Bilgiler
ANALOG TELEFON SANTRALİ | 0212.216 62 63 PBX

ANALOG TELEFON SANTRALLERİ-TELEFON SANTRAL FİYATLARIGünümden küçük,orta,ve büyük kurumsal firmaların en çok tercih ettiği santral modelleri analog telefon santralleridir.Tercih sebebi ise İlk yatırım maliyeti analog santrallerde daha uygun olduğu içindir.Fiyat konusunda sayısal santrallerden %40,ip santrallerden %50,Hibrit santrallerden ise %50 İle %90 fiyat daha uygundur.Teknolojik olarak diğer sistemlere göre yapılabilirlikleri sınırlı olsada günümüz teknolojisinde ilave özellikler eklenerek daha kullanıcı dostu santral sistemleridir.
 

Analog santral sistemlerini ne yapabilir?

 
Santral sistemi olark küçük işletmeler için tasarlananlar sabit kapasitededir.2 harici veya 4 harici ,6 dahili veya 8 dahili olarak üretilir.Modüler olarak üretilen orta kapasitede firmalar için 36 harici ye kadar yükselir,dahili port sayısı ise 128 porta kadar çıkabilir.Şu an yüksek teknolojide üretilen analog telefon santralleri bilgisayarla programlanabilir.esnek numaralandırma yapılabilir.Firmanızın kurumsal kimliği ve operatör trafiğini azaltmak için robot (IVR) kart taktırabilrsiniz.Diğer yandan fct cihazı(gsm terminali)normal kablolu telefon,ses kayıt cihazı,dect telefon,faks ilave olarak santralle bağlatabilirsiniz.
Anolg telefon santrallerinin kullanım özelliklerini tanıtacak olursak  Acil hat ,Araya girme ,Bekletme müziği ,Çağrı aktarma ,Çağrı yönlendirme (Dahili veya harici) ,Dış hat - dış hat bağlama ,Dış hat yetki sınırlaması ,Dış hat otomatik cevaplama ,Direkt hat ,Diyafon,Doğrudan dahili aboneye erişim ,Enerji kesilmelerinde doğrudan aboneye bağlantı ,Esnek gece servisi ,Faks yönlendirici ,Gecikmeli acil hat ,Harici müzik girişi ,Hatırlatma servisi ,İç / dış hat gruplama ,Kapı açma ,Konferans ,Kutu zili ,Meşgul aboneyi uyarma ,Ortak ve özel hafıza ,Otomatik arama ,Otomatik dış hat kontrolü ,Otomatik ses kayıt,Programlanabilir dış hat görüşme süresi ,Rahatsız edilmeme ,Seçerek hat alma ,Seri aktarma ,Sıraya girme (İç/dış hat) ,Son numara tekrarı ,Şifreli kilitleme ,Uzaktan programlama dir.


GENELLİKLE ANALOG SANTRAL KURULUM YAPILAN YERLER

Küçük Ölçekli Yerler:Büro,ofis,irtibat bürosu,dükkan,mağaza gibi....
Ortave Büyük Ölçekli Yerler:Fabrika,hastane,sağlık kuruluşları,otel,motel,pansiyon,okul,kreş,öğrenci yurdu gibi....


 
           
 

Analog santral sistemelerinin terimlerini tanıtacak olursak:Analog santrallerde harici abone nedir?
Telekom hatlarının dış ortam da bulunan servis sağlayıcılar tarafından belirlenen lokasyonlardaki Ana santrallerden sağlanan çıkış hattıdır Örnek verecek olursak Türktelekom, Superonline, Milennicom, Vb.. Gibi servis sağlayıcılarının son kullanıcıya tahsis ettiği hat şekline harici abone hattı denir.
 
Dahili abone nedir?
İşletmenizde kurulu olan telefon santrallerinin kullanım alanlarına kadar gönderilen ve dahili abonelerin arasında yapılan tüm görüşmeler ücretsiz olup tamamen lokasyona ait bir çözüme dahili abone denir.

IVR Robot Operatör Nedir?
Telefon haberleşmesinde dtmf ton ile ses sistemi üzerinden abonelere direk bağlantı sağlayan anons ve teknolojik iletişimin olmassa olmazlarından biridir telefon hattı ücerinden direk olarak abonelere erişme imkanı sağlandığından operatör meşguliyetleri en aza indirir bu duruma birkaç isimle adlandırmak mümkündür nasılmı  Örnek: Robot operatör, Sesli yanıt sistemi Sesli anons, Karşılama anonsu, IVR  robot operatör denir.

CID nedir?
Harici hatların veya abone hatlarının iç veya dış görüşmelerce alınan çağrıda görünen ulaşılabilir abone numarasına CID Caller İd denir.


Çağrı kayıt raporlama nedir?

Telefon görüşmelerinin yapıldığı sistemde tutulan logların gelen çağrı, giden çağrı, cevapsız çağrı, ulaşılamayan çağrı vb.. gibi durumlaru saniye ve dakika bazlı olarak tutan santral görüşmelerinin tamamını metin olarak bir program arayıcılığıyla incelenmesini sağlayan sisteme çağrı kayıt sistemi denir.


Ses kayıt nedir?

Belirlenen telefon hatlarının ses görüşmelerini düzenli olarak ses kayıt eden telefon hattı kayıt sistemidir. Bu sistemde dahili veya harici olması önemli değildir istenilen çağrıların kayıt edilmesine abone ses kayıt denir.

 

ANALOG TELEFON SANTRALLERİNİ 20 yıllık telekomünikasyon sistemlerinde uzmanlaşmış bir firma olarak birikimimizden faydalanabilirsiniz.Firmanıza uygun kapasiteleri fiyatlarını özel kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.Yerinde keşif isteyebilirsiniz.Uygun ve ucuz analog telefon santral fiyatlarının teklifini isteyebilirsiniz.


    

AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212.216 62 63 PBX
0212.216 620 92 FAKS
aker@akertelekom.com.tr


ETİKET: 
telefon santrali,telefon santralleri,telefon santrali fiyati,telefon santrali fiyatlari,analog telefon santrali,analog telefon santralleri,analog santral fiyati, analog santral fiyatlari,analog telefon santrali,analog telefon santrali fiyatlari, analog telefon santral fiyatlari,telefon santrali servis,telefon santral servisleri,telefon santral yetkili servis, telefon santral servisi, telefon santral satis,telefon santral yetkili servis ve satisi 

AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü