Bilgiler
TELEFON SANTRAL MONTAJ | TELEFON SANTRAL KURULUM

TELEFON SANTRAL MONTAJ | TELEFON SANTRAL KURULUM


AKER TELEKOM HİZ.LTD.ŞTİ  olarak 20 yılı aşkındır telefon santrali satış ve sonrasında teknik servis hizmeti veren bir firmadır.
İşletmenize uygun olarak aldığınız telefon santrallerinin ve ilave ekipmanlarının MONTAJI ve KURULUMU tarafımızdan eğitim almış,sertifikalı,profesyonel işinde uzman elamanlarımızla  hizmet vermekteyiz.

 
Telefon Santral montajında teknik servisin dikkat etmesi gereken bazı husullar vardır. Nem,su sızıntısı,toz,duman bulunmayan temiz yerlere  monte edilmelidir.Jeneratör, kesintisiz güç kaynağı, yüksek gerilim hattı gibi manyetik alan yaratan cihaz ve ortamdan mümkün olduğu kadar uzağa yerleştirilmelidir.Santral radyatör üstü, doğrudan güneş ışığı alan ve santrallarin gereksiz ısınmasına sebep olabilecek yerlere monte edilmemelidir.Santralin bakımının kolaylıkla yapılabilmesi için tercihen çevresi açık olmalı ve yerden 1.5 metre kadar yükseğe monte edilmelidir.Bulunan ortamın aydınlık olması bakım personelinin işini kolaylaştıracağından tercihen karanlık yerlere monte edilmemelidir.Telefon santrali herkesin kolaylıkla ulaşamayacağı bir alana yerleştirilmelidir.Telefon Santral montajında topraklama ise yüksek gerilim ve yıldırıma karşı santralin sağlıklı  bir şekilde korunması için muhakkak iyi bir şekilde topraklama yapılmalıdır. Santral beslemesi topraklı olup, besleme kablosu topraklı bir prize bağlanmalıdır.İyi bir topraklamanın yapıldığından emin olmak için toprak hattı ile nötr arasındaki voltaj farkının 1.5VAC'den fazla olmaması gerekir. Santralin topraklanması için santrallerin üstünde bir topraklama pabucu vardır.

Santral montajında tesisat aktarması,Santral arızasınınn %70 inin tesisattan kaynaklandığını düşünerek, santral kurulumunda temiz ve uzun ömürlü bir tesisat yapmaya çalışılmalıdır. Özellikle tesisatta 220V kaçaklı bir kablo varsa santrala bağlandığında santrala zarar vercektir.Telefon santral montajını işinde uzman ve tecrübeli firmalara vermeye özen göstermeniz gerekir.Santraller diğer elektronik ürünler gibi kurdum bitti olmuyor malesef.Montaj sonrasında teknik destek çok önemlidir.Haberleşmenizin kesintiye uğramaması için TELEFON SANTRAL KURULUMU VE MONTAJINI işi sadece telekomunikasyon olan firmalara yöneliniz.  
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212.216 62 63 PBX
0212.216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.trETİKET: telefon santral montaj,telefon santral montajı,telefon santral kurulumu,santral montajı,santral kurulumu ,Santral servisi,santral yetkili servisi,karel santral kurulumu,karel santral montajı,karel santral satış,alcatel santral montajı,alcatel santral kurulumu,alcatel santral yetkili servis,karel santral yetkili servis


 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü