Bilgiler
İKİNCİ EL TELEFON SANTRALİ | TELEFON SANTRALİ İKİNCİ EL

İKİNCİ EL TELEKOMUNİKASYON ÜRÜNLERİ
 

            

Aker telekom olarak çok uzun senelerdir telekom sektöründe pek çok müşterimize hizmet vermekteyiz. Aramıza eski ve yeni pek çok müşterimiz katılmakta ve ihtiyaçları doğrultusunda bizlerden her türlü telekomunikasyon ekipmanları ve aletleri satın almaktalardır. Hem yeni hem de ikinci el piyasasında sizlerin ihtiyaçlarına yönelik elimizde pek çok markanın ürünleri bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm yeni ve ikinci el telefon santrallerini satmaktayız ve kurulumlarını yapmaktayız. Santraller, kablolama hizmetleri, Santral kurulumları, İkinci el santral ilaveleri, İkinci el ip santralleri, ikinci el santraller, Fct cihazları, gibi pek çok ürünü Aker telekomdan ister yeni isterseniz de ikinci el olarak temin etme şansına elbetteki cazip koşullar ile sahipsiniz. Sizlerde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altından gidererek daha çok indirimli ve avantajlı fiyatlardan da ayrıca yaralanma olanağına sahipsiniz. Kaliteli bir hizmet analayışı ile sizlere yıllardır hizmetler sunmaktayız.
 
Yene ve eski ürünler olarak ikiye ayrılan tüm telekom ürün ve parçalarıda ayrıca elimizde mevcuttur. Dilediğiniz takdirde satın almış olduğunuz herhangi bir ürünün montajını ve kurulumunuda tarafımzıca yaptırabilme şansına   sahip olduğunuzuda belirtmek isteriz. Sıfır ürünlerimizde 24 aya varan garanti imkanıda sunulmaktadır. İkinci el ürünlerde ise her ne kadar garanti olamsada firmamız tarafından belirli bir süre garanti kapsamı sunmaktayız. Buda sizlere herhangi bir arıza meydana geldiğinde ek maliyetlerden kurtabilecek bir olaydır. Yılalrın vermiş olduğu tecrübeyi her zaman için işimize yansıtarak sizlere sorunsuz ve daha kaltieli işler ve kurulumlar yapmaktayız. Önceliğimiz her zaman için müşterilerimizin memnuniyetidir. Tüm ikinci el telefon santrallerini bizden satın alabilrisiniz.
               
 
Yeni bir işletmeniz var ise altyapıda iletişime ihtiyaç duyulan tüm konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. İşletmenize sıfırdan santral kurulumu yapabiliriz veya dilersenizde daha az masraflı olan ikinci el ip santraller, ikinci el telefon santrali kurup yaptırmak istersenizde yine sizlere bu konularda da yardımcı oalcağımızı bilmenizi isteriz. Sürekli bir biçimde gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak durumunda kalan pek çok işletme ve sahibinin olduğunu biliyoruz. Sizlerde teknolojik altyapısı sağlam bir iletişim ağına sahip olma uğraşındaysanız bizlere danışmadan kesinlike satın alım ve kurulum işlemleri yaptırmayınız. Çünkü sizlere piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ve sağlam ürünleri sunup kurulumunu yapmaktayız. Aynı zamanda çok özel fiyatlar ile de bütçenizi sarsmayacaksınız.
 
Küçük işletme sahipleri içinde pek çok özel fiyat ve avantajlı ürünleri kullanmanızı önermekteyiz. Ftc cihazları ve konferans cihazları ile yurt içi ve yurtdışı konferans görüşmleriniz içinde kaliteli markalardan oluşan cihazları sizler için temin ederek kurulumunu yapmaktayız. Ayrıca güvenlik sistemlerine ihtiyaç hisseden iş yeri sahipleri içinde tüm isteklerinizi karşılayabilecek, tüm donanımları eksiksiz olan kamera sistemli güvenlik sistemelri satışı ve kurulumunuda yapan bir firmayız. Kısacası tüm yeni ve ikinci el telefon santrallerini tek bir çatı altından yani bizlerden temin edebilirsiniz.

       

AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx


 
ETİKET:ikinci el telefon santralleri,2.EL SANTRALLER, ikinci el santral konsollari, ikinci el sayisal setler, ikinci el robot, ikinci el santral ilave kartlari,2.TELEFON SANTRAL FİYATI, ikinci el oxo santral ve kartlari, ikinci el karel santral ve kartlari, ikinci el ses kayit cihazlari, 2.EL TELEFON SANTRALİ,4400 santral,ikinci el santral fiyatları,ikinci el telefon santral fiyatları,2.EL SANTRAL,ikinci el santral fiyatı,ikinci el telefon santral fiyatı,ikinci el santral,,2. EL SANTRAL FİYATLARI,ikinci el santraller,ikinci el karel santral,ikinci el karel,ikinci el karel fiyatı,2.EL TELEFON SANTRALLERİ,ikinci el alcatel santral,ikinci el alcatel santral fiyatı,ikinci el alcatel santral sistemi,2.EL TELEFON SANTRAL FİYATLARI,2.EL SANTRAL FİYATI 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü