıştırabilen akıllı cep telefonları,IP Dect,Sistem (SIP sinyalleşme protokolünü destekleyen IP Dect baz istasyonları ve IP Dect el üniteleri,Diğer SIP destekli uç birimleri,analog telefonlar,Tüm fct cihazları(ip,analog,PRI,BRI),normal dectler,karel sayısal setler,karel analog setler,karel operatör konsolları,karel meşguliyet panoları,akü ve daha bir çok ihtiyaca yönelik ilave ürünler….

 
Aynı veya farklı lokasyonda bulunan birden fazla sistemin tek noktadan ve tek arayüzden uzaktan yönetimi ve güncellenmesi mümkündür. DS200 IP SANTRAL verilerin herhangi bir lokasyondan başlangıç zamanı da belirlenerek kolayca yedeklenmesini sağlar. Haberleşme ağında kurulu tüm DS200 IP İletişim Sistemi Kulelerinin durumu tek bir noktadan izlenir.
Alarm uyarıları sesli ve görsel olarak belirlenir ve sistem yöneticisi e-posta veya SMS yoluyla bilgilendirilir. Dahili SNMP uygulaması çok lokasyonlu sistemlerin tek noktadan yönetimini ve pek çok ayarın hızla, özel herhangi bir uygulama yazılımına gerek olmaksızın standart SNMP yazılımları ile yapılandırılmasını sağlar. Merkezi işlemci üzerindeki yazılımı TFTP, SNMP gibi farklı bağlantı yöntemleri ile güncellemek mümkündür.
 
DS200 ip telefon santral bağlı tüm IP aboneler gerek kendi aralarında gerekse IP dış hatlar üzerinden görüntülü telefon, özel set veya yazılım tabanlı telefonlarla görüntülü görüşme yapma imkanına sahiptir. Mekandan bağımsız haberleşme desteği ile çalışma hayatında hareket özgürlüğü sağlar. Organizasyonun hareketli çalışanlarına SIP destekli akıllı cep telefonları WiFi veya 3G üzerinden santral abonesi olarak sistemin özelliklerinden faydalanır. DS200 IP İletişim Sistemleri, Voice-over-IP, fax-over-IP, görüşme kayıt, konferans, gürüntülü gürüşme, durum bilgisi görebilme, anlık mesajlaşma, mobil uygulamalar, uzak abone ve uzak ofisler gibi tümleşik iletişim uygulamalarının tümünü tek bir çatı altında bütünleşik olarak sunar.
 

Aboneler birbirleriyle anlık ve yazılı olarak haberleşebilir. Anlık Mesajlaşma sayesinde iletişim çok hızlı ve kayıt altına alınarak gerçekleşir. Anlık Mesaj kayıtları istenildiği taktirde incelenerek ihtilaflar engellenir. Birden çok haberleşme sisteminin birlikte veya farklı lokasyonlarda kullanılması gereken durumlarda, DS200 ip santral  SIP/H.323 IP dış hat veya ISDN QSIG destekleyen ürünlerle tek bir iletişim sistemi gibi çalışabilir. Tek numaralandırma planı ile farklı lokasyonlardaki aboneler birbirlerini doğrudan dahili numaraları ile ararlar. Arayan numara bilgisi, en ucuz tarifeye göre yönlendirme, yönlendirme yetkilendirmesi, alternatif rota, çağrı yönlendirme ve çağrı aktarma gibi sık kullanılan PBX özellikleri ağ içerisinde desteklenir. Karel Port FrEN çözümü ile Karel IP santrallar her türlü bilişim saldırısında sorunsuz çalışma yeteneği kazanmaktadır. FrEN yapısı sayesinde internete açık IP santrallarınız yetkisiz ve illagal kullanımı engellenmekte, santral yöneticisi ek önlemler için hızla bilgilendirilmektedir.

 
Karel port Sync sayesinde Karel IP santralların lisans yönetimi kolaylaştırılmaktadır. Santral kapasite arttırımı ve yeni özelliklerin kullanımına geçişi hızlanmakta ve kolaylaşmaktadır. Karelport Kartel LCR sayesinde Karel IP santral kullanan Karelport üye firmaları birbirleriyle mümkün olan en ucuz yöntemle görüşebilmektedir. Yapı, Karel Port’a üye tüm santralların tarife bilgilerini eşleştirmekte ve aramalarda en uygun tarifenin otomatik olarak tercih edilmesini sağlamaktadır.
 

Kuruluşun farklı birimleri arasında kurulacak IP köprüsü sayesinde uzak birimleri ile tek bir sistem gibi çalıştırılabilir.Kurulacak IP köprüsü üzerinden yapılacak IP haberleşmesi ile iletişim giderlerinde gözle görülür düşüş elde edilir.Sektörün önde gelen IP iletişim özelliklerini analog, sayısal, ISDN ve IP platformlarda destekler.


Karel DS200 ip santrallerin yazılım özelikleri ise: Hafızadan arama (genel/özel) ,Merkezi Rehber,Anlık Mesajlaşma (Instant Messaging),Durum Bilgisi (Presence),QoS,sRTP/TLS / IP kriptolama,Alarm programı,SNMP,Otomatik arama ,Meşgul aboneyi uyarma ,Sıraya girme ,Meşgul dış hat ,Meşgul abone ,Cevapsız çağrı ,Çağrı bekletme ,Çağrı park etme ,Çağrı aktarma ,Şef sekreter gruplama ,Konferans ,Konferans odası,Rahatsız edilmeme ,Esnek numaralandırma ,Çağrı yönlendirme( bütün çağrılar, gece servisinde , meşgul abone , cevapsız çağrı), Acil hat ,Bilgi alma ,Araya girme ,Dış hat alma ,Dış hat-Dış hat bağlama ,Son numara tekrarı ,Şifre kullanımı ,Telefon kilitleme ,Çağrı yakalama ,Bekletme müziği ,Hatırlatma/uyandırma servisi ,Ses seviyesi ayarı
 

Kullanım Özellikleri ise: Masraf kodu girişi ,Otomatik dış hat bekletme ,Otomatik sistem kontrolü ,Çağrı kısıtlama ,Doğrudan aboneye erişim ,Farklı zil kadansları ,Harici çağrı yönlendirme ,Faks yönlendirme ,En ucuz tarifeye yönlendirme (LCR) ,Dış hat erişim grupları 
Abone yetki seviyesi ,Otomatik dış hat açma ,Gece servisi ,Ekrandan sistem sorgulama ,Operatörlere eşit yük dağılımı ,Elektrik kesintisinde dış hat-iç hat bağlama ,Uzaktan programlama ,Uzaktan sistem resetleme ,Dahili abone grupları ,Seri çağrı transferi ,Sistem yetkilisi ,Araya girme yetki kontrolü ,Ayarlanabilir bekletme ve park süreleri ,Ayarlanabilir çatalaltı süresi ,MF/DP arama
 

Teknik Özellikler İse: Arayan numarayı kısıtlama (CLIR) ,Aranan numarayı gösterme (CDLP) Aranan numara kısıtlaması (COLR) ,Ücretlendirme; çağrı başında (AOC-S), çağrı esnasında (AOC-O), çağrı sonunda (AOC-E) ,Çoklu abone numaralandırma (MSN) ,Direkt dahili arama (DDI) ,Noktadan-Noktaya bağlantı ,Noktadan-Çok noktaya bağlantı ,Network mesajlarının gösterilmesi ,Ana işlemci kartı devreden çıktığında devam eden görüşmeler kesilmeden yedek işlemci kartının devreye girebilmesi (Hot-standby)


 


AKER TELEKOM HİZ.LTD.ŞTİ  olarak 20 yılı aşkın bir süredir karel yetkili servis ve satıcılıgı yapan firmamızın tecrübelerinden yaralanabilir. KAREL DS200IP SANTRAL fiyatı alabilirsiniz.Kurumunuza en uygun model,kapasite ve özelliği bizimle istişare ederek fiyatlan dıra bilirsiniz.Sistem alımı sonrasında kurulum desteği ve sorunlarınız için teknik destek  alabilir.Dilerseniz aylık veya senelik sözleşme ile kurumunuzun iletişim sorunlarınızı minimuma indirebilirsiniz. 

0212.216 62 63 PBX
0212.216 60 92 FAKS
0532.285 30 60 GSM
aker@akertelekom.com.tr
 

  

ETİKETLER:  Karel ds200ip,karel ds200 ip santral, karel ds200ip telefon santrali,karel ip santral, karel ip santraller, karel ip santral sistemleri, karel ip sistemler,karel ds200ip santral fiyati, karel ds200ip santral fiyatlari,karel ip santral fiyati, karel ip santral fiyati,ip santral fiyati,ip santral fiyatlari,ip santral sistemi,ip santral sistemi fiyati, ip santral sistemi fiyatlari,ip telefon santral sistemi fiyati, ip telefon santral sistemi fiyatlari
 
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2019
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü