Bilgiler
KAREL TELEFON SANTRALLERİ | 0212.216 62 63 PBX

KAREL SANTRALLER


    
    Ülkemizde telefon santralleri konusunda en çok tutulan markalardan biri karel santrallerdir.
Karel Telefon santralleri son kullanıcınız istekleriyle orantılı olarak analog,ip,hibrit,sayısal telefon santrali ve bir çok modeliyle üretim yapmaktadır.Ekonomik ve uygun maliyetli bir santral isteğinde bulunan kurumsal firmalar analog santralleri tercih etmiştir.Analog santral modelleri ülke şartlarına uygun olarak üretilen ms26s, ms26c, ms38s, ms38c, ms48s, ms48c, ms128dir. Günümüz teknolojisine uygun olarak ip telefon santrali modelleri ise ms26ip,ms48ip,ds200ip dir.Firmaların daha çok tercih ettiği model santral ise ds200, ds200m, ds200s hibrit santrallerdir.
Ülkenin her yerinde geniş bir servis yelpazesi bulunan
karel telefon santralleri günü birlik çözümler yerine uzun vadeli çözümler sunmuştur.
 
Tüm karel santrallerin kapasiteleri:

KAREL MS26S SANTRAL: 2 harici,6 dahili sabit kapasite santrallerdir.Gelen giden numara göstermez.
KAREL MS26C SANTRAL:2 harici,6 dahili sabit kapasite santrallerdir.Gelen giden numara gösterir.
KAREL MS26IP SANTRAL:2 harici,6 dahili sabit kapasite ve ilave ip harici dahili eklenebilen santrallerdir.Gelen giden numara gösterir
KAREL MS38S SANTRAL:4 harici,8 dahili sabit kapasite santrallerdir.Gelen giden numara göstermez.
KAREL MS38C SANTRAL:4 harici,8 dahili sabit kapasite santrallerdir.Gelen giden numara gösterir.
KAREL MS48S SANTRAL:4 harici,12 dahili kapasite başlayıp,12 harici,36 dahili kapasite santrallerdir.Gelen giden numara göstermez.
KAREL MS48C SANTRAL:4 harici,12 dahili kapasite başlayıp,12 harici,36 dahili kapasite santrallerdir.Gelen giden numara gösterir.
KAREL MS48IP SANTRAL:4 harici,12 dahili kapasite başlayıp,12 harici,36 dahili kapasite ve ilave ip harici dahili eklenebilen santrallerdir.Gelen giden numara gösterir.
KAREL MS128 SANTRAL:Dahili ve haricisinin toplamı 128 porta kadar çıkan santrallerdir.Gelen giden numara göstermez.İlave aparatlarla sadece konsolda gösterir.
KAREL DS200M SANTRAL:Dahili ve harici 144 portta kadar çıkabilen ip,sayısal,analog port ve lisans alınabilen hibrit bir santraldir.
KAREL DS200S SANTRAL:Dahili ve harici 224 portta kadar çıkabilen ip,sayısal,analog port ve lisans alınabilen hibrit bir santraldir.
KAREL DS200 SANTRAL:Dahili ve harici 1344 portta kadar çıkabilen ip,sayısal,analog port ve lisans alınabilen hibrit bir santraldir.
KAREL DS200IP SANTRAL:İp harici,dahili portları olan firma istekleri ile orantılı tasarlanan santrallerdir.


Karel santraller küçük,orta ve büyük işletmelerin kullandığı santral modelleridir.Yeni nesil iletişim ihtiyaçları olan küçük, orta ve büyük işletmelere hızlı,kaliteli çok amaçlı çağdaş iletişim için ses,görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği analog,sayısal,ISDN ve ip uyumlu hibrit çözümleri olan santrallerdir.
Karel Ip Telefon santralleri  firmaların veya kuruluşların farklı lokasyonları,birimleri arasında kurulacak ip köprüsü sayesinede uzak birimleri ile tek bir sistem gibi çalıştırabilir bu sayede karel santral
 haberleşme ile iletişim giderlerini düşmesine olanak tanır.Önde gelen Ip iletişim özelliklerini sayısal,ISDN ve ip platformlarda destekler. IP İletişim Sistemlerinin yazılımında gömülü olan bulunan ACD uygulaması  Sistemde EVM kullanılmadığında da kullanıcıya 2 kanal,4 kanal otomatik çağrı karşılama ve yönlendirme özelliklerini sunar.Konferans özelliği ile görüşmelere çoklu katılım sağlanarak konferans yapma imkanı sunar.Çağrıların özellikle IP dış hatlar üzerinden IP operatörlere yönlendirilmesi iletişim maliyetlerinde yüksek oranda tasarruf sağlar.
Karel santral fiyatlarını dilerseniz teklif olarak, firmanızın kapasitesine ve isteklerinize göre bizden talep edebilirsiniz.Sitemiz üzerinden ürünleri inceleyebilir, ürün onayından sonra kredi kartıyla peşin,taksitle veya havale ile alım yapabilirsiniz.20 yıllık karel yetkili bayisi ve satıcısı olarak alınan ürünlerin montajınıda firmamıza yaptırabilirsiniz.                  AKER TELEKOM LTD.ŞTİ  
                    0212.216 62 63 PBX
                    0212.216 60 92 FAKS
                   aker@akertelekom.com.tr 


 Online  Alışveriş İçin Tıklayınız...ETİKETLER:Karel santraller,karel telefon santraleri,karel ip santraller, karel analog santraller,karel hibrit santraller,karel dijital santraller, karel otomatik santraller,karel telefon santral fiyatları, karel santral fiyatları,karel fiyatları,karel santral kredi kartı alımı,karel ip telefon santrali,karel analog telefon santrali,karel hibrit telefon santrali,karel otomatik telefon santrali,telefon santralleri 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü