Bilgiler
DECT TELEFONLAR | TELSİZ TELEFONLAR |

DECT TELEFONLAR (TELSİZ TELEFONLAR)
 

Dect Telefonlar (Telsiz telefonlar)

Dect telefonlar yani telsiz telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline dönüşmüş durumda. Eski zamanlarda kullanmış olduğumu çevirmeli telefonlardan sonra asmalı ve tuşlu telefonlarda gelişen teknoloji ile beraber değişen telefon modelleri arasındaydılar. Son dönemlerde cep telefonlarının ve akıllı telefonların sayıları gittikçe artış göstersede hala bir çok insan evlerinde ve iş yerlerinde normal telefon kullanmaya devam etmekteler. Özelliklede evlerde kullanılan normal telefonlar da yerini Dect Telefonlar (Telsiz Telefonlar) a bıraktı. Bir çok kişi telsiz telefonlarını daha yoğun bir şekilde kullanmakta. Çünkü telefon çaldığında kalkıp telefonun yanına gitmeden telsiz telefon sayesinde yerimizden kalkmadan gelen çağrılara cevap verebilmekteyiz. Buda teknolojinin ne denli hayatımızı değiştirdiğinin küçük örneklerinden sadece birisi olarak göze çarpmaktadır.
 
Ofis ve iş yerleri içinde oldukça kullanışlı ve şık dect telefon modelleri bulunmaktadır. Onlarca seçenek arasında sizlere uygun olan ve ihtiyacınıza yönelik çok kapsamlı dect telefon modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Böylece ihtiyaç duymuş olduğunu iletişim probleminide zahmetsizce gerçekleştirmiş olursunuz. Eski tip telefonlara oranla daha kullanışlı bir kullanım sunan Dect Telefonlar (Telsiz Telefonlar) sizleri telefon çaldığında yerinizden kalkma zahmetinden kurtarmaktadır bu nedenle de bu tip telsiz telefonlar ev ve iş yerlerinde tercih edilen telefon tipleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Evinize veya iş yerinize yeni bir telefon almak isterseniz dect telefonları sizlere önermekteyiz.
 
Telsiz telefonlar günümüzde yaygın bir biçimde bir çok kişi ve kuruluş tarafından kullanılmaktadır. Her ne kadar artık çok fazla normal telefon kullanımı azalsada ev ve iş yeri telefonları önümüzdeki 10-20 sene daha yaygın olarak kullanılmaya devam edecektir. Bu nedenle telefonlarınızı yenilerken veya yeni alırken telsiz telefon yani dect telefon almak daha mantıklı bir davranış olacaktır. Aker telekom olarak onlarca dect telefon modellerinden dilediğinizi web sitemizden seçerek satın alım işlemide gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde kargolanarak satın almış olduğunuz dect telefonunuz adresinize gönderilecektir. Aynı zamanda tüm telefon modelleri de aker telekom güvencesiyle ve markaların belirlemiş olduğu garanti geçerlilik süresi boyunca güvence altındadır. Herhangi bir arıza durumunda yetkili servis merkezlerine giderek ücretsiz bir şekilde onarımı sağlayabilirsiniz.
 
Yeni bir işletme açmış iseniz sizler içinde kaliteli marka ve modellerden oluşan Dect Telefon (Telsiz Telefon) modellerinden isteğiniz doğrultusunda seçmiş olduğunuz markaya göre cazip fırsat ve fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz teknik ekibimiz işletmenize gelip sizler için kurulumu ekstra olarak gerçekleştirebilmektedir. Böylece hem satın alma hem de kurulum işinizide bir arada halletmiş olursunuz. Tüm ofisler içinde telsiz telefon kurulumları ayrıca yapmaktayız. Bu konu için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. İşinde uzman ekibimiz sizler için her türlü yardımı yapmaya hazır beklemektedir. Telefonunuzdan memnun değilseniz yada yeni bir telsiz telefon almayı düşünüyorsanız mutlaka bizden fiyat almadan alım gerçekleştirmemenizi öneririz. Sizlere kaliteli markaları en uygun fiyata sunmak için elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizde fayda olacaktır.
    

AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
ETİKET:
dect baz istasyonu, dect baz istasyonu nedir, dect bazna postaja, ip dect baz istasyonu, dect telefon baz istasyonu fiyatları, alcatel dect baz istasyonu, dect telefon baz istasyonu fiyat, siemens dect baz istasyonu bs4, db260 ip dect baz istasyonu fiyatı, db260 ip dect baz istasyonu, panasonic dect telefon baz ayarı, dect baz istasyonu fiyat, karel dect baz istasyonu, dect telefon baz istasyonu, 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü