Bilgiler
TELEFON SANTRAL FİRMALARI | TELEFON SANTRALİ |0212.216 62 63

TELEFON SANTRALİ-TELEFON SANTRALİ FİYATLARI

 

 

TELEFON SANTRAL


Telefon santrali alırken ihtiyacınıza uygun modeli almanız sizin için çok önemlidir.İhtiyacınız olmayan telefon santrali alımında size maliyet çok daha fazla çıkabilir.

Telefon santrali kapasite yani iç abone ve dış abone sayısını belirlemeniz gerekir.Yani dış hat  harici port, iç abone masalarda kullanacağını telefon portu ne olması gerektiğini belirlemeniz gerekir.Gelişmekte ve büyümekte olan firmaysanız sisteminizin kapasitesi artacak şekilde modüler bir sistem olmasına dikkat etmeniz gerekir.İp telefon santrali  tercih durumunda kapasite arttırımında daha esnektir.

Telefon santrali seçiminde  eğer birden fazla lokasyona sahipseniz yani şubeleriniz ,farklı bölgelerde ofisler, mağazalarınız var ise ip telefon santrali ile bu lokasyonlar arasında ücretsiz görüşebilirsiniz.Bu sebepten ip telefon santral veya hibrit telefon santrali tercih etmelisiniz.

Sahada çalışan satıcılar, teknik servis elemanları, yani hareketli kullanıcılar telefon santralinizde iletişim maliyetlerini yükseltebilir.İp telefon santral alırsanız buda ortadan kalkar akıllı cep telefonlarıyla bu kullanıcılar merkezle veya kendi aralarında ücretsiz konuşabilir.

Telefon santralinde önceden tasarlanan karşılama anonsuyla arayanların direkt aboneye ulaşmasını robot operatör ile sağlayabilirsiniz.Buda size kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmanıza olanak sağlar.Bunun yanında telefon iletişim trafiğini rahatlamasına robot operatör sayesinde karşılarsınız.Robot operatör sesli mesajlarınızı e-posta yolu ile veya sistem üzerindeki dahili aboneniz üzerinden dinlemenize olanak tanır.
                              

Telefon santrallerinde gsm hatlarınızı fct yani gsm terminali ile dış hatlarına bağlayabilirsiniz.LCR veya ARS özelliği ile yaptığınız aramaları otomatik olarak ucuz gsm hatından,türk telekom hattından,alternatif operatörlerden yapabilirsiniz.Görüntülü telefon, özel set veya yazılım tabanlı telefonlarla uzak ofis, hareketli kullanıcılar ve dış hatlarla yapabileceğiniz görüntülü görüşmeler iletişimde mesafe zorluklarını ortadan kaldırarak yüz yüze, samimi ve şeffaf bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar.Telefon santralinin sağladığı konferans yapma özelliğiyle toplantı sayısı,süreleri ve maliyetlerini azaltabilirsiniz.

Telefon santralinde görüşme kaydı yapabilir,müşteri memnuniyeti ile  iletişimi daha güvenli olmasını sağlarsınız.Telefon santrallerinde sistem alt yapısı verimlilik,etkinlik açısından çok önemlidir.İp santrallerde telefon kablolamasına gerek duymadan telefon iletişimini network kablolması üzerinden yapabilirsiniz.Santral montajını işi telekomünikasyon olan profesyonel bir firmaya yaptırmanız daha sonrası problemleri minumuma indirmek için yaralı olacaktır.


Santral sistemlerinde çağrı kayıtları tutabilirsiniz.İstediğiniz zaman raporlar alabilirsiniz.hangi çalışanınız nereyi aramış,kaç dakika görüşmüş nereyle görüşmüş birisine aktarmışmı, aktarmamışmı gibi soruları bu rapor sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.Günümüzde her türlü verinin ve bilginin önemi çok büyüktür.Özellikle IP santrallar için network üzerinden santralin hacklenmesi ihtimali vardır. Bu sebetten ülkemiz koşullarına uygun,sahada denenemiş ve uzun yıllar sahada çalışan markalı güvenilir telefon santrali tercih edilmelisiniz.Bunun yanında IP santral seçerken kriptolama özelliği olması güvenliğiniz için dikkat etmeniz gereken önemli bir noktadır.

                                                

Satın alacağım telefon santrali ilk yatırım, altyapı ve toplam sahip olma maliyeti ne olacak?


Maliyet konusunda dikkat etmeniz gereken 3 nokta bulunuyor: Altyapı maliyeti, ilk yatırım maliyeti, toplam sahip olma ve işletme maliyeti. Telefon santrali seçerken analog bir sistem tercih edebilirsiniz. Bu durumda ilk yatırım maliyetiniz düşük olacaktır. Ip santral aldığınızda alış fiyatı fazla gözükse de açıklanan birçok özellikle toplam sahip olma ve işletme maliyetlerinde ciddi tasarruf sağlayacaktır. Gelişmiş özellikler ise çalışanlarınızın verimini ve müşteri memnuniyetini gözle görülür ölçüde yükseltecektir.  IP santralların ilave kablolama olmaması network kablosu üzerinden haberleşmesi ayrı bir avantajdır.Telefon Santrali çok uzun süre kullanılabilen bir ofis ekipmanı olduğu için maliyet hesaplarınızı yaparken en az 5-7 yıllık süreleri göz önünde bulundurmanızı öneririz.

  
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.tr
                 TELEFON SANTRALİ HİZMET YAPTIĞIMIZ İLÇELER

Telefon santral ADALAR ,Telefon santral ARNAVUTKÖY ,Telefon santral ATAŞEHİR ,
Telefon santral AVCILAR ,Telefon santral BAĞCILAR ,Telefon santral BAHÇELİEVELER ,
Telefon santral BAKIRKÖY ,Telefon santral BAŞAKŞEHİR ,Telefon santral BAYRAMPAŞA ,
Telefon santral BEŞİKTAŞ ,Telefon santral BEYKOZ ,Telefon santral BEYLİKDÜZÜ ,
Telefon santral BEYOĞLU ,Telefon santral BÜYÜKÇEKMECE ,Telefon santral ÇATALCA ,
Telefon santral ÇEKMEKÖY,Telefon santral ESENLER,Telefon santral ESENYURT,
Telefon santral EYÜP,Telefon santral FATİH,Telefon santral GAZİOSMANPAŞA ,
Telefon santral GÜNGÖREN,Telefon santral KADIKOY,Telefon santral KAĞITHANE,
Telefon santral KARTAL,Telefon santral KÜÇÜKÇEKMECE,Telefon santral MALTEPE ,
Telefon santral PENDİK ,Telefon santral SANCAKTEPE ,Telefon santral SARIYER ,
Telefon santral SİLİVRİ, Telefon santral SULTANBEYLİ,Telefon santral SULTANGAZİ,
Telefon santral ŞİLE servisi,Telefon santral ŞİŞLİ servisi,Telefon santral TUZLA servisi,
Telefon santral ÜMRANİYE, Telefon santral ÜSKÜDAR,Telefon santral ZEYTİNBURNU,
Telefon santral NİŞANTAŞI,Telefon santral ETİLER,Telefon santral MODA,
Telefon santral BAĞDAT CADDESİ,Telefon santral ÇORLU,Telefon santral BOSTANCI,
Telefon santral MECİDİYEKÖY 

 

TELEFON SANTRALİ İÇİN PROJE DESTEĞİ VERDİĞİMİZ VE SATIŞ YAPTIĞIMIZ ÜLKELER


Azarbaycan | Kazakistan Kıbrıs Cumhurriyeti |Kırgızistan | Gürcistan
Özbekistan | Türkmenistan | Bulgaristan | Yunanistan
Katar | Kuveyt |Birleşik Arap Emirlikleri | Bosna Hersek 
Sudan | Irak |İran Kamerun | Kosova |Libya | Makedonya |Mısır
Nijerya |Romanya | Sudi Arabistan Suriye

 
 

ETİKETLER:Telefon santrali,telefon santralleri, telefon santral sistemleri,telefon santral firmaları,telefon santral firması,telefon santral şirketleri,telefon santral şirketi,şişli telefon santral firması,mecidyiyeköy telefon santral firması,telefon santral servisi,telefon santral şirketleri


 

AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü