Bilgiler
ÇAĞRI MERKEZİ SANTRAL FİYATLARİ

ÇAĞRI MERKEZİ SANTRAL FİYATLARI

Call-Center Çağrı Merkezi çözümleri
Günümüzde bir çok kurum ve işletmenin özelliklede, büyük çaplı işletmelerin en önemli iletişim mekanizmaları olarak çağrı merkezleri gösterilmektedir. Bu önemli konuyu işletme ve büyük şirketler çözmek için bir çok adım atmaktadırlar.Piyasada bir çok çağrı merkezi yazılımı satan ve yeterli hizmeti ve teknik desteği bulunmayan firmalar vardır.
ÇAĞRI MERKEZİ İÇİN SANTRAL FİYATI alımı yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.1-Satın alacağınız firma konusunda uzman mı? 2-Çağrı merkezi yazılımı tüm isteklerinizi karşılıyormu? 3-Çağrı merkezi sahada denenmiş ve sorunsuzmu? 4-Çağrı merkezi yazılımsal olarak ileriye dönük istekleri ilave lisanslarla karşılayabilecekmi? 5-çağrı merkezinde sorun oldunmu teknik destek verilebilecekmi?
 Call-Center (Çağrı Merkezi) büyük firmaların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Büyük işletmeler müşterilerine yönelik çağrı merkezleri aracılığı ile bir çok müşteri sorununu çözmek için uğraş ve gayret göstermektedir. Bu nedenle de bu tür işletmeler için Çağrı merkezleri kesinlikle kurulmalı ve 7/24 çalışır durumda olmalıdır. Müşterilerin bir çok problemini gidermek adına oluşturulan çağrı merkezleri sayesinde işletmelerde daha fazla yoğunluk yaşamadan daha rahat çalışmalar gerçekleştirmektedirler. İş yükü bu sayede bir hayli rahatlamış durumda olur.
Yeni bir şirket veya kuruluş iseniz çağrı merkezi  ihtiyacınız var ise sizler için sıfırdan bir call center merkezi sistemi aker telekom olarak kurmaktayız. Kaliteli markalar ve yaptığımız özel anlaşmalar ile beraber şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda çağru merkezinizi sıfırdan kurup sizlere anahtar teslim olarak vermekteyiz. Bunun için teknik ekibimiz mekana gelerek gerekli inceleme ve kontrolleri gerçekleştirip kısa bir keşif yapmaktadır. Sonrasında ise belirleyeceğimiz ihtiyacınıza yönelik gerekli çalışmalar anlaşma sağlandığı takdirde hemen başlanacaktır. Sizler için çok avantajlı ve bütçenizi sarsmayacak düzeyde kaliteli bir çağrı merkezi kurmak için tecrübemizden sizleri yararlanmaya davet ediyoruz. Böyle tam da istediğinizi gibi müşterilerinizle iletişim problemi yaşamadan iyi bir çağrı merkezi alanı, sistemi oluşturabiliriz.

 
Uzun zamandır varolan bir işletmenizin altyapısını yenilemek veya tamamen sıfır ile değiştirmek istersenizde bu konuda uzman olan ekibimiz sizlere en uygun ürün seçenekleri ve bütçenize uygun olarak kurulum ve ürün temini gerçekleştirebilmektedir. İşletmenizin büyüklüğü ve çağrı merkezi odalarının büyüklüğüne göre değişebilecek bir çok ürün kullanılıp kablolama ve sistem gereksinimleri oluşturup sizlere en kaliteli şekilde çağrı merkezi yapabiliriz. Günümüzde teknoloji bir çok alanda sürekli ilerlediği ve yenilendiği için,çağrı merkezileri de sürükeli olarak teknolojik altyapıya ihtiyaç duymaktadır ve bir çok yenileme veya ek ilaveler yapılmaktadır. Bu tür küçük çaplı yenileme ve ilave ihtiyaçlarınıza yönelik eksiklerinizide uzman ekibimizin yapacağı testler doğrultusunda yenileyip daha sağlıklı ve kesintisiz bir çağrı merkezine kavuşma imkanına sahip olabilirsiniz.
 

 
İşletmenizde kaliteli ve kesintisiz iletişimi müşterileriniz ile sağlamak adına call center (çağrı merkezi) omurganızı Aker telekomun uzman ekibine bırakıp keyfinize bakabilirsiniz. Sizler için en ideal yapıda bir çağrı merkezi oluşturacağımızdan kesinlikle herhangi bir kuşkunuz olmasın. Sektörde ki tecrübemiz ile bir çok kurum ve kuruluşa senelerdir en iyi hizmeti sunmayı kendimize amaç edindik, kaliteli hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda daha fazla teknik ekip ve daha çok bilgi ile işlerimizi titizlik ve özverili bir şekilde yapıp sizlere teslim etmekteyiz. Bunun yanı sıra ufak çaplı arıza ve sorunlarda da teknik elemanlarımız sizlere yardımcı olmak adına arızalara anında müdehale ederek sizlere servis hizmetinde de benzersiz ve rakipsiz bir anlayış sergilemektedir. Tüm küçük ve büyük ölçekte ihtiyaçınız olan çağrı merkezi  ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKER TELEKOM LTD.ŞTİ

Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
ETİKET:çağrı merkezi,çağrı merkezi fiyatı,çağrı merkezi fiyatları,çağrı merkezi santral fiyatı,çağrı merkezi santral fiyatları,çağrı merkezi sistemleri,çağrı merkezi sistem fiyatı,çağrı merkezi sistem fiyatları,çağrı merkezi yazılımı,çağrı merkezi yazılım fiyatları,çağrı merkezi yazılım fiyatı,çağrı merkezi yazılımları
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü