Bilgiler
Kamu Kuruluşları Santral Çözümleri | Kamu İçin Santral

Kamu Kuruluşları ve DMO İçin Santral ve İletişim Sistemleri

 


Aker Telekom her büyüklükte kamu kurum ve kuruluşuna vatandaşlar ile hızlı, etkin iletişim kurmalarını sağlayacak esnek, ölçeklenebilir, mekandan bağımsız, uygun maliyetli çağrı merkezi ve santral çözümleri size özel olarak sunuyor.

Kamu hizmetlerine talebin giderek yükseldiği ve bütçelerin sürekli azaldığı bir dönemde; kamu kurum ve kuruluşları bir yandan hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutan, bir yandan da maliyetleri düşüren gelişmiş iletişim çözümleri arıyorlar.
 
 Aker Telekom sunduğu gelişkin çok çeşitli ürün ve çözümler ile kamu personelinin daha verimli ve üretken çalışmasına yardımcı oluyor, hizmet kalitesini farkedilir şekilde arttırıyor.
 
Aker Telekom  kamu çalışanlarının farklılaşan ve değişen iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getiriyor, çalışanların iş yapma yöntemlerini değiştiriyor, kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor.
 
Kamu kurumlarının güvenlik sistemlerini, ihtiyacları göz önünde bulundurarak, gerekirse kuruma özgü entegre çözümlerle destekleyerek size öneriyor ve hayata geçiriyor.


AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
0532-285 30 60 GSM (Ali BEY)
www.akertelekom.com.tr
aker@akertelekom.com.tr
 kamu santral, kamu telefon santrali, kamu kuruluşu telefon santrali, kamu kuruluşu santral, telefon santral, telefon santralleri, kamu santral fiyatı, kamu telefon santrali fiyatı
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü