Bilgiler
SANTRAL FİYATI | 0212 216 62 63 | AKER TELEKOM

SANTRAL FİYATI-SANTRAL FİYATLARI


 

SANTRAL YETKİLİ SERVİS VE SATIŞ BAYİSİ  

 
 Firmalar santral modellerini incelerken santral fiyatını bütcesine göre almaya itina gösterirler.Santrali ucuz uygun alalım derken haberleşmede sorunlar yaşanan santraller alabiliyorlar.Günümüzde kendini kanıtlamış sahada uzun süre denenmiş santral modellerini seçmek ona göre fiyat alma firma açısından uygun olacaktır.Ülkemizde ve dünyada piyasaya sürülen çin malı ürünler yerine iyi santral markalı santral seçmek sizin için daha hayırlı olacaktır.Anolog santralde çin malı santraller uzun süre hizmet verememekte ve bir süre sonra ucuz fiyattan alınan bu santrallere ödenen paralar boşa gitmektedi

Baştada belirttiğimiz ülkemizde tutulan
Karel,Alcatel,Multitek santrallerin analog modellerini küçük ve orta büyüklükteki firmalar uygun olarak bu santral fiyatlarına ulaşabilirler.Sahada denemiş uygulamaları uzun süredir yapılan sorun çıkartmayan ve en önemlisi bayi ağı çok geniş olan bu santral markalarını gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.Santral fiyatlarında diğer bir unsur dikkat edilemesi gereken montaj ve teknik destek yapacak firmanız  seçiminde dikkatli olarak seçmek zorundasınız.İşinde uzman,deneyimli,profesyonel montaj yapan ve montajını yaptığı ürünün teknik desteğinin veren firmalardan santral almanız gerekir.Teknik desteği olmayan sadece al,sat yapan Eticaret sitelerinden santral  alımı gerçekleştirmemelisiniz.

E-ticaret firmasından kredi kartıyla alacaksanızda telekomunikasyon firmalarından alım yapmanız ve montajını aldığınız firmaya yaptırmalısınız.
Santral fiyatları piyasa şartlarından uygun olan bazı merdiven altı tabir ettiğimiz telekomunikasyon firmalarına dikkat etmelisiniz.Sıfır ürün diye size anlamayacağınız şekilde ikinci el kullanılmış ürün verebilirler.Yada sıfır ürünün içine ikinci el kartlar takıp fiyatı ucuzlatabilirler.Böyle firmaları genellikle montaj bittikten sonra ödeme yapıldıktan sonra ulaşırsınız fakat arıza için gelmezler.Bu da sizi haberleşmenizde sıkıntı çekmenize yol açar.
Yeni bir işyeri kuruyor olabilir ya da işlerinizi büyütüyor ve birden fazla şube açıyor olabilirsiniz. Her türlü koşulda, maliyeti en uygun iletişim çözümlerini bulmanız gerekecektir. Bunun için de önce santralden başlamak gerekiyor. İletişim altyapınızda, hem kullanım ihtiyaçlarınıza göre en uygun olan santral modeli yer almalı hem de gelişmeye müsait olup olmadığı sorgulanmalıdır. Sistemde iletişim ihtiyacı olarak santral dışındaki cihazların maliyetlerini de unutmamak gerekir. Günümüzde iletişim araçları seçimi kolay gözükse de, kurumsal işletmelerde iletişim yatırımı doğru şirket ve doğru cihazlar ile gerçekleştirilmiyorsa zorlu, pahalı ve uzun bir süreç yaşanacaktır.

 

Alacağınız santralın iletişimde kolaylık sağlarken maliyetlerinizi de düşürecek opsiyonel özellikler sunması önemlidir. İlk başta satın almayacağınız bazı özellikleri ilerleyen zaman içinde santralınıza ekleyerek haberleşme giderlerinizde tasarruf,  iletişimde kolaylık,  mobil çözümlerle hareketli çalışanlarla kolay ve ücretsiz iletişim gibi avantajlar sunacaktır.  Örnek vercek olursak telekomünikasyon şirketlerinden  yardım alarak, büyüyen işlerinizi gözlemlemek, görüşme trafiğiniz hakkında bilgi sahibi olmak ve gereksiz maliyetleri kontrol altında tutmak adına raporlama özelliklerini santralınıza ekleyebilirsiniz. Ya da ilk etapta ihtiyaç duymadığınız robot operatör ile karşılama ve ilgili kişilere yönlendirme anonsunu ekleyerek şirketinizin kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir, operatör trafiğini azaltabilir, dolaylı olarak iş hacmine olumlu yönde katkıda bulunabilirsiniz.

Baştada belirtiğim gibi santral kullanımında kesintisiz iletişim için güvenilir markaların tercih edilmesine dikkat edilmelidir. İletişim kesintilerine sebep olacak sistem ve altyapılar şirketlere santral fiyatı çok daha pahalıya mal olabilmektedir. Satış sonrası hizmet kalitesi ve servis yaygınlığı oldukça önemli olup, arıza/sorun çıkarmayan, yeni teknolojilerle büyük yatırımlar gerekmeden güncellenebilen santralların tercih edilmesi faydalı olacaktır. Doğru seçimler yapıp doğru iletişim çözümlerini belirledikten sonra yapılması gereken en önemli aksiyon ise santral bakım anlaşması kararıdır. Santral Bakım Anlaşması ile santralınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde uzun yıllar kullanımı sağlanabilir.

Hibrit santral tercih ederseniz özellikler ve ilgili entegrasyonlar gittikçe arttırılabilir. Sonuç olarak her kapasite ve ihtiyaca uygun santral ve iletişim çözümleri mevcuttur. Önemli olan neye ihtiyacımız olduğunu doğru belirlemek ve ihtiyaçlarımızı uzman bir işi santral olan telekom firmasına aktarmaktır.

Sözün kısası santral fiyatı ince eleyip sık dokuyun en uygun vereni bulun alın fakat profesyonel,kurumsal firmalardan almaya dikkat edin.%5 ,%10 kar edicem diye sistemi ve paranızı çöpe atmayın.


AKER TELEKOM LTD ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.tr 

ETİKET:Santral fiyatı,santral fiyatları, santral fiyat listesi, en ucuz santral fiyatı, en uygun santral fiyatı, karel santral fiyatı, karel santral fiyatları, karel santral fiyat listesi, santral alımı, santral sistemi fiyatı, santral sistemi fyatları, pbx fiyatı, pbx fiyatları, ip santral fiyatı, ip santral fiyatları, analog santral fiyatı, analoh santral fiyatları, dijital santral fiyatı, dijital santral fiyatları, hibrit santral fiyatı, hibrit santral fiyatları, otamatik santral fiyatı, otomatik santral fiyatları, tam otomatik santral fiyatı, tam otomatik santral fiyatları, alcatel santral fiyatı, alcatel santral fiyatları, alcatel oxo santral fiyatı, alcatel oxo santral fiyatları, alcatel 4200 santral fiyatı, alcatel 4200 santral fiyatları, alcatel 4400 santral fiyatı, alcatel 4400 santral fiyatları, alcatel oxe santral fiyatı, alcatel oxe santral fiyatları, alcatel lucent omni-pcx santral fiyatı, alcatel lucent omni-pcx santral fiyatları, alcatel lucent enterprise santral fiyatı, alcatel lucent enterprise santral fiyatları, karel ms26 santral fiyatı,karel ms26 santral fiyatları, karel ms26c santral fiyatı,karel ms26c santral fiyatları, karel ms26s santral fiyatı,karel ms26s santral fiyatları, karel ms26ip santral fiyatı,karel ms26ip santral fiyatları, karel ms38 santral fiyatı,karel ms38 santral fiyatları, karel ms38c santral fiyatı,karel ms38c santral fiyatları, karel ms38s santral fiyatı,karel ms38s santral fiyatları, karel ms48 santral fiyatı,karel ms48 santral fiyatları, karel ms48s santral fiyatı,karel ms48s santral fiyatları, karel ms48c santral fiyatı,karel ms48c santral fiyatları, karel ms48ip santral fiyatı,karel ms48ip santral fiyatları, karel ms128 santral fiyatı,karel ms128 santral fiyatları, karel ds200 santral fiyatı,karel ds200 santral fiyatları, karel ds200m santral fiyatı, karel ds200m santral fiyatları, karel ds200s santral fiyatı,karel ds200s santral fiyatları, karel ds200ip santral fiyatı,karel ds200ip santral fiyatları,karel ip santral fiyatı,karel ip santral fiyatları
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2024
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü