Bilgiler
DAHUA GUVENLİK KAMERALARI VE FİYATLARI

DAHUA IP-HD  SERISI GÜVENLİK KAMERALARI ve FİYATLARIGün geçtikçe artan güvenlik kamerası ihtiyaçlarında gelişimi ile en ön sırayı alan IP diğer adı Network kamera sistemleri, gerek kurulum ve kullanım kolaylığı ile, gerek sunduğu yüksek kalite resim çözünürlüğü ile, gerekse endüstriyel ve büyük çaplı oluşumlara kolaylıkla cevap verebiliyor yapıda olması ve de bir çok alternatifli ve uzun süreli kayıt depolama imkânları ile video kamera alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.


IP kameraların günümüzde 15 Mega Pixel’e kadar yükselen görüntü çözünürlüklerinin mevcut olması, hatta yakın zamanda daha da yüksek resim değerlerinde görüntü alabilecek kameraların imal edilecek olması bize güvenlik kamera sektörünün yakın zamanda sadece IP ile anılıyor olacağının habercisi gibi.

IP kameralar tüm bu ileri teknoloji harikası özelliklerinin yanında POE (Power Over Ethernet) desteği sayesindei, tek bir kablo üzerinden enerji ses ve görüntü transferi yapmaya imkân sağlayarak montaj kolaylığı da sağlamaktadır. Ayrıca küçük ve orta ölçekli projelerde mevcut network hattını kullanabiliyor olmasıyla kablo maliyetini de ortadan kaldırmaktadır.

Diğer yandan İP kameralar üzerinde bulunan SD kart yuvası sayesinde kayıt sisteminde meydana gelebilecek bir arızada veya kısa süreli kayıt gerektiren anlarda herhangi bir kayıt donanımı gerektirmeksizin üzerindeki SD karta kayıt yapma imkânı sunar.

Dahua IP kamera serisi ürünler ile ihtiyacınıza uygun serileri yakalayabilirsiniz,

Ultra Smart , Lite ve Eco-savvy serileri ile Proje odaklı çalışabilir, İyi kaliteye ve rekabetçi fiyatları görebilir , giriş seviyesi ürünleri ile yüksek performansa sahip olabilirsiniz. IP Starlight teknolojisi ile Gece renkli görüş alabilen akıllı kameraları keşfedebilir, Starlight ultra-smart serisi Dahua NVR’lar, aksesuar ve video yazılımı ile kolayca Entegre olabilen yapıyı  yakalayabilirsiniz.

EPoE– “Extended PoE” (Arttırılmış PoE)

İsminden de anlaşılacağı gibi EPoE ; PoE enerjinin ve clasik networkün maksimum sınırı olan 100 metreyi geliştirmek için üretilmiş bir teknoloji. EPoP’de tek bir cat6 kablo üzerinden 800 metre data ve enerji göndermek mümkün. Hemde ilave ara switch yada aparat kullanmadan.
EPoE teknolojisini kullanabilmek için bir EPoE switche ve bir EPoE destekleyen kameraya ihtiyacınız var.
Güvenlik Teknolojilerinin yaptığı test videosununda da gördüğünüz gibi, 500 metrelik bir top Ecolan 23 AWG kablo üzerinde yaptığı testlerde ve daha sonra aynı kabloyu açarak yaptığı testlerde sonuç gayet başarılı.
Ayrıca belirtmek isteriz ki, EPoE sistemi Cat 6 ‘nın 3 telini kullanıyor. Bunu da test ettiklerini fakat videoda yer almadığını belirtiyorlar.

EOC – “Ethernet Over Coaxial”

(Koaksiyel Kablo Üzerinden Ethernet)

Bu teknoloji ise, tek bir koaksiyel kablo üzerinden data ve enerji taşımak için geliştirilmiş. Böylelikle eski bir analog kamerayı, kablo değiştirmeden br EPoE IP Kamera ile değiştirebilirsiniz.
Güvenlik Teknolojileri EOC için iki farklı test yaptılarını belirtiyorlar:
Birinci testleri Bullwark marka “Mini CCTV” diye geçen 400 metrelik 3+1 kablo ile gerçekleştirmişler. Test videosunda göreceğiniz gibi sonuç başarılı.
EOC’nin maksimum mesafesi 1000 metre. Bu da demek oluyor ki, sadece eski alt yapılarda değil, uzun mesafeye konuşlandırmanız gereken kameralarda eğer fiber kablo kullanmak istemiyorsanız EOC’yi tercih edebilirsiniz.
İkinci testleri ise bulundukları iş merkezinin kablo mesafesi en uzun olan eski analog kamerasını bir EPoE IP kamera ile değiştirmişler (160 metre RG6U6 Kablo).

Dahua Termal Kamera Çözümleri

Kamerların Ve İnsan Gözünün yetersiz kaldığı her yerde Termal Kamera Desteği
Ekstra ışık kaynağına ihtiyaç duymadan net görüntü
Yağmur, duman gibi zorlu doğa koşullarında bile üstün performans
Sıcaklık Ölçme ve  Maksimumum iki derecelik sapma ile Alarm üretebilme
Temassız sıcaklık ölçme özelliği ile hızlı ve doğru alarmlar oluşturur.
Akıllı video Analizler
IVS için ideal bir cihaz, Gündüz kameralardan çok daha yüksek oranda doğruluk oranı
Kullanım Alanları :

 1. Bölge savunma : Kısa, orta ve uzun mesafe /Sanal savunma/Video analizleri

 2. Sınır & Kıyı Denetimi : Köy, liman, rıhtım gibi aydınlatılması imkansız bölgelerde uzun mesafeli izleme

 3. Elektrik Endüstrisi: İzole edilmiş, çoğunlukla insansız izleme ve sıcaklık ölçme

 4. Orman Yangınlarını Önleme : Uzun mesafeden ateşi algılayıp alarm verir

 5.  Konut Güvenliği : Işık kirliliğini engellemek amacıyla

 6. Enerji Endüstrisi : Boru hattı sızıntısı  / Boru hattı delinmeleri

 7. Üretim ve Otomasyon : Enerji tüketim analizleri / Aşırı ısınma sorunları

 8. Taşımacılık Sektörü : Akış algılama (insan/araç)/24 saat tüm koşullarda izleme

 

DAHUA Termal Serileri

Profesyonel Serisi

Ultra Smart Serisi

Lite Serisi

 • Rekabetçi fiyat-kalite oranı

 • Temel akıllı fonksiyonlar

 • Yüksek çözünürlük (336*256 /640*512)

 • Projeler için rekabetçi özellikler

 • Hibrit ürün(visible ve termal)

 • Üst seviye akıllı fonksiyonlar

 • Yüksek çözünürlük (336*256 /640*512)

 • Rekabetçi fiyat

 • Düşük çözünürlük (160*120/80*60)

 
 

AKER TELEKOM olarak DAHUA IP ve HD güvenlik kamera projelerinde veya ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olabilir,teklif verebilir,montaj ve kurulum desteği verebiliriz.

 

AKER TELEKOM LTD.ŞTİ

0212.216 62 63 PBX

0532.285 30 60 GSM (Ali EROĞLU)

aker@akertelekom.com.tr

 

ETİKETLER:Dahua kamera,dahua ip kamera,dahua hd kamera,dahua kamera fiyatı,dahua kamera fiyatları,dahua ip kamera fiyatı,dahua ip kamera fiyatları,dahua hd kamera fiyatı,dahua hd kamera fiyatları,dahua analog kamera,dahua analog kamera fiyatı,dahua analog kamera fiyatları,dahua kayıt cihazı,dahua kayıt cihazı fiyatı,dahua kayıt cihazı fiyatları

AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü