Bilgiler
KABLO ÇEŞİTLERİ | TELEFON KABLOSU | CAT5 | CAT6 | PACH KABLO

KABLO ÇEŞİTLERİ-KABLOLAR-DATA KABLOSU-TELEFON KABLOSU-CAT5-CAT6-PACH KABLO
 

Kablo Çeşitleri

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik, telekom ürünlerinde ve ihtiyaç hissedilen pek çok konuda sizlere yardımcı olmak adına aker telekom olarak sürekli ve kesintisiz bir şekilde çalışma yaşantımızı devam ettirmekteyiz. Kablo çeşitleri içersinde de sizlerin ihtyacı doğrultusunda altyapı kabloları, fiber optik kablolar, santral kabloları, telefon kabloları gibi pek çok kablo çeşidi ile de hizmet vermekteyiz. Piyasada bulamayacağınız kalitede ve özelliklerde kablo çeşitleri ile ihtiyacınızı karşılayarak daha iyi bir verim alabilmeniz mümkündür. Her işletmenin çeşitli şekilde ve boyutta kablo ihtiyaçları bulunduğundan dolayı elimizde sizlere özel pek çok farklı kablo ürünü bulunmaktadır. Kablolar genelde standartlar üzerinde olmalı ve işinize etki etmeyecek derecede de kaliteli olmak zorundadır. Çünkü dandik ve çok ucuza piyasada satılan kablolarda belirli zamanlardan sonra aşınmalar ve açılmalar meydana gelmektedir. Buda sizlerin işlerini aksatarak hem zamanınızı kaybetmenize hem de işinizde verim düşüklülüğüne yol açmaktadır. Bunun önüne geçmekte bir nevi sizlerin elindedir.
 
Kaliteli ekipmanlar ile işletmenizi daha fazla masrafa sokmadan bir defa kablo alıp daha kaliteli markalardan kablo satın almanız son derece önemlidir. Pek çok kablo markası ve kablo çeşitleri bulunduğu için bizler sizler adına bir kaç öneri sunabiliriz. Sizlerde kablo çeşitleri içersinden sizlere önerdiğimiz ihtiyacınıza uygun ve kaliteli kablolardan satın alım gerçekleştirebilrisiniz. Böylece işinizi aksatmadan daha sorunsuz bir şekilde işlerinize devam etme şansınız olacaktır. Hali hazırda kullanmış olduğunuz kablolarda yıpranma ve bozulmalar yüzünden aksaklık yaşayan kişiler ve kuruluşlar aker telekom güvencesiyle dilediği ölçüde ve uzunlukta kablo çeşitlerinden istediklerini seçebilirler. Aynı zamanda isteğiniz doğrultusunda kablo döşeme ve kablolama hizmetimizde ayrıca mevcut durumdadır. Uzman ekibimiz ile birlikte kablolama ve döşeme işlemleride yaptırabilirsiniz.
 
İşletmenizin büyüklüğüne ve ihtiyacınız kadarı ile kablo teminini bizler aracılığı ile yapabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Sadece kablolama işlemleri dışında da pek çok telekom alanında da sizlere hizmet verdiğimiz için ileride ihtiyaç hissedeceğiniz pek çok konuda da sizlere yardımcı olmak isteriz. Tüm santral altyapıları kurulumu, ip telefonlar, konferans ciahzları tarzında farklı konular ile de sizlere yardımcı olabiliriz. İsteklerinize yönelik özel üretilmiş ürünlerde elimizde bulunmaktadır. Aynı zamanda çıkma ikinci el telekom ihtiyaçlarınızıda yine aker telekomdan temin edebilirsiniz.
 
Tüm kablo çeşitlerimiz de kaliteli firmaların üretmiş olduğu kabloları kullanmaktayız. İçlerinde sorun çıkartan ve olumsuz tepkiler alan kablo üreticileri ile çalışmadığımız için ileride kablolar ile ilgili sıkıntı yaşamanız böylece en aza inmektedir. Buda firmamız oalrak sizlere kaliteli ürünler sunduğumuzun yegane göstergesidir. Sizlerde hangi tür ve düzeyde kablo ihtiyacınız var ise bizlere danışarak kablo ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Pek çok markada olan kablo çeşitleri ile sizlere garantili ürünler ve daha kaliteli ürünler sunmak adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizleri tercih eden pek çok müşterimiz arasına sizlerinde katılması dileğiyle.

        

AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü