Bilgiler
KURUMSAL SANTRAL ÇÖZÜMLERİ | 0212.216 62 63 PBX

KURUMSAL SANTRAL ÇÖZÜMLERİKurumsal telefon santral çözümlerinde Ses, veri ve görüntüyü tek bir iletişim altyapısında birleştiren IP telefon santralları ve iletişim çözümleri her ölçekteki işletmeye klasik haberleşme yöntemlerinin yanında, VoIP, fax-over-IP, ses kayıt, konferans, görüntülü görüşme, sesli mesajların e-mail ile iletilmesi, durum bilgisi izleyebilme, anlık mesajlaşma, uzak abone ve uzak ofis iletişimi gibi gelişkin iletişim çözümleri sunar. İletişim Çözümleri ile santral abonelerine her yerden, her an iletişim ve erişilebilirlik sağlayabilir.
 
Rekabetçi pazar koşullarında iletişimin hızlanması ve iş birliklerinin neredeyse anında gerçekleşmesi gerekiyor. Sosyal paylaşım ağlarının, anlık mesajlaşmanın ve içerik yönetiminin öneminin artması ise farklılaşan iletişim kanallarının yönetilmesi ihtiyacını doğuruyor. Günümüzde işletmeler, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri arasında bilgi paylaşımını daha verimli hale getirmeyi hedefliyor. BT altyapıları ile uyumlu tümleşik iletişim yapıları, tümleşik çalışan uygulamalar, yenilikçi uç birimleri hızla yaygınlaşıyor. Bu yeni yapılar kurumlara verimlilik, kolaylık, ölçeklenebilirlik, esneklik ve maliyet avantajları sunuyor.
 
Yeni nesil kurumsal Tümleşik İletişim çözümleri, orta ve büyük kapasiteli işletmelerin farklılaşan ve değişen iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor. Ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta, birleşik mesajlaşma ve mobiliteyi bir araya getiriyor çalışanların iş yapma yöntemlerini değiştiriyor, kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor.
 
 

SAYISAL İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

 
İşletmeler artan bilgi ihtiyaçlarını karşılamak ve daha verimli çalışabilmek için iletişim sistemlerini yeniden yapılandırıyor.En son teknoloji kullanılarak tasarlanan Sayısal İletişim Çözümleri, farklı kapasite seçenekleri, ağ uygulamaları, bilgisayar-telefon entegrasyonu, zengin özellikleri ile işletmelere esnek, güvenilir, uygun ve ekonomik iletişim çözümleri sunuyor.
 
Sayısal İletişim Çözümleri ile oteller, hastaneler, fabrikalar, ticari işletmeler ve kamu kuruluşları gibi geniş bir kullanıcı yelpazesinde, farklı konfigürasyonlar ile işletmelerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.
 
 

IP İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

 
İşletmeler IP Santral sistemlerinin, katma değerli uygulamaları sayesinde değişen ve gelişen ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılıyor. Ses, veri ve görüntüyü tek bir iletişim altyapısında birleştiren IP telefon santralları ve iletişim çözümleri her ölçekteki işletmeye klasik haberleşme yöntemlerinin yanında, VoIP, fax-over-IP, ses kayıt, konferans, görüntülü görüşme, sesli mesajların e-mail ile iletilmesi, durum bilgisi izleyebilme, anlık mesajlaşma, uzak abone ve uzak ofis iletişimi gibi gelişkin iletişim çözümleri sunuyor.
 
 

ANALOG İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

 
Analog İletişim Çözümleri ihtiyaç duyulduğunda büyüyen işletmelerin gelişen iletişim ihtiyaçlarını modüler yapıları ile karşılıyor. Modüler yapıları ile işletmelere özel uygun maliyetli çözümler sunan Analog İletişim Çözümleri, zengin işlevsel özellikleri, çevre birimleri, kullanışlı ve şık telefon seti seçenekleri ile kullanıcı dostu çözümler sunar.Analog İletişim Çözümlerinde yaygın satış öncesi ve sonrası servis olanakları ile destek, bakım vb hizmetleri Türkiye’nin her noktasında en iyi şekilde destekliyor.
 
 

ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

 
Rekabetçi pazar koşullarında işletmeler öncelikle müşteri memnuniyeti dolayısıyla müşteri sadakatini korumaya ve arttırmaya çalışıyor. Artan müşteri sadakati işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor, satışlarını arttırıyor ve büyümelerini hızlandırıyor.Her büyüklükte işletmenin müşterileri ile hızlı, etkin iletişim kurmalarını sağlayacak esnek, ölçeklenebilir, mekandan bağımsız, uygun maliyetli çağrı merkezi çözümü sunuyor ve işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

                                                   
Firmanızın büyüklüğü,istekleri,başka lokasyonlarının olması ve firmanın yaptığı işe göre santral özellikleri,modelleri değişim sağlar.Firmanıza özel telefon santral sistemini,size en uygun maliyetle gelin,arayın,danışın beraber çıkartalalım.Telefon santralleri kurumsal kimlikteki firmaların olmasa olmazlarındandır.Bu nedenle ince eleyip sık dokumanız gereksiz bir ürün almamanız boşuna para harcamamnız gerekir.Çok önemli bir noktada sitem kurulumundan sonrasında verilecek teknik destek ve bölgenizdeki bayi ağı iyi olmalıdır.
 
20 yıllık telekomünikasyon firması olarak akertelekom kurumsal santral çözümlerinde bilgi ve birikimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyar.
 
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212.216 62 63 PBX
0212.216 60 92 FAKS

aker@akertelekom.com.tr

 
 


 
ETİKET:Kurumsal santral çözümleri,ip santral çözümleri,analog santral çözümleri,sayısal santral çözümleri,dijital santral çözümleri,hibrit santral çözümleri,çağrı merkezi çözümleri,telefon santral çözümleri,otomatik santral çözümleri,ip santral fiyatı,analog santral fiyatı,sayısal santral fiyatı,dijital santral fiyatı,hibrit santral fiyatı, otomatik santral fiyatı,telefon santral fiyatı, telefon santral fiyatları,ip dect sistem çözümleri,dect sistem çözümleri


 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü