Bilgiler
GÜVENLİK KAMERALARI | GÜVENLİK KAMERA FİYATI

GÜVENLİK KAMERALARI | GÜVENLİK KAMERA FİYATI



Güvenlik kameraları-güvenlik kamera fiyatı-kamera fiyatları-güvenlik kameraları-güvenlik kamera fiyatları-gece görüşlü kameralar-hd kameralar-ip kamera fiyatları-ip kameralar- ip güvenlik kameraları

 
        Güvenlik ihlalini engellemek ve güvenlik zafiyeti oluştuğunda kayıt altında tutabilmek için cctv kamera sistemi yani güvenlik kamera sistemi kurulması gerekmektedir.Güvenlik kameralarını alırken akla bir çok soru gelebilir.Bunlardan başlıcaları Kamera seçimini nasıl yapmalıyız? İzleme sistemi seçimini nasıl yapmalıyız? kayıt sitemini nasıl seçmeliyiz? gibi...

        İlk akla gelen sorulara verilecek cevaplar şunlardır.Güvenlik kameraları seçerken öncelikle kameranın kullanılacağı yerin belirlenmesi gerekir.Örneğin diş ortamamı kurulacak, iç ortamamı kurulacak, muhafazası olması gerekiyormu, gece görüş olması gerekiyormu, su teması olacakmı, toz teması olacakmı, çözünürlüğü nasıl olacak, ses kayıt olacakmı, darbeye dayanıklı olması gerekiyormu  gibi bir çok özellik incelenmesi ve ona göre güvenlik kamera alınması gerekir.

       Güvenlik kameraları ülkemizde getiren bir çok firma vardır.Alınacak kameraları teknik desteği kuvvetli ve piyasada yer edinmiş firmalardan alınması daha makuldur.Alınan kameralarda sorun çıkması durumunda  teknik servis desteği arakasında iyi olması gerekir.Güvenlik kameraları yani CCTV  fiyat alınırkende en ucuz ürünlereden alınmaması gerekir.Piyasaya kalitesiz ve çok fazla çin malı ürünler girmiş firmalar ucuz ürün satabilmek için bu cctv güvenlik kameralarını piyasaya sürmüş bir çok kurumu,kuruluşu,kurumsal firmayı madur etmiştir.

          Güvenlik kameralarını piyasada yer edinmiş senelerin next, okisan gibi...ithalatcı firmalarının  ürünlerini www.akertelekom.com.tr  eticaret wep sitesinden inceleyebilir, fiyatlarına bakabilir, kredi kartına online alabilir,kredi kartına taksit yapabilirsiniz.Güvenlik kamera işi tecrübe gerektiren bir iştir.Konusunda uzman,güler yüzlü teknik elemanları ile sahada aker telekom ltd.şti her zaman yanınızdadır.
   
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ

Uğur1 sok.Balcı apt.No12/B Mecidiyeköy-Şişli/İSTANBUL
0212-216 62 63 pbx
0212-216 60 92 faks

aker@akertelekom.com.tr
www.akertelekom.com.tr

 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü