Bilgiler
SANTRAL SERVİSLERİ | 0212.216 62 63 | SANTRAL SERVİS |

SANTRAL SERVİS-SANTRAL TEKNİK SERVİSİ


Telekomünikasyon ürünleri satan firmaların içinde 
santral servisliği veren firmalarda vardır.Bir çok markanın yetkili santral servisliğini yapan firmalar yerinde servis hizmeti veya uzaktan servis hizmeti ile haberleşme problemlerinizi çözmektedir.Bunun yanında santral servis hizmeti veren şahıs firmaları ve çantacı denilen firması olmayan yetkili bayi olmayan santral desteği verenlerde vardır.Önemli olan santrale teknik destek verirken bu işin ehli olması, işin eğitimini almış olması,tecrübesi olmasıdır.İşinin eğli ve tecrübeli kişiler işinizi çözer ve Servis ücreti daha düşük olabilir.

 

                     Santral alımı yaparken santral aldığınız firmanın teknik destek ve santral servisliği desteği verebiliyormu? veremiyormu? buna bakarak sistem alın. Santral sistemini, başka yerden servis ve montaj desteğini başka yerden alırsanız istemediğiniz sorunlar çıkabilir haberleşmeniz aksayabilir.İnternet üzerinden sadece satış yapan firmalardan alınan ürünler arkasında santral servis desteği olmadı için sadece satış yaptığı için sizin açınızdan çok büyük problemler  çıkabilir.Sebebi ise netten aldığınız daha başka elektronik eşyalar gibi santraller kurdum bitti diye bir şey yoktur.Daha sonrası hatta aylar,yıllar sonrada servis desteğiniz iyi olması gerekir.Bunun için teknik destek veren telekomünikasyon firmasından almanız,kurdurmanız ve sonrası için anlaşma yapmanız gerekir. 


                     
Santral servis hizmeti alırken belirtiğim gibi iyi araştırmalı firmanın referanslarına bakılmalı, teknik desteği, servis hizmeti incelenmeli verdikleri sistemlerin arkasında durabiliyorlarmı bakılmalı, teknik servis bölümü yeterli ekip varmı gibi doneler bakılmalı ona göre anlaşma yapılmalıdır.Sözleşme yapılacak firmalar sözleşme süresinini kısamı tutuyor (1 ay,2 ay,3 ay) buna bakılmalıdır.Genelikle kendine güvenen,teknik yeterliliğine güvenen telekomünikasyon firmaları 6 ay veya 1 sene anlaşmak ister.Hem müşteriyi kendine bağlamak ve profesyonel çalıştıklarını gösterebilmek için. 

                  
  Santral servis desteği alabileceğiniz markalar,
karel santral, alcatel santral, gigaset santral, multitek santral, fortel santral, cisco santral, avaya santral, netaş santral, nortel santral, siemens santral, nec santral, samsung santral başlıcalarıdır.

                    
Santral servis alabileceğiniz modeller ise,
analog santraller, sayısal santrallar (dijital santraller), ip santraller ve bu üç modelin hepsini barındıran hibrit santraller (mixs santraller) dir.AKER TELEKOM LTD.ŞTİ

Uğur1 sok.Balcı apt.No:12/B
Mecidiyeköy-Şişli/İSTANBUL
0212-216 62 63 pbx
0212-216 6092 faks

aker@akertelekom.com.tr
www.akertelekom.com.tr
Etiketler: santral servis, santral servisi, santral servis ucreti, santral servis hizmeti, santral yetkili servisi, santral yetkili bayi, santral yetkili teknik servisi, karel santral servisi, alcatel santral servisi, alcatel santral yetkili servisi, karel santraller

AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2019
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü