Bilgiler
IP DECT (KABLOSUZ) SANTRAL | 0212.216 62 63 PBX

IP DECT (KABLOSUZ) SANTRAL VE FİYATLARI

Günümüzün esnek ve hızlı gelişen iş dünyasında, çalışanlar sürekli mobil olmak durumunda kalmaktadır. Ofis çalışanları bina içinde sürekli gezinme ihtiyacı duymakta, home-ofis çalışanları sayısı gittikçe artmakta, pazarlama ve satış ekipleri sürekli ofis dışında olma ihtiyacı duymaktadır. Nerede olurlarsa olsunlar tüm bu personeli sürekli olarak tek numara üzerinden erişilebilir kılmak verimliliği, müşteri hizmetlerini artırmak için eşsiz bir fırsatken diğer yandan kaçan çağrılar yüzünden kaçan iş fırsatlarının da önüne geçilmesi anlamına gelmektedir.


IP Dect, kablosuz bir haberleşme sistemidir. Baz istasyonları ve baz istasyonlarının kayıt olduğu santral/sunucu arasında SIP Protokol kullanılırken, baz istasyonları ve el üniteleri arasında DECT hava arayüzü kullanılır.IP DECT portföyü yeni nesil internet servislerini ve DECT teknolojisinin yeni yüzü olan HD-ses kalitesini desteklemektedir. Bunun yanı sıra, Unified Communication aplikasyonlarına, mesajlaşma arayüzlerine, alarm arayüzlerine, iş-görev yönetimi yazılımlarına ve hatta yet tespiti gibi teknolojilerede entegre olabilmektedir.

 
IP Dect sistemler, IP santral veya Tümleşik İletişim Sistemlerinde kablosuz çözüme ihtiyaç olduğu tüm durumlarda kullanılabilir. Özellikle; fabrika, depo, hastane, otel, AVM gibi sürekli hareket halinde olan çalışanların olduğu kuruluşlarda IP DECT sistemi müşterilere büyük avantaj sağlamaktadır. Ancak herhangi bir ofis çalışanı için bile, telefonunu alıp toplantıya gitmek, masasına bağımlı kalmadan tüm çağrılarına cevap verebilmek talep edilen bir kolaylıktır.IP DECT sisteminin, diğer kablosuz çözümlere göre bazı avantajları vardır.WiFi sistemler, halen çok yaygın kullanılmamakta ve etkin bir ses kalitesi ve kesintisiz bir kapsama alanı sunamamaktadır.
Bir diğer alternatif olan GSM ise her ay belli paket fiyatları üzerinden ücretlendirilmektedir. Fazla sayıda çalışanı olan kuruluşlar bu nedenle cep telefonu kullanımını tercih etmemektedir.


IP-DECT sistemi mevcut ağ yapısına kolaylıkla entegre olur ve ek bir donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Şirketin büyüklüğü ve gelecekteki ihtiyaçlara göre sadece baz istasyonu ve el ünitesi eklentileri ile modüler olarak genişleyebilmektedir.
IP DECT sistemlerde baz istasyonu ile santral arasındaki haberleşme IP üzerinden olduğu için, baz istasyonları Ethernet altyapısının ulaştığı herhangi bir noktaya yerleştirilebilmektedir.

 

Multi-Site Mobilite

IP DECT teknolojisi kablosuz iletişimi çok noktalı yerleşkelerin tümüne yayıyor. Örneğin, merkez ofisinizde kullandığınız teknolojiyi şubelerinize santral götürmeden sadece baz istasyonları taşıyarak network üzerinden dağıtabilirsiniz. Ya da tüm noktalar için ayrı DECT network’leri kurup, DECT el cihazları için şubeler arasında roaming tanımlayabilirsiniz.
 

Doğru ve Eş Zamanlı Yer Tespiti

Pek çok firma, mobil personelinin online durumunu ve yerini alarm entegrasyonu senaryolarından dolayı takip etme ihtiyacı duymaktadır. IP DECT teknolojisi, baz istasyonları üzerinden DECT kullanıcılarının yerlerini tespit etmeye olanak tanımaktadır. Bu arayüz Ekahau RTLS gibi takip ve alarm yazılımları ile entegrasyonlarda kullanılmaktadır.

Bu yüzden IP DECT sistemi, küçük orta ya da büyük ölçekli tüm firmalara önerilebilen, modüler, esnek, ekonomik bir kablosuz haberleşme çözümüdür.
 AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212.216 62 63 PBX
0212.216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.trETİKETLER: ip dect,ip dect sistemler,
ip dect santraller,ip dect fiyatlari,ip dect fiyati,ip dect sistemi fiyatı,ip dect sistemi fiyatlari,ip dect santral fiyati, ip dect santral fiyatlari,ip dect sistem fiyati,ip dect santral,ip dect sistem fiyatlari,IP DECT TELEFON,IP KABLOSUZ TELEFON,ip dect sistemi,dect sistemi
 
 

 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü