Bilgiler
KAREL ÜRÜNLERİ

KAREL MS26S, MS26C, MS26IP, MS38S, MS38C, MS48S, MS48C, MS48IP, DS200, DS200M, DS200IP
SANTRALLER VE ÖZELLİKLERİ


  

Karel santraller pek çok ülkeninde tercih ettiği telefon santralleri markalarından biri olarak dünya pazarında sürekli artan talep ile daha fazla büyümektedir. Karel bir çok ürünü kendi fabrikalarında kaliteli malzeme ve işçilikle üretmektedir. Teknolojik altyapısı oldukça gelişmiş ve çok iyi bir yapıya sahip olan karel markalı tüm telekom ürünleri karel tarafından belirli süreler boyunca garanti kapsamı altında bulunmaktadır. Fabrikasyon hataları veya herhangi bir arıza nedeniyle bozulan cihazlar karel servisleri tarafından onarılmaktadır. Onarılmayacak durumda olan cihazlar içinse bire bir değişim imkanı müşterilere ayrıca sunulmaktadır. Karel santraller oldukça kullanışlı ve tercih edilebilirliği yüksek bir marka halinde oluşu daha fazla ilgi görmesine sebep olmuştur. kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen firma, uzun yıllardır telekom sektörü içerisinde yerini daima üst sıralarda korumakta olan bir firmadır.

Tüm orta, büyük ve küçük işletmeler için bir çok telefon santrali türü ve omurga yapısı, altyapısı kurarak uzun yıllardır sizlere hizmet veren bir firmayız. Aker telekom olarak işin ehli uzman kadromuz ile tüm satış, onarım ve kurulum işlemlerinide sizler için yapmaktayız. Her türlü telekom malzemesinide ayrıca bizlereden temine derek daha ekonomik şartlar ile satın alım işlemleride gerçekleştirmeniz mümkün. Karel santral satışları ve kurulumlarıda uzman ekibimiz tarafından sizler için kurulum dahil fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Ayrıca ek bir masrafa gerek aklamdan sizler için kurulumdan ücret almadığımızıda belirtmek isteriz. Sizlerde işletmenizin iletişim ağını daha güçlü bir hale getirmek isterseniz karel ürünlerini seçebilirsiniz.

Karel santral fiyatları da modeline ve işletmelerin ek ihtiyaç duyduğu konulara göre değişim göstermektedir. Karel telefon santralleri dünya genelinde ve ülkemizde bir çok işletme tarafından kullanılan ve tercih edilen santral markalarından biridir. Aynı zamanda karel sandece santral üretimiyle kalmayarak pek çok telekom sektörüne yönelik ürünlerin üretimini ve satışını yapan büyük bir kuruluştur. Karel markasının üretmiş olduğu telefon santralleri bir hayli fazla ilgi gördüğü için karelde müşterilerinin sadık tutumuna dayanarak fiyatlarını makul seviyelerde tutabilmeyi başaran ender firmalar arasında yer almaktadır. Karel markası adı altında üretilen ve satılan pek çok telekom ürünü içerisinde santralin ihtiyaç duyduğu diğer ekipmanlar ve cihazlarda üretilerek satışa sunulmaktadır. Diğer cihazların fiyatları da yine makul seviyelerde olup karel garantisi altında karel yetkili satıcıları tarafından satılmaktadır. İşletmelerin ihtiyacına yönelik bir çok santral çeşidi bulunmaktadır.

Farklı markalardan daha 
ucuza ve uygun fiyata santral bulmak mümkün olsada karel kadar kaliteli bir marka dünya çapında neredeyse yok denecek kadar az sayıdadır. Karelin tercih edilebilir olmasının en büyük sebeplerinden bir kaçı ise hem kaliteli cihaz ve santral üretmesinden hem de kalitesinden ödün vermeden fiyatları bir çok kişinin kesesine uygun olarak pazarladığı içindir. Bu nedenden ötürüde karel ülkemizde ve dünyada çok tutulan markalardan birisi olmuştur. Sektörde bir çok yenilikçi teknolojiyide takip eden ve üretiminde kullanan karel santral ürünlerinde her zaman için bir numara olmuştur. Karel santral fiyatı bazı aracı satış firmalarına görede değişim göstermektedir. Bu nedenle işletmeniz için yeni bir santral almaya niyetli iseniz mutlaka ki fiyat araştırması yapmalısınız.


 

MS26 Serisi Telefon Santralleri


MS26IP
Santralla birlikte bedelsiz sunulan özellikler;
MS26C MS26S ve MS26C Ortak Özellikleri  
MS26IP Fark Yaratan Özellikleri:

MS26C modelinde ayrıca bu kullanım özellikleri vardır:
MS26IP Santralın İşletmelere Sağladığı Faydalar

Karel Mobil; MS26IP ile 3G veya WiFi ağlar üzerinden Karel Mobil sayesinde, akıllı telefon, tablet ya da dizüstü bilgisayarlar sistemin abonesi olarak sistemin özelliklerinden faydalanırlar. Hareket halinde olan çalışanlar dahili numaraları üzerinden direkt görüşme gerçekleştirebilir.

Yazılım Tabanlı Telefon; Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarda kullanılan SIP uyumlu IP telefon yazılımı Karel YT500 ile işletmelere mekandan bağımsız iletişim imkanı sağlanır.

IP DECT; Baz istasyonları, şirket veri ağı veya internet erişiminin olduğu uygun alanlara yerleştirilerek, kapsama alanının her noktasında kablosuz IP DECT el cihazları ile kesintisiz ve güvenli iletişim sağlar.Konferans; Analog aboneler için sesli konferans imkanı sunulurken, IP abonelerde video telefonlar, yazılım tabanlı telefonlar ve Karel Mobil uygulaması ile uzak noktalarda bulunan kişilerle sesli ve görüntülü konferans imkanı sağlar. Bu sayede toplantılar için harcanan süre kısalır ve aynı zamanda maliyetler düşer.

Ses Kayıt ve Otomatik Çağrı Yönlendirme; MS26IP santralda ek modül kullanmadan ve lisans bedeli olmadan Entegre EVM ile 4 kanal robot operatör ve sesli mesaj servisleri kullanımı mevcuttur. Operatörü meşgul etmeden, robot operatör ile gelen çağrılar otomatik karşılanır, arayan kisi tuşlama yaparak istediği yere bağlanır ve mesaj modülü ile mesaj bırakması sağlanır. Konuşma Kayıt Özelliği ile abonelerin iç ve dıs hatlardaki görüşmeleri kayıt edilebilir.

Görüşme Kayıt ve Raporlama Sistemleri; Web-CM ve NetCM-Net Konsol ile internet üzerinden her an her yerde kullanılabilen web yazılımları sayesinde görüşme takibi ve raporlama yapılabilir.

Yönetim ve Bakım Kolaylığı; Sistemin yönetim ve bakımı, internet üzerinden uzak erişim ile lokasyona bağlı kalmadan yapılabilmektedir.


 

MS38 Serisi Telefon Santralleri

 

4 dış hat ve 8 dahili kullanıcı kapasitesine sahip telefon santraları
 
MS38 Serisi Telefon Santralları, büyük haberleşme kolaylıklarını küçük işletmelere ve evlere sunan, 4 dış hat / 8 dahili kullanıcı kapasitesine sahip, 100' ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği olan, servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı sunan telefon santrallarıdır.


Modelleri

MS38S
MS38C
MS38S modelinin özelliklerine ek olarak:
 
 
ÇÖZÜMLER
 

MS48 Serisi Telefon Santralleri

 

MS48 telefon santral serisi, küçük ve orta ölçekli, büyümekte olan şirketler için, farklı kapasite seçenekleri ve modeller sunan, modüler telefon santralıdır. IP modeli ile ihtiyaçlara cevap veren kapasite ve mobilite seçenekleri sunar.

KAREL MS48 TELEFON SANTRALİ Modelleri:
 
MS48S
MS48C
MS48S modelinin özelliklerine ek olarak:
MS48IP
MS48S ve MS48C modellerinin özelliklerine ek olarak:

KAREL DS200 HİBRİT SANTRALLERİ

   DS200 YENİ NESİL IP İLETİŞİM SİSTEMLERİ OFİSLER, OTEL, HASTANE, BANKA, ÜNİVERSİTE, FABRİKALAR GİBİ TEK VEYA ÇOK MERKEZLİ; ORTA-BÜYÜK ÖLÇEKLİ VE/VEYA BÜYÜME POTANSİYELİNE SAHİP KURUM VE KURULUŞLARA YÖNELİK YENİ NESİL İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİDİR.
 
DS200 IP İLETİŞİM SİSTEMLERİ, SES, VİDEO VE VERİ TRAFİĞİNİN TEK KAYNAKTAN YÖNETİM VE KONTROLÜNÜ SAĞLAR. PBX, IP PBX, IP GATEWAY GİBİ BİR ÇOK ÜRÜN FONKSİYONUNU TEK YAPI ALTINDA BÜTÜNLEŞTİRİR. MOBİL HABERLEŞME ÇÖZÜMLERİ, AĞ UYGULAMALARI, BİLGİSAYAR-TELEFON ENTEGRASYONU VE ÇAĞRI MERKEZİ UYGULAMALARI SUNAR. KAPASİTELERİNE GÖRE DS200M IPDS200S IPDS200 IP VE DS200L IP OLMAK ÜZERE 4 MODEL SEÇENEĞİ, FARKLI KONFİGÜRASYONLARI VE ÇOK AMAÇLI KULLANIM ÖZELLİKLERİYLE, FARKLI BÜYÜKLÜKLERDEKİ HER İŞYERİNİN KENDİNE ÖZGÜ HABERLEŞME İHTİYAÇLARINA GÖRE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR.
 

DS200 IP İLETİŞİM SİSTEMLERİ, HER DURUMDA İLETİŞİMİ SAĞLAYAN, KOLAYLAŞTIRAN VE DAHA İLERİ NOKTALARA TAŞIYAN ESNEK, KALİTELİ, GÜVENİLİR VE İHTİYACA EN UYGUN ÇÖZÜMÜ SUNAN SİSTEMLERDİR.
 
DS200 IP YENİ NESİL IP İLETİŞİM SİSTEMLERİ, MEKANDAN BAĞIMSIZ HABERLEŞME DESTEĞİ İLE ÇALIŞMA HAYATINDA HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ SAĞLAR. ORGANİZASYON, UZAK LOKASYONLARDAKİ ÇALIŞANLARIYLA VE MOBİL ÇALIŞANLARIYLA ETKİN VE ÜCRETSİZ İLETİŞİM SAĞLAR.

ESNEK KAPASİTE
DS200L 5000 IP abone, 1000 IP dış hat, DS200DS200S ve DS200M IP iletişim sistemleri 750 IP abone ve 100 IP dış hattı destekler. Bununla birlikte DS200L IP 32000 TDM port, DS200 IP 1344 TDM port, DS200S IP 224 TDM port, DS200M IP ise 144 TDM port kapasitesine sahiptir.
ÇEVRE BİRİMİ ESNEKLİĞİ
 
  DS200 IP İletişim Sistemleri, dahili abonelerde özel IP abone ve SIP, dış hat  tarafında aynı anda SIP ile H.323 protokollerini ve yeni nesil ses sıkıştırma algoritmalarını destekler. Bu sayede farklı çevre birimleri kullanabilme esnekliğini sağlar.
 


DS200 IP İletişim Sistemleri ile kullanılabilen çevre birimleri:
IP HABERLEŞME UYGULAMALARI
IP haberleşme uygulamaları sayesinde abonelerin santral ile aynı mekanda olma zorunluluğu ortadan kalkar. Sistemin dahili aboneleri, IP telefon, yazılım tabanlı IP telefon, WiFi telefon, VoIP destekli akıllı cep telefonu gibi IP üzerinden haberleşebilen erişim birimleri ile her yerden her an kesintisiz iletişim sağlar.
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.tr
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü