Bilgiler
TELEFON SANTRALLERİ | 0212.216 62 63 pbx

TELEFON SANTRALİ - TELEFON SANTRAL MODELLERİ TELEFON SANTRAL FİYATLARI

 

             


 
      Aker telekom 20 yıldır telekomünikasyon sektöründe telefon santralleri konusunda uzmanlaşmış,eğitimli personeliyle hizmet vermektedir.Müşterinin istekleriyle orantılı olarak aker telekom yerinde keşif yaparak en ileri teknoloji ve en uygun telefon santrali çözümleriyle hizmet vermeye çalışmıştır.Müşterinin haberleşme sıkıntısı çektiği durumlarda anında mudahele etmeye özen göstermiş,günü birlik çözümler yerine uzun vadeli çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmıştır.

       Telefon santrallerini firmalar genelde şirket içi haberleşme için tercih ediyor.Kullanıcılara verilen kısa numaralarla birbirleri arasında ücretsiz görüşme imkanı sağlamak için ve kolayca tek tuşla dış hat aramaları yapmak için tercih ediliyor.Fakat tüm dünyanın globalleştiği şu durumda telefon santralleri bir çok işlem yapabiliyor.Şirkette önemli maddi kazanç etmesini sağlıyor.Zaman ve mesai harcamalarının önüne geçiyor.Gelişen teknolojiyle telefon santralleri hibrit,ip santralerin çıkması ile haberleşme imkanını kolaylıklar ekliyor.
       Mevcuttaki telefon santralleri çok lokasyonlu firmalarda tek santralden yönetibilir olmuş.Dünyanın neresinde ofisiniz,irtibat büronuz,mağazanız,veya şirketleriniz olursa olsun ana merkez santalinizden tüm noktalara iç aboneymiş gibi irtibat sağlayabilme imakanı sağlanmıştır.Telefon santrallerine bağlanabilen dect sistemleri ile metrekaresi ne olursa olsun baz istasyonları takarak tüm aktif dectlerin kesintisiz görüşmesi sağlanmıştır.

      Telefon santralleri  tüm görüşmeleri kayıt altında tutabilir,kim nereyle ne zaman ne kadar süreyle aramış görüşmüş raporlarını alabilirsiniz.Ses kayıt özelliği ile görüşmeleri seslerini kayıt altındada tutabilirsiniz.Telefon santrallerinde sahada gezen elamanlarınıza akıllı cep telefonları vasıtasıyla cep telefonlarına yüklenen soft phonelerle iç dahillerini cebinde taşıma imkanı verebilirsiniz.Gelişmiş karşılama anonslarıyla firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmada katkı sağlayabilir,operatör çağrı cevaplama yükünü azaltabilirsiniz.

      Telefon santrallerini incelemeden önce firmanızın mevcut ihtiyacı nedir?bunu tesbit etmeniz ona göre araştırmaya geçmeniz gerekir.En önemli iki unsur harici dış hat sayısı,dahili iç hat sayısıdır.Öncelikle bunu tesbit etmelisiniz.Firmanız büyümeğe müsait bir firmamı? böyle ise esnek yapıda modüler bir sistem tercih etmelisiniz.İlerde abone artışı ve ilave isteklere modüler bir sistem alarak sistem değişikliğine gitmeden cevap verebilmelisiniz.Telefon santralleri modelleri en uygun çözüm olan analog santrallerdir.Bunun yanında daha sonra çıkan sayısal yani dijital santraller,daha sonrasında ip santraller, daha sonrasında bunların tamamının birleşimi olan hibrit santrallerdir.

 
            Size tavsiyemiz firmanızın isteklerini ve donelerini bir kenara not edip profesyonel sadece işi telefon santralleri olan bir firmadan telefon santrali fiyatlarını ve destek almanızdır.Destek aldığınız firma size doğru tercihlere yöneltecek ve gereksiz para harcamanızı önleyecektir.
 

TELEFON SANTRAL MODELLERİ (satışını yaptığımız)

Karel santrallerin küçük,orta ve büyük tüm işletmelerin ihtiyacına yönelik  ip,analog,hibrit,dijital tüm santral modelleri. 
karel ms26S serisi santraller 2 harici,6 dahili küçük işletmelere yönelik sabit kapasite analog santrallerdir.Numara göstermez.
karel ms26C serisi santraller 2 harici,6 dahili küçük işletmelere yönelik sabit kapasite analog santrallerdir.Numara gösterir.
karel ms26IP serisi santraller 2 harici,6 dahili küçük işletmelere yönelik sabit kapasite analog  santrallerdir.Numara gösterir ve ilave ip hat ve ip aboneleri vardır.
karel ms38S serisi santraller 4 harici,8 dahili küçük işletmelere yönelik sabit kapasite analog santrallerdir.Numara göstermez
​​karel ms38C serisi santraller 4 harici,8 dahili küçük işletmelere yönelik sabit kapasite analog santrallerdir.Numara gösterir.
​​karel ms48S serisi santraller 4 harici,12 dahiliden başlar12 harici,36 dahili kapasiteye çıkabilen esnek yapıda analog santrallerdir.Numara göstermez
​​​karel ms48C serisi santraller 4 harici,12 dahiliden başlar12 harici,36 dahili kapasiteye çıkabilen esnek yapıda analog santrallerdir.Numara gösterir.
​​​karel ms48IP serisi santraller 4 harici,12 dahiliden başlar12 harici,36 dahili kapasiteye çıkabilen ve ip abone,ip dış hat kapasiteli esnek yapıda analog santrallerdir.Numara gösterir.
​​​karel ms128 serisi santraller 4 harici,20 dahiliden başlar 12 harici,124 dahili kapasiteye çıkabilen esnek yapıda analog santrallerdir.Numara göstermez.İlave clip modülüyle numara gösterir.
​​​​karel ds200 serisi santraller 8 harici,16 dahiliden başlar 144 harici,32000 dahili kapasiteye çıkabilen esnek yapıda hibrit santrallerdir.DS200 Telefon Santralları; gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan orta ölçekli şirketlere hızlı kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği analog sayısal ISDN ve IP uyumlu çözümler sunar .
DS200S IP  224 TDM(analog veya sayısal hat) ve 750 IP hatta kadar genişleyebilme.DS200S IP Telefon Santralları; gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan orta ölçekli şirketlere    hızlı    kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği analog  sayısal ISDN ve IP uyumlu çözümler sunar.144 TDM(analog veya sayısal hat) ve 750 IP hatta kadar genişleyebilir.En çok kullanım alanları: Ds200S ip tabanlı hibrit Telefon santrali Hastane,otel, dersane,avm,kurumsal firmalar,şubeler için,çok lokasyonlu yerler,fabrika, okul , üniversite,kamu kuruluşlarının (belediye,kaymakamlık,valilik,emniyet gibi...) en çok tercih ettiği sistemlerdir.
144 TDM hatta kadar destek verebilen IP, analog ve sayısal hatları destekleyen hibrit telefon santralıdır
DS200M IP Telefon Santralları; gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan orta ölçekli şirketlere    hızlı    kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses    görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği analog    sayısal    ISDN ve IP uyumlu çözümler sunar.144 TDM(analog veya sayısal hat) ve 750 IP hatta kadar genişleyebilir.En çok kullanım alanları: Ds200M ip tabanlı hibrit Telefon santrali Hastane,otel, dersane,avm,kurumsal firmalar,şubeler için,çok lokasyonlu yerler,fabrika, okul , üniversite,kamu kuruluşlarının (belediye,kaymakamlık,valilik,emniyet gibi...) en çok tercih ettiği sistemlerdir.
​​Orta ve büyük ölçekli şirketler için tasarlanmış DS200IP serisi; 4 farklı kapasite modeli ile 144 TDM hattan 32000 TDM hatta kadar destek verebilen IP  analog ve sayısal hatları destekleyen hibrit telefon santrallarıdır.Yeni Nesil DS200 IP iletişim sistemleri; gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan büyük ölçekli şirketlere  hızlı  kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses  görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği analog  sayısal  ISDN ve IP uyumlu çözümler sunar.
Multitek santrallerin ip,analog,hibrit tüm modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. 20 yıllı aşkın süredir Telefon Santral Yetkili servis ve bayisi olarak firmanızın isteklerine ve kapasitesine göre ürün almak için bizi arayabilir,teklif isteyebilirsiniz.Dilerseniz multitek telefon santrallerini sitemiz üzerinden online kredi kartıyla veya havale ile güvenilir olarak alım yapabilirsiniz.Multitek santral fiyatları takip edebilir ucuz ve uygun maliyette multitek santral kampanyalarından yararlana bilirsiniz.Multitek santrallerin kurulumunu profesyonel,işinde yılların birikimi ile uzmanlaşmış bir firma ile çalışmak isterseniz her zaman hizmette hazırız.
Multitek santral modelleri ve kapasiteleri:
Multitek Mt26 Santral: 2harici, 6 dahili kapasite
Multitek Star2 Santral: 4 veya 6 harici, 8,12,16 veya 20 dahili kapasite
Multitek Star1 Santral12 harici/80 dahili veya 9 harici/96 Dahili veya 6 harici/112 dahili hatta kadar. 
Multitek MT300 Santral:
 28 harici, 203 dahili kapasiteye kadar
Xpeech X300 IP Telefon Santrali, küçük işletmeler için tüm iletişim ihtiyaçlarını IP alt yapısında karşılar. Uzak ofis(şube) ve merkez ofisleri farklı lokasyonlarda olan işletmeleri tek bir merkez gibi yönetilmesini sağlar. İletişim, işletme ve bakım maliyetlerini azaltır. Xpeech X300 IP Telefon Santrali, yarının iletişim ihtiyaçlarını bugünün teknolojisi ile birleştirerek size en efektif iletişim alt yapısını sunar.Xpeech X300 IP Telefon santrali, gelişmiş auto-provisioning özelliği, kullanıcı dostu kurulum ara birimi ve tak-çalıştır özellikleri ile tıkla-çalıştır mantığında çözüm sunar
Maxwell    iletişim ve interaktifliği başka hiçbir büro telefonunda bulamayacağınız fonksiyonlarla birleştiriyor - üstelik keyifle kullanılabilen tek bir cihazda    Güçlü uygulamalar sayesinde telefon kullanım fonksiyonlarını ve içeriklerini interaktif bir şekilde yaşayabilirsiniz ve dahili kütüphanelere ve veri tabanlarına kolayca erişebilirsiniz    
Grandstream UCM 6102 serisi cihazları, üzerlerinde 1 GHz ARM Cortex A8 işlemcisi, 512MB RAM’i ve 4GB flash’ı ile birlikte işletmelere kutu çözümü sunan kolay yönetilebilir IP-PBX modelleridir.4 farklı modeli bulanan serinin finansal ve kullanım tercihine göre değişkenlik gösteren bazı özellikleri vardır. Bunlar; eşzamanlı çağrı sayısı (30/45/60/60) ve cihazların üzerlerinde bulunan FXO port sayılarıdır (2/4/8/16).İp santral bu özelliklerin yanında, serinin bütün modelleri IVR,arama kuyruğu,sesli mesaj/fax alımı ve mail olarak gönderimi, konferans,interkom,bekletme muziği ve CDR(detaylı arama raporlaması) gibi temel santral özelliklerini hiçbir lisans ücretine bağlı olmadan kullanıcılarına sunuyor.Türkçe web arayüzüne sahip olan cihazlar, geniş ve dar bant ses kodeklerinin yanında bilinen çoğu video kodeğini de destekliyor.Tümleşik iletişim adına cihazlara IP-telefon, IP-video telefon, video konferans cihazı, IP kamera, FXS/FXO gateway gibi birçok cihazın entegrasyonu yapılabilir ve yönetilebilir.

 

Dünyada ip pbx olarak bilinen ip santraller yazılım tabanlı ve gelişime çok acık olan santrallerdir.İnternet günümüzde çok yaygın kullanılmaya başlanmıştır.Masa bilgisayarı,diz üstü bilgisayar,akıllı telefon, tablet gibi son teknolojik cihazların bir ip numarası vardır. Her iletişim aleti bir ip abonedir.Bundan yola çıkarsak iletişimin hızlı  çalışması kaçınılmazdır.Bu sebeple yola çıkarak ip santraller çıkmıştır.İp santrallerde abone sayısı çok esnektir ve sınırsızdır.Normal santrallerde aktif kart sayısı kadar sınırlıdır.İp santrallerde karasal hatlara aktif cihazlar bağlanarak harici hat sayısı istediğiniz kadar artırılabilir.Diğer santrallerde bort yapısı ve işlemcisine göre sınırlandırılmıştır.IP telefonların login/logout özelliği ile istenilen telefona giriş yapılarak taşınabilme kolaylığı sağlanabilir. Örneğin; kars daki’ kullanıcı İstanbul’daki telefona giriş yaparak kendi telefonu gibi kullanabilir. PBX’ te ise telefon değişikliği için (taşınma, yeni personel katılımı gibi sebeplerden ötürü) yeni kablolama ve santral tanımlaması gerekmektedir
Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için ses ve veriyi tek bir kutuda sunan hepsi bir arada iletişim sunucusudur-  Geleneksel analog ve sayısal kullanıcılara ilave olarak IP   SIP ve PC kullanıcı çözümlerini de sunmaktadır-  Dünya çapında iletişim çözümlerini müşterilerine eksiksiz olarak sunan bu açık iletişim sunucusu kolay montaj   kolay yönetim   ve kolay kullanım sağlamak üzere hepsi bir kutuda konseptine dayalı olarak dizayn edilmiştir-  Yazılımı   tasarımı ve kart yapısı ile esnek konfigürasyonlar içerir ve bu yüzden modüler bir yapıya sahiptir-  Şirketlerin büyümesine paralel olarak kapasiteyi artırmak   terminaller ve yeni özellikler eklemek mümkündür-  Alcatel Lucent OmniPCX ailesinin giriş seviyesindeki bu IP tabanlı telefon santrali hem dijital hem analog hem de IP kullanıcılar için uygun fiyatlı çözümler sunar-  Alcatel-Lucent 9 Serisi Sayısal ve Alcatel-Lucent 8 Serisi IP telefonlar profosyonel iş uygulamaları için tasarlanmış kullanımı kolay ve estetiktir-  Yeni nesil Alcatel-Lucent OmniTouch 8002/8012 ve Alcatel-Lucent 8082 My IC Phone ile SIP teknolojisi ve entegrasyon kolaylığı sunulmaktadır-  İç ve dış mekan baz istasyonları ve DECT 300/400/500/8232 model DECT telefonlar ile şirket içinde hareketlilik ve iletişim sunucusu ile tam entegrasyon sağlanır-  TAPI ve CTI ile uygulama   Alcatel-Lucent OmniTouch Call Center Office Alcatel çağrı merkezi çözümü ile üretkenlik ve profosyonel karşılamalar ve Alcatel-Lucent My Instant Communicator ile yenilikçi sosyal medya ve mobil uygulamalar iletişim ihtiyaçlarını zenginleştirilmiştir-  Gelişmiş PC tabanlı operatör konsolu Alcatel-Lucent PIMphony ile sadece merkez ofis çalışanlarının değil tüm şubelerin durum bilgisi gösterilmekte ve Microsoft Outlook   IBM Lotus   LDAP vb programlarla uyumluluk operatör işlevlerinde kolaylık sağlamaktadır

 

AKER TELEKOM LTD ŞTİ

       Ali EROĞLU

0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS

aker@akertelekom.com.tr
www.akertelekom.com.tr
www.akertelekom.com
www.akertelefon.com

  

 

ETİKETLER: Telefon santrali fiyatları, karel telefon santrali kullanım kılavuzu, multitek telefon santrali, telefon santrali nedir, telefon santrali kurulumu, karel santral servisi, 2.el telefon santrali, telefon santrali markaları, telefon santral bayisi şişli, santral bayisi şişli, telefon santral bayisi mecidiyeköy, santral bayisi mecidiyeköy, karel telefon santrali, karel santral, multitek santral, telefon santrali fiyatı, telefon santral sistemleri, ip telefon santralleri, ip telefon santrali, analog telefon santrali, analog telefon santralleri, dijital telefon santrali, dijital telefon santralleri, sayısal telefon santrali, sayısal telefon santralleri, hibrit telefon santrali, hibrit telefon santralleri, otomatik telefon santrali, otomatik telefon sanralleri, tam otomatik telefon santrali, tam otomatik telefon santralleri,istanbul telefon santrali, mecidiyeköy telefon santral, şişli telefon santral,telefon santrali fiyatı, en ucuz telefon santrali, en uygun telefon santrali, en ucuz telefon santralleri, en uygun telefon santralleri,uygun telefon santrali, ucuz telefon santrali,  uygun telefon santralleri, ucuz telefon santralleri, ip telefon santrali modelleri, ip santral modelleri, 2 hatlı telefon santrali,4 hatlı telefon santrali, 8 hatlı telefon santrali,12 hatlı telefon santrali 24 hatlı telefon santrali, 30 hatlı telefon santrali, 50 hatlı telefon santrali, 100 abone telefon santrali, 200 abone telefon santrali,300 abone telefon santrali,karel santral ,karel ms26s santral,karel ms26c santral,karel ms26ip santral,karel ms38s santral,karel ms38c santral,karel ms48s santral,karel ms48c santral,karel ms48ip santral,karel ms128 santral,karel ds200 santral,karel ds200s santral,karel ds200m santral,karel ds200ip santral,multitek santral,xpeech santral,gigaset santral,multitek santral,grandstream santral,ip santral,alcatel santral,alcatel oxo omni pcx ofice,alcatel,enterprice ,alcatel 4400 santral,alcatel 4200 santral


 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü