Bilgiler
KAREL DS200M SANTRAL FIYATI | 0212.216 62 63 PBX

KAREL DS200M SANTRAL FİYATI
DS200M IP İletişim Sistemi, dahili abonelerde özel IP abone ve SIP, dış hat tarafında aynı anda SIP ile H.323 protokollerini ve yeni nesil ses sıkıştırma algoritmalarını destekler. Bu sayede farklı çevre birimleri kullanabilme esnekliğini sağlar.DS200M IP Telefon Santrali ile kullanılabilen çevre birimleri:Standard SIP ve Karel SIP Telefonlar,Görüntülü SIP Tefonlar,WiFi SIP Telefonlar,SIP telefon yazılımı çalıştırabilen akıllı cep telefonları,IP Dect Sistem (SIP sinyalleşme protokolünü destekleyen IP Dect baz istasyonları ve IP Dect el üniteleri,Diğer SIP destekli uç birimleri

DS200M IP Telefon Santralları; gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan orta ölçekli şirketlere, hızlı, kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses, görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği analog, sayısal, ISDN ve IP uyumlu çözümler sunar.
144 TDM(analog veya sayısal hat) ve 750 IP hatta kadar genişleyebilir.Kuruluşun farklı birimleri arasında kurulacak IP köprüsü sayesinde uzak birimleri ile tek bir sistem gibi çalıştırılabilir.Kurulacak IP köprüsü üzerinden yapılacak IP haberleşmesi ile iletişim giderlerinde gözle görülür düşüş elde edilir.IP iletişimin avantajlarını analog, sayısal, ISDN ve IP platformlarda sunar.

DS200M IP İletişim Sistemi, gelişmiş telefon fonksiyonlarını mevcut iş uygulamalarıyla bütünleştiren bilgisayar-telefon ent egrasyonu (CTI) özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlar. CTIişlemlerini destekleyen sunucu, DS200M IP İletişim Sistemleri üzerine entegredir.Ayrı bir PC/Sunucu donanımı gerektirmez.Net-Konsol yazılımı, analog ve sayısal aboneleriçin haberleşme sisteminin CTIözelliklerini PC'ler üzerindenkullanılmasına olanak verir.

Çağrı kayıt yazılımı, iletişim giderlerini kontrol altında tutarak maliyetlerin düşürülmesini sağlar.
DS200M IP İletişim Sistemi bütün çağrıların kaydedilmesiyle; kontör, kutup değişikliği algılama ya da tarifeli sanal ücretlendirme gibi yöntemlerle çağrı ücretlendirmesi yapmaya olanak sağlar.Net-CM programı ile çağrı kayıtları ağ üzerindeki herhangi bir PC'ye aktarılarak, ücretlendirme, rapor ve çeşitli analizler yapılır. Web tabanlı Web-CM programı ile birden fazla santralın çağrı kayıt dökümlerine her an her yerden erişmek ve aboneye özel raporlar almak mümkündür.

DS200M IP İletişim Sistemi otomatik yön secimi (LCR) özelliğisayesinde, aramaları otomatik olarak en düşük maliyetli rotaya yönlendirir.  Bu sayede LCR özelliği, işletme giderleri içinde önemli bir yer tutan iletişim maliyetlerinde tasarruf sağlar.Alternatif rota özelliği sayesinde aramalar, ilk tercih edilen yolüzerinden  yapılamaması durumunda diğer rotalar üzerindenyapılır. Çağrıların özellikle IP dış hatlar üzerinden IP operatörlere yönlendirilmesi iletişim maliyetlerinde yüksek oranda tasarruf sağlar.

Kullanıcılar daha kontrollü ve yüksek kapasiteli konferans görüşmeleri için kişisel olarak yapılandırıp yönetebildikleri Konferans Odalarını kullanabilirler.Ağ üzerindeki performansın izlenmesi, gereken önlemlerin alınması yoluyla ses kalitesinin devamlılığını sağlar.Sistemi SIP ataklarına karşı korur ve güvenli iletişim sağlar.Standart sRTP/TLS kriptolama özelliği,  VPN kurulumuna gerek olmadan ses iletişiminde üst düzey güvenlik sağlar.DS200M IP gelişmiş ses algoritmalarına sahiptir. Böylece HD ses kalitesini destekleyen standart terminaller ve Karel HD terminalleri ile mükemmel ses kalitesi sağlar.


Kullanıcılar, DS200M IP üzerinde bulunan ortak hafızaya kayıt yapabilir. Kullanıcılar özel telefon setlerinden santral abone rehberini ve ortak rehberi  isim ile T9 algoritması sayesinde kolaylıkla tarayarak arama yaparlar. LDAP protokolünü destekleyen Merkezi Rehber uygulaması sayesinde rehberler harici bir sunucuya yüklendiğinde LDAP destekli telefon setleri de bu özellikten faydalanırlar. Bu sayede işletmelerin yeni kurulum öncesi sahip olduğu telefon rehberi LDAP entegrasyonu ile santral aboneleri tarafından kullanılabilir.

Aynı veya farklı lokasyonda bulunan birden fazla sistemin tek noktadan ve tek arayüzden uzaktan yönetimi ve güncellenmesi mümkündür.DS200M IP İletişim Sistemi, verilerin herhangi bir lokasyondan başlangıç zamanı da belirlenerek kolayca yedeklenmesini sağlar.Haberleşme ağında kurulu tüm
DS200M IP İletişim Sistemi Kulelerinin durumu tek bir noktadan izlenir.Alarm uyarıları sesli ve görsel olarak belirlenir ve sistem yöneticisi e-posta veya SMS yoluyla bilgilendirilir.Dahili SNMP uygulaması çok lokasyonlu sistemlerin tek noktadan yönetimini ve pek çok ayarın hızla, özel herhangi bir uygulama yazılımına gerek olmaksızın standart SNMP yazılımları ile yapılandırılmasını sağlar.Merkezi işlemci üzerindeki yazılımı TFTP, SNMP gibi farklı bağlantı yöntemleri ile güncellemek mümkündür.

 

Hafızadan arama (genel/özel) ,Merkezi Rehber,Anlık Mesajlaşma (Instant Messaging),Durum Bilgisi (Presence)QoS,sRTP/TLS / IP kriptolama,Alarm programı,SNMP,Otomatik arama ,Meşgul aboneyi uyarma ,Sıraya girme ,Meşgul dış hat ,Meşgul abone ,Cevapsız çağrı,Çağrı bekletme ,Çağrı park etme ,Çağrı aktarma ,Şef sekreter gruplama ,Konferans ,Konferans odası,Rahatsız edilmeme ,Esnek numaralandırma ,Çağrı yönlendirme; bütün çağrılar, gece servisinde , meşgul abone , cevapsız çağrı ,Acil hat ,Bilgi alma ,Araya girme,Dış hat alma ,Dış hat-Dış hat bağlama ,Son numara tekrarı ,Şifre kullanımı ,Telefon kilitleme ,Çağrı yakalama ,Bekletme müziği,Hatırlatma/uyandırma servisi ,Ses seviyesi ayarı gibi bir çok yazılım özelliği vardır.


AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212.216 62 63 PBX
0212.216 6092 FAKS
aker@akertelekom.com.trEtiket:
karel ds200m santral fiyati,karel ds200m fiyati,ds200m fiyati,ds200 fiyati,ds200m santral fiyati,ds200m telefon santral fiyati,karel ip santral fiyati,karel ds200m telefon santral fiyati
 
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü