Bilgiler
MECİDİYEKÖY- ŞİŞLİ TELEFON SANTRAL SERVİSİ - 0212.216 62 63pbx


 
       
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ firması olarak 20 yıldır telekomünikasyon sektöründe Mecidiyeköy-Şişli-İSTANBUL merkezli telefon santrali teknik servis ve satış hizmetini başarıyla sürdürmektedir.

Aker Telekomun ana faaliyeti olan telekomünikasyon konusunda çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde kablolu ve kablosuz iletişim sistemleri satış ve teknik destek hizmeti vermektedir.
 Başlıca hizmet verilen ürünler, üstyapı sınıfında küçük, orta ve büyük kapasitelerde santraller olmak üzere özel telefon santralları ve bunların çevre birimleri, IP çağrı merkezi, altyapı sınıfında ise kırsal alan santralları ve ara bağlantı santrallarıdır.

         

Telefon santral servis hizmetini günümüze kadar eksiksiz yerine getiren firmamız,müşterinin haberleşme sorunu yaşadığında yerinde ve uzaktan destek ile sorunlarını kesintisiz çözmeye özen göstermiştir.Telefon Santral alımında müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti ve danışmanlık hizmeti vermiş ve vermeye devam etmektedir.

 

Firmamızı aşağıdaki linklerden inceleyebilir.Referanslarımıza bakabilirsiniz.Telefon santrali ihtiyacınıza yönelik teklif  veya keşif talebinde bulunabilirsiniz.Konusunda Uzman ve deneyimli teknik servis elemanlarımzan haberleşme sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.Dilerseniz senelik veya aylık santral servis sözleşmesi ile santralinizdeki sorunları minumuma indirebilirsiniz.Size bir telefon yada email kadar yakınız.
 


AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.tr
www.akertelekom.com.tr

    

 


 

NOT: Telefon santral servisi,santral servisi, telefon santral modelleri, telefon santrali tamir, telefon santral yetkili servis,santral yetkili servis,telefon santral servis,santral servisleri,şişli santral servisi,mecidiyeköy santral servisi,santral satış bayisi,telefon santral satış bayisi,karel santral servis,alcatel santral servis,karel santral telefon servisi,alcatel santral servisi,karel servisi,alcatel servisi

           
 

AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2018
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü