Bilgiler
ALCATEL OXO | TELEFON SANTRALİ | ALCATEL SANTRAL |0212-216 62 63

ALCATEL OXO TELEFON SANTRALİ-ALCATEL SANTRAL-ALCATEL OXE ENTERPRİSE-OMNI PCX OXO
 

 Alcatel Oxo Telefon Santrali

Her ölçekteki işletmenin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santralleri. İhtiyaç ve kurumunuzun genişliğine göre uygun ürünleri AKER telekomda bulabilirsiniz. İşletmenizin iletişim tarzı ve ihtiyacınıza göre tamamen farklı marka ve modellerde santrallere sahibiz. En iyi markalar ile çalışmaktayız. Bunlardan en kaliteli ve uygun olanlarından biri de Alcatel Oxo Telefon Santrali, İhtiyacınızın boyutuna göre sizlere çeşitli çözümler sunabilmekteyiz.

 

İşletmenizin altyapısı ve büyüklüğüne göre farklı tarz ve modelde santraller kurabilmekteyiz. Aynı zamanda kaliteli ekipmanlar ve markalar sayesinde daha fazla santralden verim alabilmeniz adına çeşitli iyileştirilmiş farklı çözümlerde deneyip test etmekteyiz. Böylece iş yerinize bağlı olarak daha avantajlı fiyatlar ve markalar ile İhtiyacınıza uygun olan en iyiyi sunabilmekteyiz. Aker telekom olarak uzun yıllardır telekom sektörüne yaptığımız yatırım ve  anlaşmalar ile bir çok daha fazla verim alabilmeniz adına ektra çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.
 
Telekom omurgası ve altyapısı kurduğumuz binlerce kurum ve kuruluş ile işimizde bir çok tecrübe kazandık. Uzman ve sağlam bir kadro ile sizlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik istediğiniz telefon santraline kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.
Alcatel Oxo Telefon Santrali bir çok işletme için oldukça kullanışlı ve sağlam bir altyapıya sahip bir santraldir. İşinizde daha fazla verim ve hıza Alcatel Santral altyapısı sayesinde ulaşabilirsiniz. Telefon santraline bir çok işletme günümüzde ihtiyaç duymaktadır. Santral sayesinde işlerinizi daha iyi bir şekilde yönetmenize olanak vermektedir. Sizlerde iş yerinize santral kurmayı düşünüyorsanız mutlaka bizimle temasa geçmelisiniz. Bizden fiyat almadan santral kurmamanızı tavsiye ederiz.
 
Türkiye genelinde bir çok müşteriye ulaşmaktayız ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere aralıksız hizmet vermekteyiz. Şayet, mevcut olan santralinizden memnun değilseniz santralinizi tamamen yenileyebiliriz. İstediğiniz marka ve modele göre sizlere uygun çözümler sunabilmekteyiz. Yapılacak santral yenileme çalışmalarında sıfırdan santral kurmaktan daha fazla avantajlı fiyatlar ile sizlere destek vermekteyiz.
Alcatel markasının bir çok modeli de ayrıca Alcatel garantisi altındadır. Aynı zamanda bizden kaynaklanacak kurulum sorunlarını da ücretsiz bir şekilde sizler için yapmaktayız. Garanti kapsamı süresincede oluşabilecek aksaklıkları çözmek içinde sizlere 7 gün 24 saat servis elemanlarımız ve ekipmanlarımızla da hizmetinizdeyiz. Herhangi bir sorun halinde bize ulaşabilir ve sorunu hızlıca çözüme kavuşturabiliriz. Sizlere Alcatel altyapısını sunan Alcatel Oxo Telefon Santrali kurulumu şiddetle tavsiye etmekteyiz. Firmamız Alcatel santral markasının ana bayisi olarak yıllardır hizmet sunmaktadır. Aklınıza takılan ve bilgi almak istediğiniz her türlü konuyu yetkili ve yeterli bilgiye sahip uzman müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla da öğrenebilirsiniz.

AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx

Google da En Çok Aranan Alcatel Cantral Kelimeleri

alcatel santral, alcatel santral fiyatları, alcatel santral servisi, alcatel santral servis, alcatel santral ankara, alcatel santral antalya, alcatel santral arızaları, alcatel ip santral ankara, alcatel santral servis ankara, alcatel telefon santrali ankara, alcatel santral teknik servis ankara, alcatel santral bursa, alcatel santral distribütör, alcatel dijital santral, alcatel oxo dijital santral, alcatel santral fiyat, alcatel telefon santral fiyatları, alcatel ip santral fiyat, alcatel ip santral fiyatları, alcatel omnipcx santral fiyat, alcatel santral izmir, alcatel ip santral, alcatel santral kulaklığı, alcatel lucent santral, alcatel santral modelleri, alcatel santral telefon modelleri, alcatel omnipcx santral, alcatel oxo santral, alcatel omni santral, alcatel omnipcx santral kullanım kılavuzu, alcatel santral özellikleri, alcatel santral sistemleri, alcatel santral teknik servis, alcatel telefon santrali satış, alcatel santral telefon, alcatel santral telcon, alcatel santral türkiye, alcatel santral telefonları, alcatel 4400 santral, alcatel 4400 santral özellikleri, alcatel 4200 santral,
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü