Bilgiler
IP DECT SİSTEM | DECT SİSTEM | DECT SİSTEM FİYATLARI

IP DECT SİSTEM

 

IP DECT (KABLOSUZ) TELEFON
IP DECT SİSTEMİ
DECT SİSTEMİ

              


Baz istasyonları ve baz istasyonlarının kayıt olduğu santral,sunucu arasında SIP Protokol kullanılırken, baz istasyonları ve el üniteleri arasında DECT hava arayüzü kullanılır.Böylelikle kablosuz haberleşme sağlanır.Buna ip dect sistem denir.

IP Dect sistemler, IP santral veya Tümleşik İletişim Sistemlerinde kablosuz çözüme ihtiyaç olduğu tüm durumlarda kullanılabilir. fabrika, depo, hastane, otel, AVM gibi sürekli hareket halinde olan çalışanların olduğu kuruluşlarda IP DECT sistemi müşterilere büyük avantaj sağlamaktadır. Ofis çalışanı için bile, telefonunu alıp toplantıya gitmek, masasına bağımlı kalmadan tüm çağrılarına cevap verebilmek talep edilen bir kolaylıktır.

Geniş kapsama alanı gerektiren yerlerde olmazsa olmaz bir özellik handover denir. Baz istasyonlarının birbirlerini algılayacak şekilde yerleştirilmesi ve istasyonlar arasında geçiş yaparken kesintisiz bir görüşme imkanı sağlamasıdır. Çok lokasyonlu kurumlarda istenen bir özellik roamingdir.Bir telefonun, kendi dahil olduğu baz istasyonu sisteminden çıkıp, uzaktaki bir lokasyonda çalışan başka bir baz istasyonu sisteminin kapsama alanına girdiğinde, oraya kayıt olan bir telefon gibi görüşme yapabilmesini sağlar.

IP-DECT sistemi mevcut ağ yapısına kolaylıkla entegre olur ve ek bir donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Şirketin büyüklüğü ve gelecekteki ihtiyaçlara göre sadece baz istasyonu ve el ünitesi eklentileri ile modüler olarak genişleyebilmektedir. IP DECT sistemlerde baz istasyonu ile santral arasındaki haberleşme IP üzerinden olduğu için, baz istasyonları Ethernet altyapısının ulaştığı herhangi bir noktaya yerleştirilebilmektedir. Ayrıca merkez veya ofislerinizdeki baz istasyonlara herhangi bir internet tarayıcı üzerinden erişilebilmekte bu sayede noktadan bağımsız sistem yönetimi gerçekleştirilebilmekte, yönetim maliyetleri ve is gücünden tasarruf sağlanabilmektedir.

Firmaların operasyonlarını aksatmadan sürdürmeleri, saha elemanları ile iletişimlerini koruyarak müşteri taleplerini anında cevaplamalarını, mobil haberleşme gereksiniminin herhangi bir görüşme bedeli oluşmadan karşılanmasını sağlamaktadır. IP DECT sistemler, santralle SIP üzerinden haberleştiklerinden santralin analog yada IP abonelerinin tüm özelliklerini de desteklemektedirler.

IP DECT sistemi, küçük orta ya da büyük ölçekli tüm firmalara önerilebilen, modüler, esnek, ekonomik bir kablosuz haberleşme çözümüdür.Firmamızdan 
IP DECT SİSTEM FİYATLARINI ve özelliklerini inceleyebilir,teklif alabilir,ön keşif yaptırabilir,kredi kartı veya havale ile alım yapabilir,kurulum yaptırabilirsiniz.


ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ....
     AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
       0212.216 62 63 PBX
       0212.216 60 92 FAKS
    aker@akertelekom.com.tr 
ETİKET:ip dect,ip dect sistem,dect sistem,ip baz,ip baz sistemi, ip dect fiyati,dect sistem fiyattı,ip dect sistem fiyatı, ip dect sistem fiyatları, dect sistem fiyatları,gigaset dect sistem, siemsens dect sistem,karel dect sistem, karel ip dect sistem, karel ip dect sistem fiyatı, karel dect sistem fiyatları,karel ip dect sistem fiyatları,siemens dect sistem fiyatları,seimens ip dect sistem fiyatları,
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü