Bilgiler
Okul, Üniversite Eğitim Kurumları Santral Çözümleri-Okul Santral

Üniversite,Okul,Dersane Ve Eğitim Kurumları İçin İletişim Sistemleri


 


Eğitim kurumları sürekli azalan kaynaklarla eğitim kalitesini ve eğitimci üretkenliğini arttırmaya çalışıyor. Hızla artan verimlilik ihtiyacı ancak gelişmiş, yaygın, yönetilebilir, güvenli ve kesintisiz bir iletişim ağı ile karşılanabiliyor.
 
Aker Telekom kampüs uygulamaları için yapılandırılmış, kampüsün her noktasına “tek numara” ile hizmet sunabilen, ölçeklenebilir, gelişmiş özellikler ile zenginleştirilmiş, web-tabanlı yönetim ile desteklenen ve yeni nesil ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilen size özel çözümler sunar.
 
Aker Telekom farklılaşan ve değişen Okul, Üniversite ve Eğitim Kurumları için Telefon Santrali ihtiyaçlarını karşılarken ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getiriyor, egitimcilerin iş yapma yöntemlerini değiştiren, kolaylaştıran ve hızlandıran sistemlerle size özel okul santral çözümleri sunarak haberleşmenizi sorunsuz olarak yapmanızı sağlıyor.

AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
0532-285 30 60 GSM (Ali BEY)
www.akertelekom.com.tr
aker@akertelekom.com.tr

 


okul santrali, okul telefon santrali, yurt telefon santrali, yurt santral, dersane santral, dersane telefon santrali, özel okul santral, özel okul telefon santrali, üniversite telefon santrali, üniversite  santral, fakülte santral, fakülte telefon santral,eğitim kurumu santral, eğitim kurumu telefon santrali, kreş santral, kreş telefon santrali
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2024
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü