Bilgiler
CLEARONE | KONFERANS CİHAZI | KONFERANS TELEFONU

CLEARONE KONFERANS CİHAZİ-KONFERANS CİHAZI-KONFERANS TELEFONU
 Clearone Konferans Cihazı

Clearone ürünlerinde kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilmiş konferans cihazlarını tercih etmeniz için en önemli sebeplerden biri sağlam oluşu ve kalitesidir. Orta ölçekli ofisler için oldukça ideal sayılabilecek olan, Clearone Konferans Cihazı tamda sizin aradığınız ve istediğini özelliklere sahip bir cihaz olarak değerlendirilebilir. İşletmenizde veya fabrikanızda veya çok farklı mekan, iş yerlerinde oldukça iyi işler başaranbilen bu cihaz sayesinde konferanslı görüşmeleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz. Elbette değişen teknoloji ve standartlara göre sürekli yeni marka ve modeller çıksada Clearone konferanslar için ideal bir konferansı sizlere vaat edebilmekte. Bu ürün sayesinde bir çok yurtiçi ve yurtdışı konferans görüşmelerinizi kesintisiz ve pürüzsüz bir ses kalitesi ile yapabilirsiniz.
 

Yeni bir ofis veya ortak ölçekli bir iş yeri açmış iseniz Clearone markası altında toplanan bir çok model konferans cihazlarından birini seçebilirsiniz. Bu seçim tamamen sizin nasıl bir ortamda görüşmeler yaptığınıza bağlı oalrak değişim gösterebilmektedir. Çok büyük iş yerleri için daha farklı modeller de denenebilir. En iyi verimi alabilmeniz için kurulum çok iyi yapılmalıdır ve kesintiye mahal vermeyecek şekilde güzel bir dizayn yaratılmalıdır. Aker telekom olarak sizlere telekom sektöründe bir çok konuda yardımcı olmaktayız. Bu konuda uzman olduğumuz alanalrdan biri olduğu için sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak adına Clearone Konferans Cihazı tercih etmenizi önermekteyiz. Kurulumu da uzman ekibimiz kısa süre içerisinde sizler için gerçekleştirip hizmetinize sunmuş olacaktır. Böylece tüm konferans telefon görüşmlerinizi aksatmadan daha verimli ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.
 
Ofis dışında ise özel olarak konferans odaları için veya toplantı odaları için üretilmiş
Clearone cihazların içerisinde çok farklı ve bol çeşit bulunmaktadır. Cihazlarda ve kurulumda oluşabilecek teknik aksaklıklarıda uzman servis elemanalrımız kısa sürede gidermektedir. Bu konuda da sizlere sonsuz destek sunmaktayız. Oluşabilecek tüm sorunları yerinde ve zamanında gidereceğimizden emin olabilirsiniz. Yurt genelinde bir çok müşteriye konferans cihazları satmakta ve kurulumu yapmaktayız. Sizlerde iş yerinizde konferans cihazına ihtiyaç duyuyor iseniz bizimle görüşmeden cihaz satın alımı kurulumu gerçekleştirmemenizi öneririz. Sizlere çok avantajlı ve taksitli imkanlarda ayrıca sunmaktayız. Devamlı olarak bizi tercih eden müşterilerimizden bize gelen geri bildirimlerin bir çoğu hep olumlu yönde olmaktadır. Bizde işimizi çok titiz bir şekilde yaparak sizlerin güvenini yıllardır kazanıyoruz.
 
İşletmenize uygun olarak tüm gerekli olan cihazları sağlayıp kurulum ve altyapı sistemini de sizler için oluşturup, konferans odasının tüm işlerini hallederek, sizlere kaliteli bir konferans ofisi, konferans odası teslim ediyoruz. Kesinlikle bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacak aksine bizimle uzun seneler boyunca daha çalışacaksınız. Tüm telekom işleriniz için bizimle müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile ulaşıp çok daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz farklı marka ve model de olan konferans cihazları içinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Küçük ve orta derecede olan işletmeler için
Clearone Konferans Cihazı sizler açısından daha uygun olacaktır ve işinizi tamamen görecektir.

 AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2024
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü