Bilgiler
HASTANE TELEFON SANTRALİ | HASTANE İÇİN SANTRALLER

HASTANE TELEFON SANTRALİ-HASTANE İÇİN SANTRALLER-HASTANE İÇİN SANTRAL FİYATLARI-HASTANE SANTRAL SİSTEMİ

          Hastaneler, bakım kalite seviyesine ek olarak, hastalarına daha konforlu, misafirperver ve daha yakın bir hizmet sunmak zorundadırlar. Hastane içerisindeki diğer yazılım ve sistemlerle entegre olabilen hastane iletişim çözümleri, çalışanlara diledikleri bilgiye yada kişiye daha çabuk erişerek, gerekli aksiyonu daha hızlı almalarına olanak sağlamalıdır.
Doğru personele doğru anda ulaşmak ve doğru tedaviyi temin etmek bir hastanenin olmazsa olmazıdır.


          Hastane telefon santralleri Mobil iletişim çözümleri hastane personelinize, nerede olurlarsa olsunlar tek numara üzerinden hızlı ve direkt erişim imkanı sunar. Diğer yandan entegre web tabanlı iletişim sistemi aplikasyonları ve unified messaging gibi iletişim hizmetleri sayesinde, PC veya akıllı cep telefonları ile esnek iletişim seçenekleri sunması sağlanmalıdır.


 
          Hastane telefon santralinin  network ve iletişim sistemi yapısı güvenilir, sağlam ve uzun ömürlü olmak zorundadır. Dağıtılabilir yönetim çözümleri, kuruluşlara, daha hızlı problem tespit edip çözme ve network ve sistem kullanımını tüm personele yayma imkânı sağlayarak, tüm kurumu daha rahat izlenebilir, yönetilebilir ve müdahale edilebilir bir yapıya dönüştürmelidir.
Sağlık kuruluşları aynı zamanda biraz da ticari mantalite ile hareket etmeli ve gelir getirecek hasta tipini kuruluşa çekerek diğer kuruluşlara göre daha rekabetçi bir strateji izlemeli ve baskı altındaki bütçeleri rahatlatmalıdır. Hastane için IP telefon santralleri aplikasyonlar maliyetleri düşürürken, diğer yandan hasta memnuniyetini de artırmaktadır.


           Hızla değişen teknoloji, yatırım yaparken biraz daha fazla düşünmeyi gerektiriyor. Hastane için telefon santrali seçerken kurumunuzun gereksinimlerine uygun santral yapısını güncel teknolojilerle kurabileceğiniz bir santral çözümü bulmanız gerekir.

           Yakın zamanda tüm ses iletişiminin internet teknolojileri üzerinden sağlanacağı gerçeği yeni yatırımlar için IP santral sistemi olması gerektiği doğrulamaktadır. hastane için santral seçerken  bu olanağı kendi altyapısı sayesinde standart olarak sağlayan santral sistemleri seçilmelidir. Kullanıcıların yerden bağımsız internet olan her yerden santral olanaklarını kullanıyor olmasının yapılan işe kattığı verim ise tartışılmaz düzeylere erişmelidir.
          Hastane için verilen santral sistemleri  altyapısı sayesinde şirket içindeki diğer uygulamalarla entegre çalışarak çalışmalara farklı bir katma değer katmalıdır. Satış, muhasebe, servis gibi birimlerin müşterilerle olan iletişimlerinde santral-uygulama entegrasyonu işleri hızlandırmasının yanısıra genel raporlama sistemlerine de bağlantı sağlanarak verimlilik raporları oluşturulmasına da olanak tanır.

          AKER TELEKOM olarak bitirdiğimiz bir çok HASTANE SANTRAL SİSTEMİ PROJELERİMİZLE ve 20 yıllık telekomünikasyon sektöründeki tecrübe ve birikimimizle kurumunuza kısa vadeli değil uzun vadeli santral sistemleri ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 
 


AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
0532-285 30 60 GSM
aker@akertelekom.com.trETİKET: hastane santrali, hastane santral, hastane için santral çeşitleri, hastane için santral fiyatı, hastane ip santral fiyatı, hastane için telefon santrali fiyatı, hastane için telefon santral fiyatı, hastane santral fiyatı, hastane santral fiyatları


 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü