Bilgiler
IP SANTRAL SISTEMLERI | 0212.216 62 63 pbx

IP SANTRAL SİSTEMLERİ-IP TELEFON SANTRAL SİSTEMLERİ
Ses, veri ve görüntüyü tek bir iletişim altyapısında birleştiren IP santral sistemleri ve iletişim çözümleri her ölçekteki işletmeye klasik haberleşme yöntemlerinin yanında, VoIP, fax-over-IP, ses kayıt, konferans, görüntülü görüşme, sesli mesajların e-mail ile iletilmesi, durum bilgisi izleyebilme, anlık mesajlaşma, uzak abone ve uzak ofis iletişimi gibi gelişkin iletişim çözümleri sunuyoruz. 


Tüm sistem yapısı, sunucu üzerinde bulunan web sunucusu üzerinden programlanır ve yönetilir. Web altyapısı sayesinde sistem hem yakından hem de uzaktan rahatlıkla programlanır, yönetilir ve kişiselleştirilebilir.IP haberleşme uygulamaları sayesinde abonelerin sistem ile aynı mekanda olma zorunluluğu ortadan kalkar. IP santral sistemleri  dahili aboneleri, IP telefon, yazılım tabanlı IP telefon, WiFi telefon, akıllı cep telefonu gibi IP üzerinden haberleşebilen erişim birimleri ile her yerden her an kesintisiz iletişim sağlar.


IP santral sistemleri  kullanıcılarına mekandan bağımsız, her an her yerden hızlı ve ekonomik iletişim olanağı ile hareket özgürlüğü ve operasyonel verimlilik sağlar. Uzak aboneler de sistem özelliklerini kullanma olanağına sahip olurlar. Organizasyonun hareketli çalışanlarına erişimi kolaylaşır. IP Iletişim Platformu ile veri ağına baglı “Erişim Noktası” kullanılarak, ek bir yatırıma gerek olmadan, SIP destekli WiFi telefonlar kablosuz haberleşme için kullanılabilir.Kullanıcıların kendi telefon işlemlerini, bilgisayarlarından, tabletlerinden veya akıllı mobil telefonlarından kullanmalarına olanak sağlayan, web tabanlı uygulamadır. Zaman ve enerji verimliliği sağlar. Aboneler kendi abone web sayfaları üzerinden kendi sesli mesajları, çağrı kayıtları gibi bilgileri takip ederken, ayrıca konferans odalarını yönetebilir, günlük iletişim parametrelerini kontrol edebilirler. 
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212.216 62 63
0212.216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.tr

ETİKET:ip santral sistemleri,ip santral,ip pbx,ip telefon santrali,ip santraller,ip santral sistemi,ip telefon santralleri,ip santral sistemi fiyatlari,ip santral fiyatlari,ip telefon santral fiyatlari,ip santral sistemi fiyati,ip pbx fiyatlari,ip pbx fiyati
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü