Bilgiler
KAREL KULAKLIKLAR | OPERATÖR KULAKLIĞI

Karel Kulaklıklar- Operatör Kulaklığı

 

Karel markası telekom piyasasında ciddi anlamda bir çok yenilikçi anlayış ile çalışan ve sürekli bir şekilde kendini geliştiren yenileyen bir türk firması olarak telekom hizmeti vermektedir. Uzun senelerden bu yana tüm telekom ihtiyaçlarını karel firması karşılamaktadır. Ülkemizde ve dünyanın pek çok yerinde karel markası oldukça talep görmektedir. İlk etaplarda sadece ev ve iş yeri telefonu üreten marka, daha sonraları pek çok alanda kendini geliştirerek ilklere imza atan ve yenilik getiren firmalardan biri olmuştur. Yerli bir firma olmasından dolayıda oldukça fazla oranda talep görmektedir. Santrallerde ihtiyaç duyulan kulaklıklar içinde özel malzeme ve işçilikle karel kulaklıklar da üretmektedir. Karel kulaklıklar, oldukça sağlam bir ses yalıtımı sunarak tüm dış sesleri içe aktarmama özelliği ile üretilmekte ve satılmaktadır.

 

Santral telefonları ile oldukça uyumlu bir şekildede sıkça kullanılan karel kulaklıklar ile iyi bir ses deneyimi sizleri bekliyor. Pürüzsüz ve net bir ses iletimi sağlayan bir altyapıya sahip özel olarak üretilen karel kulaklıklar ile daha iyi bir iletişim kurmanız kaçınılmaz gözükmekte. Santral ekipmanları üreticisi olan karel de pek çok ek ilave ihtiyacı karşılamak adına da çeşitli çalışmalar ve özel üretimler yapan bir firma olarak değerlendirilebilir. Telekom sektöründe uzun yıllardır olması ve adını duyurması bakımından ve kaliteli malzemeler ile ürünleri tasarlayıp ürettiğinden dolayıda pek çok kişi ve kuruluş tarafından rağbet görmektedir. Karel markası pek çok ürününe önem gösterip müşterilerinin memnuniyetini sürekli bir şekilde arttırmayı kendine hedef edinen ender firmalar arasında yerini çoktan almıştır.
 
Küçük çaplı ofis ve işletmelerin ufak santralleri içinde oldukça kullanışlı olan karel kulaklıklar ile müşterileriniz ile olan görüşmelerinizde onları daha iyi duyup daha sağlıklı ve kaliteli bir ses ile görüşebilirsiniz. Karel kulaklıklar üstün ses teknolojisi kullanırak üretilmektedir. Desibel düzeyide oldukça tatminkar boyutta tutulumuştur. Hatta sadece santral işi ile ilgili değil pek çok bilgisayarlı veya telefonlu görüşmelerde de kullanılmaktadır. Karel kulaklık görüntülü ve sesli konuşma programları ilede sorunsuz bir şekilde çalışma prensibi vardır. Böylece skype ve daha farklı programlarda da mikrofonu ve kulaklığı aynı anda kullanarak pürüzsüz bir iletişim kurabilirsiniz. Sizlerde kaliteli karel marka kulaklığa ihtiyaç duyuyorsanız aker telekomdan online bir şekilde siparişinizi vererek ürünü adresinize kargo ile göndertebilirsiniz.
 
Hem mikrofon hem de kulaklık görevi gören karel kulaklıklar ile kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tüm karel ürünlerinde olduğu gibi üretici firma tarafından ürün 24 ay boyunca garanti kapsamı altında bulunmaktadır. Böylece herhangi bir problemde arıza giderimi veya birebir değişim imkanınada sahip olmuş olursunuz. Küçük ve orta ölçekli call-centerlar da oldukça fazla oranda karel marka kulaklık kullanmaktadır. Hem fiyat uygunluğu hem de kalite bakımından tam da ihtiyacınıza yönelik olarak tasarlandığı için pek çok kolaylığı sizler için bir araya getirmiştir. Bir çok farklı yapı ve model de olan karel kulaklıkları tercih ederek kalite bir ses ve kaliteli bir iletişim kurabilirsiniz. Hiç bir yerde bulamayacağınız uygun fiyat ve taksitler ile karel kulaklıklardan dilediğiniz modeli satın alabilrisiniz.

   

AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2024
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü