Bilgiler
TELEFON SANTRAL MONTAJI VE KURULUMU | 0212.216 62 63

TELEFON SANTRALİ YETKİLİ SERVİS VE SATICISI  

 
AKER TELEKOM HİZ.LTD.ŞTİ  olarak 20 yılı aşkındır telefon santrali satış ve sonrasında teknik servis hizmeti veren bir firmadır.

İşletmenize uygun olarak aldığınız telefon santrallerinin ve ilave ekipmanlarının MONTAJI ve KURULUMU tarafımızdan eğitim almış,sertifikalı,profesyonel işinde uzman elamanlarımızla  hizmet vermekteyiz.

Santral montajında teknik servisin dikkat etmesi gereken bazı husullar vardır. Nem,su sızıntısı,toz,duman bulunmayan temiz yerlere  monte edilmelidir.Jeneratör, kesintisiz güç kaynağı, yüksek gerilim hattı gibi manyetik alan yaratan cihaz ve ortamdan mümkün olduğu kadar uzağa yerleştirilmelidir.Santral radyatör üstü, doğrudan güneş ışığı alan ve santrallarin gereksiz ısınmasına sebep olabilecek yerlere monte edilmemelidir.Santralin bakımının kolaylıkla yapılabilmesi için tercihen çevresi açık olmalı ve yerden 1.5 metre kadar yükseğe monte edilmelidir.Bulunan ortamın aydınlık olması bakım personelinin işini kolaylaştıracağından tercihen karanlık yerlere monte edilmemelidir.Telefon santrali herkesin kolaylıkla ulaşamayacağı bir alana yerleştirilmelidir.
Santral montajında topraklama ise yüksek gerilim ve yıldırıma karşı santralin sağlıklı  bir şekilde korunması için muhakkak iyi bir şekilde topraklama yapılmalıdır. Santral beslemesi topraklı olup, besleme kablosu topraklı bir prize bağlanmalıdır.İyi bir topraklamanın yapıldığından emin olmak için toprak hattı ile nötr arasındaki voltaj farkının 1.5VAC'den fazla olmaması gerekir. Santralin topraklanması için santrallerin üstünde bir topraklama pabucu vardır.

Santral montajında tesisat aktarması,Santral arızasınınn %70 inin tesisattan kaynaklandığını düşünerek, santral kurulumunda temiz ve uzun ömürlü bir tesisat yapmaya çalışılmalıdır. Özellikle tesisatta 220V kaçaklı bir kablo varsa santrala bağlandığında santrala zarar vercektir. 
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212.216 62 63 PBX
0212.216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.tr
ETİKET: santral montajı,santral kurulumu ,Santral servisi,santral yetkili servisi,karel santral kurulumu,karel santral montajı,karel santral satış,alcatel santral montajı,alcatel santral kurulumu,alcatel santral yetkili servis,karel santral yetkili servis,
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü