Bilgiler
GÜVENLİK SİSTEMLERİ | GÜVENLİK CİHAZLARI

GÜVENLİK SİSTEMLERİ-GÜVENLİK CİHAZLARI
 

Güvenlik Sistemleri | hd güvenlik kameralar | ip güvenlik kameraları | kayıt cihazları | kamera sistemleri | kamera kayıt |
 

Tüm küçük çaplı veya büyük çaplı iş yerleri için çok özel fırsatlar ile sizlere sunmuş olduğumuz güvenlik sistemlerini denemeye davet ediyoruz sizleri. Henüz yeni bir iş yeri açmışsanız veyahut var olan iş yerinizin güvenliği için kuşkularınız var ise sizlerde Aker telekomun en kaliteli ve uygun fiyatlı güvenlik ekipmanlarını deneyebilirsiniz. Güvenlik sistemleri sektöründe işin uzmanı olan ekibimiz ile tüm gereksinimlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda karşılayarak sizlere anahtar teslim güvenlik sistemi kuruyoruz. Yıllardır alanında uzmanlaşmış ekibimiz tüm ince ayar ve kurulumları eksiksiz bir şekilde satın alım işlemi gerçekleştikten sonra yapmaktadır. Ülkemizde bir çok iş yeri hırsızlığı olduğu için bir çok mekan sahibi güvenlik derecelerini arttırmak adına güvenlik sistemleri taktırmaktadır. Bu gibi kaygıları yüksek olan işletme sahipleri de bizlere danışarak bizlerden kaliteli bir güvenlik sistemi satın alabilirler. Böylece iş yerlerini daha fazla güvenli bir hale getirebilirler.
 
Dünya genelinde ve ülkemizde en yaygın bir biçimde kullanılan alarm, ve kameralı izleme gibi pek çok tarzda güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Bunalrın yanısıra toplu halde tüm sistem tek çalışır halde olan sistemlerde mevcuttur. Bu işletmenizin büyüklüğüne ve harcanan malzemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Onalrca çeşit güvenlik sistemi içinden mekanınıza uygun tarz ve yapıda olan ürünleri tercih ederek fazladan malzeme ve masrafa gerek kalmadan uygun bir bütçe ile güvenlik sistemini iş yerinize kurdurabilirsiniz. Her geçen zaman artan hırsızlık olayları yüzünden iş yeri sahipleri pek çok maddi kayba uğramaktadır. Bu gibi durumlara mahal vermeden sizlerde teknolojik altyapıya sahip ve kolayca yönetilebilen ve kurulabilen güvenlik sistemlerini tercih edebilirsiniz.
 
Güvenlik sistemleri uzman ekiplerce yapılması ve kurulması gereken bir sistem olduğu için tüm ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere sorunsuz ve sağlam bir sistem kurma vaadinde bulunuyoruz. Böylece hırsızlık gibi bir çok meydana gelecek olumsuz durumdan sizlerin kurtulmasını sağlıyoruz. İş yerlerine sadece alarm tarzında güvenlik sistemi isteyenlerden olabilirsiniz veya kamera sistemli bir güvenlik sistemi arzu edebilirsiniz. Yada herşey dahil güvenlik sistemi de düşünebilirsiniz. Bu tamamen hem mekana bağlı olarak değişmekte olan bir durumdur hem de sizlerin isteklerine bağlı olarak değişmektedir. Yani kısacası güvenlik sisteminde seçim ve istekleriniz tamamen size kalmıştır. Dilediğiniz tarzda bir sistemi iş yerinize uzman ekibimiz ile beraber kaliteli bir şekilde kuracağımızdan bir şüpheniz olmasın.
 
Günün 24 saati sorunsuz ve kesintisiz bir güvenlik sistemlerine ihtiyaç hisseden işletmeler için çok özel ve başka hiç bir yerde bulamayacağınız özel avantajlara sahipsiniz. En güncel yazılımlar ile bilgisayar ve kamera kayıtları ile iş yerinizi evinizden veya cep telefonunuzdan izleyebilme olanağına da ayrıca sahip olabilirsiniz. Tüm bu kurulum işlemleride dahil sizlere çok iyi fiyatlar sunarak güvenlik sistemi ihtiyacınızı gideriyoruz. İndirimli taksit avantajlı kampanyalarımızdan sizleri yararlanmaya davet ediyoruz. Bizlere web sitemizden ofisimizden ve telefon nuamramızdan ulaşarak yardımcı olmamızı istediğiniz tüm konuları bildirebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü