Bilgiler
IP SANTRAL | ANALOG SANTRAL | HİBRİT SANTRAL İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

IP TELEFON SANTRALİ,ANALOG TELEFON SANTRALİ,HİBRİT TELEFON SANTRALİ
İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ
Günümüzde yaygın olarak kullanılan telefon santrali çeşitleri; analog santral, IP santral,sayısal (dijital) ve hibrit santrallardır. Firma kapasitesi,istekleri ile orantılı olarak telefon santral sistemleri değişkenlik göstermektedir.
 

 

 

 

IP Santral Çözümleri

Ip santrallerde Dünyanın herhangi bir yerinde, dahili hat oluşturabilir ve bu dahili hatlar arasında da ücretsiz görüşülür. Her akıllı telefon, ücretsiz olarak bir dahili telefona dönüşür ve böylece ceplerle bile ücretsiz görüşme şansı elde edilir. Sanal numaralar sayesinde(0850 ile başlayan ya da sanala taşınmış kendi numaranız), aynı anda onlarca karşılıklı görüşme yapabilir ve bu sayede, meşgul çalmayan bir telefon hattına, hem de sabit ücret ödemeleri olmadan, kavuşmuş olursunuz.

 Tüm görüşmelerinizi kayıt altına alabilir ve yine dünyanın herhangi bir yerinden bu kayıtları dinleyebilirsiniz.Gelen fakslarınızı, faks cihazı olmadan, pdf formatında, bir bilgisayar, tablet yada akıllı telefonunuzdan takip edebilir ve yine sadece bir mail atmak suretiyle, kolayca faks gönderebilirsiniz. IP Santral sistemlerinde sabit telekom hatlarını kullanabildiğiniz gibi, gsm hatlarını da kullanabilmektesiniz. Hatta istediğiniz özel telefon operatörünü, istediğiniz yönleri aramakta kullanabilirsiniz. Örneğin “sabit hatlar “X” operatörden gitsin, cepler “Z” operatörden gitsin.” Diyebilme özgürlüğüne sahip olursunuz. Bu sayede, yüksek telefon faturalarına çareler üretebilirsiniz.

Dahilinize ulaşılamadığında, aramaların otomatik olarak cebinize yada bir sabit hatta gelmesini sağlayabilirsiniz. Dahililer açılmadığında, IP Santral sisteminiz, arayanın ses kaydını alıp, sizin mail adresinize, ses dosyası olarak gönderebilir.İstediğiniz kadar farklı numaraya, farklı firmalarınız için, robot operatör (IVR) oluşturabilirsiniz. Gelen aramaları ise, dahili hat, kuyruk ya da cep telefonlarına yönlendirebilirsiniz. Dünyanın bir çok ülkesinden tahsis edilmiş numaralar için farklı dillerde robot operatörler oluşturup, o ülkenin dilini bilen elamanlarınıza aramanın yönlendirilmesini, sağlayabilirsiniz.Tüm santrali, sizin çalışma sisteminize uyacak şekilde kişiselleştirebilir ve size özel bu senaryo sayesinde, dahili hatları, cep hatlarını , sabit hatları, birbiriyle entegre çalışır hale, getirebilirsiniz.Tüm görüşme detaylarından personelinizin aramaları ne sıklıkta ve ne verimde yaptığı, gelen aramaların karşılanıp karşılanmadığını, kısacası personelin gerekeni yapıp yapmadığını görebilirsiniz.

IP Telefon Santralı Avantajları;

Analog Telefon Santral Çözümleri

Analog santral; genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde tercih edilen, iletişimi merkeze bağlı kablolar aracılığıyla sağlayan modüler bir sistemdir. Analog santraller küçük ve orta ölçekli firmaların iç ve dış görüşmeleri bu santral üzerinden yönetilmektedir. Analog santrale bağlı kullanıcılar, dahili ve harici hatlara bağlanabilecekleri gibi bu işlemlerin istenildiği takdirde kısıtlanabilme imkanı da bulunabilmektedir.

Gelişen teknolojiyle birlikte analog santrallar da programlanabilir bir yapıda olup analog telefon santrallarının genel özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

 

Sayısal (dijital) Telefon Santral ÇözümleriDijital telefon santralı; genellikle kurum içi haberleşmede tercih edilen bir modüler sistemdir. Dijital telefon santrali ile kullanıcılara kullanımı kolay ve güçlü bir iletişim olanağı sunulmaktadır. Kurumların iletişim maliyetlerini düşürmesinin yanı sıra yüksek kalite de ses transferi sağlamaktadır.
Sayısal telefon santralları gelişen teknolojiyle birlikte değişime uğrayarak IP, internet telefonu gibi network tabanlı iletişim aletleri ile de kolaylıkla entegre olabilmektedir.

Hibrit  Telefon Santral ÇözümleriHibrit santraller: Hibrit mimari hem analog hem sayısal hem de IP teknolojiyi içinde barındıran son teknoloji iletişim sistemidir.  Hibrit mimari sayesinde mevcut altyapınızı kullanarak, sayısal ve IP teknolojinin bütün yeteneklerinden faydalanabilirsiniz.


     


   AKER TELEKOM LTD.ŞTİ

        0212.216 62 63 PBX
        0212.216 60 92 FAKS

     aker@akertelekom.com.tr
ETİKETLER: ip santral cozumleri,analog santral cozumleri,hibrit santral cozumleri, sayisal santral cozumleri,otomatik santral cozumleri,dijital santral cozumleri,ip santraller,ip santral,analog santral,analog santraller,hibrit santral,hibrit santraller,dijital santral,sayisal santral,dijital santraller,sayisal santraller,telefon santral fiyatları,telefon santral fiyatı,ip santral fiyatları, ip santral fiyatı,dijital santral fiyatları,dijital santral fiyatı, sayısal santral fiyatları, sayısal santral fiyatı, analog santral fiyatları, analog santral fiyatı,otomatik santral fiyatları,otomatik santral fiyatı,ucuz santral,ucuz telefon santrali,uygun fiyatta santral, uygun fiyatta telefon santrali,ucuz fiyatta santral,ucuz fiyatlara santraller
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü