Bilgiler
AVM,Mağaza Santral Çözümleri | Avm İçin Telefon Santrali

AVM,Mağazacılık Ve Perakende Sektörüne Özel İletişim Altyapıları, Santrallar, Çözümler
 


Aker Telekom  çözümleri yüzlerce veya binlerce lokasyonu olan işletmelere kesintisiz ve gelişmiş iletişim çözümleri sunarak farklılaşan ve değişen iletişim ihtiyaçlarını karşılarken ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getiriyor, iş yapma yöntemlerini değiştiriyor, kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor.
Birden fazla lokasyonda hizmet sunan perakende işletmelerinde operasyonların kesintisiz yürümesi hayati önem taşıyor. Gelişmiş iletişim yapıları kesintisiz operasyonel faaliyetlere yardımcı oluyor, iletişim maliyetlerini düşürüyor ve personel üretkenliğini arttırıyor.
 
 
 
Telefon santrallerinin tüm çeşitlerini ve buna bağlı olarak santrallerin ilave takılan tüm ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir,kredi kartı veya havale ile alım yapabilirsiniz.20 yıllık telefon santral yetkili servis ve satıcısı olarak sizlere özel santral modellerini sunabiliriz.
AKER TELEKOM olarak İlkemiz kısa vadeli çözümler yerine uzun vadeli çözümleri müşterimize sunmaktır.Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ihtiyaclara yönelik ürünler  vererek memnuniyet sağlamaktır.Profesyonel olarak yetişmiş birikimli, güler yüzlü personelimizle müşterinin sıkıntı çektiği anda en hızlı şekilde problemleri gidermektir.
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
0532-285 30 60 GSM (Ali BEY)
www.akertelekom.com.tr
aker@akertelekom.com.tr


avm santral, avm telefon santrali, alışveriş merkezi santral, alış veriş merkezi telefon santrali, dükkan santrali, dükkan telefopn santrali, mağaza telefon santral, mağaza santral,
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü