Bilgiler
TEKNİKOM | SES KAYİT CİHAZİ | VR2 | VR4 | VR8 | MY LOG |

TEKNİKOM SES KAYİT CİHAZİ
 

Teknikom Ses Kayıt Cihazı  | vr2 ses kayıt | vr4 ses kayıt | vr8 ses kayıt | vr16 ses kayıt | my log ses kayıt |

 
Ses kayıt cihazları çağrı merkezlerinin en önemli cihazları arasında yer alır. Modeline ve markasına göre değişik özellikleri barındıran ses kayıt cihazları içerisinde, Teknikom ses kayıt cihazı bir adım öne çıkan markalar arasında bulunmaktadır. Fiyat ve performans bakımından rakiplerini geride bırakan teknikom, üretmiş olduğu tüm ses kayıt cihazları modellerinde teknolojinin son nimetlerini de kullanmaktadır. Kullanışlı ve santrallerin ihtiyacını tam manasıyla karşladığı için pek çok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilmektedir. Teknikom markası sadece ses kayıt cihazı üretmez bunu yanı sıra pek çok çeşitliliği barındıran telekom ürünleri, fct cihazları, gsm terminalleri, ip telefonlar gibi cihazları da üretmektedir.
 
 
Teknikom markası uzun senelerdir bu piyasanın içerinde yer alan bilindik markalar arasında bulunmaktadır. Fiyat olarak da oldukça makul düzeyde fiyatlara sahiptir. Teknikom ses kayıt cihazı model, model değişik özellikleri ile üretilir. Teknikom modelleri genel olarak vrx ses kayıt yazılımı ile beraber kullanılmaktadır. Enerjisini bilgisayardan alır ve ekstra güç tüketmez. Toplam hat kapasitesi aynı bilgisayara 8 cihaz bağlayarak 64'e kadar çıkartılabilir. Ortam kayıt ve telsiz kayıt cihazları ile beraber aynı bilgisayarda karma bir yapı oluşturulabilme olanağına sahiptir. Hatlara yüksek empedans ile paralel bir şekilde bağlanır, Yapılan konuşmayı etkilemez. Kayıt seviyesi otomatik olarak veyahut kullanıcı tercihli olarak ayarlanabilmektedir. Bilgisayara bağlantısı usb 1.1 veya 2.0 üzerinden yapılır. Tüm gerçekleştirilen kayıtlar bilgisayarın sabit diskinde saklanır. Örnek olarak bir saat sürecek olan bir kayıt bilgisayar diskinde, 3.5 mb alanında bir yer kaplar.
 
 
Bu ve benzeri pek özelliklere sahip diğer pahalı markalara oranla sahip olduğu özellikler karşılaştırılınca hem daha fazla özelliği barındırdığı görülmektedir, hem de özelliğine göre fiyatı oldukça makul seviyede tutulmuştur. Teknikom ses kayıt cihazı pek çok alan ve kurum tarafından kullanılabilir. Bir kaç örnek vermek gerekirse, itfaiyeler, finansal kuruluşlar, çağrı merkezleri, güvenlik merkezleri, acil servisler, polis, jandarma imdat tarzında pek çok alan için bu cihaz ses kayıt cihazı olarak santrallere ek şekilde kullanılabilmektedir. Otomatik e-posta özelliği de bulunan teknikom ses kayıt cihazında, görüşülen kişiler ile ilgili çeşitli kayıtlar ve raporlar otomatik bir şekilde e-posta adresine gönderilebilmektedir. Arayan ve aranan numara gösterebilme özelliği tüm teknikom modellerinin ortak özellikleri arasındadır.
 
Pek çok özelliği dışında sağlam bir malzemeden yapılmış olmasıda bu ürünü almanızda etkili olabilir. Son derece kaliteli bir malzeme kullanılarak üretilen teknikom ses kayıt cihazı gayet sağlam yapısı ile dikkat çekmektedir. Aker telekom olarak bizlerde teknikom ürünlerini sizler için satışa sunmaktayız. Tüm santrallerin ihtiyaç duyduğu ek ilave malzemelerin bir çok türünü aker telekomdan temin edebilirsiniz. Sizlere çok cazip ve indirimli fiyatlar sunmaktayız. Gerek teknikom markası gerekse diğer markada ki ses kayıt cihazları veya farklı santral ilave cihazlarını piyasada ki fiyatlarının çok daha altında bizlerden temin edebilirsiniz. Yeni hayata geçirdiğimiz web sitemiz üzerinden de satın alım işlemi yapabilir bizlere her konuda görüş, öneri ve isteklerinizi de iletebilirsiniz.

      

AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
 
 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü