Bilgiler
IP SANTRAL | IP PBX | 0212.216 62 63

IP SANTRAL-IP PBX
 
Yeni nesil ses iletişim çözümleri olan IP santraller, esnek yapıları sayesinde farklı boyutlardaki santral ihtiyaçlarına cevap verir. Ses iletişiminin büyük ölçüde IP ortamına taşındığı günümüzde, işletmenizin yalnızca ofis iletişimi değil, uzak noktaların merkeze ve birbirleri ile olan iletişimi de sağlanmış olur.
 
Eski nesil analog santrallerde genişleme sorunu vardır. İç ve dış hat sayısı sınırlıdır, bu sayılar arttırmak istendiğinde maliyet ortaya çıkmakta, bir noktadan sonra genişleme limitlerinin sonuna gelinmekte ve yeni bir santral ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Ip PBX yeni nesil ip santral sisteminde genişleme sorunu ortadan kalkmaktadır. Sınırsız dahili hesap tanımlanabilmekte, sabit numara taşıma hizmetiyle STH operatörlerine taşınan tek numara üzerinden herhangi bir donanıma ihtiyaç olmadan sınırsız çağrı alınabilmektedir.

IP SANTRAL (ip pbx) çağrı karşılama: Robot operatörü olarak da bilinen otomatik çağrı karşılama özelliği ile tüm dış hatlara aynı anda cevap verebilir. Farklı dış hatlardan gelen çağrıları farklı menülerde karşılayıp ilgili numara ve gruplara aktarabilme özelliği, ürünü birden fazla şirketin kullanımına uygun kılar.

IP SANTRAL (ip pbx) sesli Posta: IP Santral`e bağlı tüm dahililer sesli posta kutusuna sahiptir. Kutuya bırakılan sesli mesajlar, ses dosyası olarak kullanıcının e-posta adresine yönlendirilebilir veya telefondan dinlenebilir.

IP SANTRAL (ip pbx) ses Kayıt: Ayrı bir ürüne ihtiyaç kalmadan, belirlediğiniz dahililerin görüşme ve konfereans kayıtlarını alabilirsiniz. Tüm kayıtlar tarih, saat ve dahili numarası bazında filtrelenerek dinlenebilir.

IP SANTRAL (ip pbx) raporlama: Sayı, ücret ve süre raporlarını, şirket, departman ve dahili bazında görebilirsiniz.

IP SANTRAL (ip pbx) telekonferans: Birden fazla telekonferans odasında, dilediğiniz sayıda kullanıcı ile, herhangi bir ek lisanslamaya gerek kalmadan, telekonferans yapabilirsiniz.

 
IP PBX santraller internet çağında geleneksel santrallerin yerini almışlardır. Bütün telefonlarınızın IP ağı (yerel, geniş, internet) ile birbirine bağlanmasını sağlar; böylece dünyanın neresinde olursa olsun, IP üzerinde olan ve PBX'e kaydettiğiniz tüm dahili abonelerle ofis içindeymiş gibi (ücretsiz-sınırsız) konuşabilirsiniz. Bu özelliği nedeniyle çok şubeli ya da uzak ofisli firmaların kendi aralarlarındaki telefon görüşmesi maliyetini sıfırlamaktadır.

Ayrıca diğer tüm aramalarınızı uzak mesafe telefon hizmetleri veren alternatif telekom operatörleri üzerinden çok daha düşük maliyetle yapmanıza olanak sağlar. İlave gateway satın almak ya da yeni ayarlar yapmak zorunda kalmazsınız.
IP Pbx size eski telefon servislerinizin güvenilirliğine ek olarak yeni heyecan verici gelişmiş özellikler sunar. Tüm sistemin yönetimi internet tarayıcınızdan yapılabilir ve kullanım kolaylığını azami seviyeye çıkarırsınız. İnternet ağınızda bir problem olması halinde "PSTN fallback" devreye girerek telefon görüşmelerinizin normal telekom servisleri üzerinden devam etmesini sağlar. Böylece ses iletiminde herhangi bir kayıp ile karşılaşmazsınız.
 
Ip santral  analog santrallerin yerini alan yeni nesil santral sistemidir. Dünyanın neresinden olursa olsun Ip ağında olan tüm dahilileriniz santralinize bağlanarak ofis içindeymiş gibi ücretsiz görüşebilir, santral üzerinden arama yapabilir ve gelen çağrıları cevaplayabilirler. Bu özelliği nedeniyle Ip PBX, çok şubeli ya da uzak ofisli firmaların kendi aralarlarındaki telefon görüşmesi maliyetini sıfırlamakta ve tek santral üzerinden birden fazla lokasyonunuzun santral ihtiyacını karşılamanızı sağlamaktadır. Ayrıca tek ofisteki birden fazla firmanın tek santrali kullanım olanağı sağlamaktadır.İnternet ağının bulunduğu her yerden santrale dahili olarak bağlantı yapılabilir. Böylelikle farklı lokasyonlardaki ofisleriniz santralin dahilisi olarak görüşme yapabilir, çağrı karşılayabilir, kendi aralarında sınırsız ücretsiz görüşebilir.
 
Analog telefon bağlantısı: Analog telefonlar, voip gateway (FXS) cihazlarıyla santrale dahili olarak bağlanabilir.Ip telefon bağlantısı: Ip telefonlar, internet ağının bulunduğu her yerden santrale dahili olarak bağlanabilir.

Mobil telefon bağlantısı: ip santrallere 3G veya wireless olan her yerde cep telefonuna(PDA) yüklenmiş olan SIP tabanlı yazılımlar ile santralinizin bir dahilisi olabilir ve tüm özelliklerinden eksiksiz faydalanabilirsiniz.Bilgisayar bağlantısı: Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz softphone aracılığıyla santrale dahili olarak bağlanılabilir.Birden çok voip operatörüyle herhangi bir ek donanıma ihtiyaç olmaksızın kanal sınırı olmadan ara bağlantı yapabilirsiniz, böylelikle telefon giderlerinde %70’lere varan tasarruf sağlamış olursunuz. Sabit numara taşıma hizmetiyle taşıyacağınız tek numaranız üzerinden sınırsız çağrı alabilirsiniz.
Sesli yanıt sistemi (IVR), daha önceden kaydedilmiş sesli mesajları dinleterek, arayan kişiye telefonundan tuşlama yaptırarak istenilen kişi yada departmana bağlanabilmesini sağlayabilirsiniz.

IP Santral sistemini kullanarak müşterilerinizin sipariş durumlarını, kargo durumlarını, borçlarını veya müşterilerinizle ilgili herhangi bir değişkeni sesli yanıt sistemi (IVR) üzerinden sorgulatabilirsiniz. Bu sistem ek modül olarak kullanılmaktadır.
Gelen aramalarınızda dahililere sesli mesaj bırakılabilir. Dahililere bırakılan sesli mesajlar dahilinin mail adresine .wav formatında gönderilebilir veya dahili telefon üzerinden dinleyebilir.Dahililere gelen aramalar, dahilinin cevap vermediği durumlarda isteğe bağlı olarak ilgili kişinin cep telefonuna yönlendirilebilir.Kullanmış olduğunuz bir CRM ‘iniz varsa santralinizle entegre çalıştırabilirsiniz.Gelen ve giden tüm aramalar dahili bazında santral içinde tutulmaktadır. Çağrı raporları santralin web arayüzünden görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza xls, csv, pdf formatlarında indirebilirsiniz.Flash panel ile tüm dahililerinizin anlık durumlarını görüntüleyebilirsiniz.Aynı anda birden çok kişiyle konferans görüşme yapabilirsiniz. Santral üzerinden faks alınabilirsiniz. Gelen fakslar belirtilen e-posta adreslerine pdf formatında gönderebilirsiniz.

İleri IP PBX Özellikleri

• Sınırsız Kullanıcı
• Çağrı Kabul
• Çağrı Başlatma
• Çağrı Dağıtımı (ACD)
• Carrier Tanımlama (UMTH)
• Hard IP Phone Register
• Soft IP Phone Register
• Otomatik Ses Kaydı
• Eş Zamanlı Dinleme
• Çağrı Transferi
• Çağrı Yönlendirme
• Interkom Blacklists
• Unattended Transfer
• Caller ID Called ID
• Sesli Posta
• Operatör Panel
• Web Yönetimi
• Arama Planı (LCR)
• Zil Grupları
• SIP ve IAX desteği
• Gelişmiş Raporlar
• Konferans ve Konferans Odası
• FXS – FXO – FCT ve IP Gateway tanımlama
• Gelişmiş yedek ve yedekten geri alma
• Özelleştirilebilir sesli yanıt sistemi (IVR)
• Zaman Yönetimi (Gece, gündüz, hafta sonu, resmi tatil vb.)
• CODEC (H.323 G.711 G.729 G.726 H.263 H.264 GSM iLBC Speex )
• Voicemail, Faxmail, auto-attendant, ve Music on hold özellikleri
• ACD -Automatic Call Distribution queues
• Firewall/NAT” özellikli networkleri desteği
• DISA (Harici kullanıcılara şifre korumalı olarak çevir sesi verme
 

SATIŞINI VE KURULUMUNU YAPTIĞIMIZ IP SANTRALLER


KAREL IP SANTRAL
XPEECH IP SANTRAL
SIEMENS GIGASET IP SANTRAL
MULTİTEK IP SANTRAL
NOBILIS IP SANTRAL
ALCATEL IP SANTRAL
GRANDSTREAM IP SANTRAL
 
 Ip santrallerin tüm modellerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.İp santral kapasitelerini inceleyebilir, gerekirse kredi kartı veya havale ile güvenilir olarak alım yapabilirsiniz. ip santrallerdeki indirimli ürünlerden faydalanabilir.Daha uygun ve daha ucuz olarak kampanyalı ürünlerden yararlanabilirsiniz.ip santral fiyatlarını firmamızdan email veya faks yoluyla teklif alabilir değerlendirebilirsiniz.20 yıllık telekomünikasyon sektöründe güvenilir ve müşteri menuniyetini ön planda tutan firmamız daima hizmette hazırdır.ip santrallerini kurulumunu profesyonel işinde uzmanlaşmış bir firmayala çalışmak sıkıntısız bir haberleşme sağlamak için bizi arayabilirsiniz

 
AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212.216 62 63 PBX
0212.216 60 92 FAKS
aker@akertelekom.com.tr
ETİKET: 
ip santral,ip santraller,ip santrali,ip santral sistemi,ip santral cozumleri,ip sistem,ip santral modeli,ip telefon santrali,ip telefon santralleri,ip telefon santral,ip santral fiyati, ip santral fiyatlari,ip pbx fiyati,ip pbx fiyatlari,ip pbx,ip pbx nedir,ip santral nedir,ip telefon santrali nedir,ip santral modeli,ip santral modelleri,ip pbx modeli,ip pbx modelleri 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2024
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü