Bilgiler
KAREL YETKİLİ BAYİSİ | 0212.216 62 63 | KAREL YETKİLİ BAYİİ

KAREL YETKİLİ BAYİSİ / KAREL YETKİLİ BAYİİ 
Ülkemizde karel santral sistemleri sahada uzun yıllar denenmiş,güvenilir ve çok tutulan santrallerin başında gelir.Telefon santral sistemleri bir kuruluşun olmassa olmaz demir başlarından biridir.Santraller maliyet açısından çok önemli olsada servis ağı ve teknik destek ağı geniş olmasıda bir o kadar önemlidir.Karel yetkili bayileri ülkemizin her noktasında geniş bir teknik destek yelpazesi barındırır.Hangi şehirde veya ilçesinde olursanız olun karel bayii kolaylıkla bulabilirsiniz.

Karel yetkili bayii aradığınızda istediğiniz santrali beraber seçerek firmanıza uyabilecek santrali çok rahatlıkla temin edebilir,danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.Satış sonrasında destek konusu ise aradığınız karel tarafından özenle seçilmiş işinde uzman,eğitimli  
karel bayisi arıza bildiriminizde mümkün olduğu en kısa sürede arızaya uzaktan veya aktif olarak müdahele etmektedir.Aktif cihazların kart,konsol,telefon,robot,dect gibi... arızlanan parçalarını birebir konsinye olarak takarak iletişim mağduriyetinizi en hızlı şekilde çözer.Karel santralin tamir sonrasında sistemin ne sebeple arıza yaptığını,nelerin değiştiğini ayrıntılı olarak kurumun yetkili personeline bildirir.

Karel Telefon santralleri bir çok modelleri vardır.Analog santral,ip santral,hibrit santral modelleriyle kurumun  ihtiyacına yönelik en uygun stemleri karel yekili servis ve bayisi tavsiye eder.Böylelikle ihtiyacınız olamayan  kapasite ve özellikte santral alımınıza engele olmuş olur.

Karel santral fiyatları ise diğer bir çok markadan daha ekonomiktir.Karel yetkili bayisi Karel santrallerde özel iskontolar veya o şarttaki kampanyalı fiyatları müşteriye sunarak ekonomik açıdan destek olur.En uzuz karel santral, en uygun karel santral alımında yardımcı olur.

 

Aker Telekom Hizmetleri LTD.ŞTİ  olarak 20 yıldır KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ,KAREL SANTRAL YETKİLİ BAYİSİ VE KAREL SANTRAL YETKİLİ SATICISI olarak hizmet vermektedir.Dilerseniz bizi arayarak teklif alabilir,santral isteklerinizi bize bildirir,danışabilir,telefon santral montajı yaptırabilir,sitemiz üzerinden kredi kartı veya havale ile alım yapabilirsiniz.

 

AKER TELEKOM LTD.ŞTİ  /  0212.216 62 62 PBX /   aker@akertelekom.com.tr

 
 

ETİKETLER:Karel santral bayi, karel santral bayii,karel santral yetkili bayi,karel santral yetkili bayii, karel santral yetkili servisi, karel santral yetkili satıcısı, karel santral servisi, karel santral satis,karel santral tamir, karel santral montaj, karel santral servisleri,karel santral bayileri

AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü