Bilgiler
IP SANTRAL | IP SANTRAL FIYATLARI | IP SANTRAL FİYATI

IP TELEFON SANTRALİ | IP TELEFON SANTRAL FİYATLARI 

Ip santral teknolojinin ilerlemesi ve firma isteklerinin teknolojiyle orantılı artması sonucunda üretilmeye başlamıştır.Ip telefon santralleri normal santrallerden farklı bir çok özelliği vardır.Ip santral fiyatları ise normal santrallerden daha pahalıdır fakat yaptıkları ve özellikleri ile firmalara iletişim özgürlüğü sunar,yapılan maliyeti yıllar geçtikçe ucuz ve uygun görüşmeden dolayı ortadan kadırır.Kendi kendini amorti eden santral sistemleridir.


Ip telefon santralleri diğer şehirlerde,ülkelerde  şubesi olan,gezen personeli çok olan,metrekare alanı geniş olan(hastane,otel,fabrika gibi..),sahada personeli fazla olan,büyümekte ve sürekli gelişmekte olan kurumsal kimlikli firmalar için ideal telefon santral sistemleridir.Kurum veya kuruluşların uzak ofisleri var ise santral tek noktadan merkezden yönetilebilir.Diğer şubelere santral sistemi kurma maliyeti ortadan kalkar.Merkeze kurulan ip santral şubelerdeki personel sayısı kadar ip telefon gönderilerek internet ortamında ip santrale regaster olur.Böylelikle yan masayı arıyormuş gibi dahiliden diğer şehirdeki,ülkedeki personeli arama yapabilirsiniz.Firmalarda gezen personeliniz var ise ip santrallerde ip dect sistem çözümü ile belli noktalara ip baz istasyonu takarak masa bağımlılığından kurtulursunuz.Tüm ofis katlarında ip dectlerin çekmesine olanak tanırsınız.Dışarda sahada gezen personeliniz var ise akıllı cep telefonlara yüklenen soft-phone ile ip santrallere akıllı cep telefonları dahili olarak regaster edebilir.İnternetin çektiği her yerde dahililinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.Böylelikle hızlı iletişim ve ücretsiz iletişim sağlarsınız.


Büyümeğe elverişli veya büyüyen bir firma iseniz sıradan santrallerde kapasite artırımı ilave kartlarla yapılabilir.İlave kart takma ise santralin belirlediği portlarda ve sayıda olabilir.
İp santrallerde sınırsız dahili abone harici abone bağlanabilir.Sadece alınacak lisanslarla kapasite artabilir.Sistem değişikliğine kapasite dolduğu için gitme gereksinimi duymassınız.Ip santral modelleri çok fazladır.Bu sebepten markalı ve teknik desteği yeterli ürünleri almalısınız.Kurulum sonrası yaşayacağınız sorunları teknik destek veren firma rahatlıkla çözmesi gerekir.Ip santralde bağlanan ip dış hatlar normal hatlarla mukayese edecek olursak yarı yarıyaya daha uygun ve ucuz görüşme yaparsınız ve normal hatlar gibi sabit ücreti yoktur.Saydığımız sebepler ve özellikler doğrultusunda ilk harcıyacağınız ve teklif alacağınız ip santral fiyatları firmalara pahalıda gelse en çok tercih edilen kendi kendini amorti eden telefon santral sistemeleridir.

Ses, veri ve görüntüyü tek bir iletişim altyapısında birleştiren
 IP santral ve iletişim çözümleri her ölçekteki işletmeye klasik haberleşme yöntemlerinin yanında, VoIP, fax-over-IP, ses kayıt, konferans, görüntülü görüşme, sesli mesajların e-mail ile iletilmesi, durum bilgisi izleyebilme, anlık mesajlaşma, uzak abone ve uzak ofis iletişimi gibi gelişkin iletişim çözümleri sunuyoruz. 


Tüm sistem yapısı, sunucu üzerinde bulunan web sunucusu üzerinden programlanır ve yönetilir. Web altyapısı sayesinde sistem hem yakından hem de uzaktan rahatlıkla programlanır, yönetilir ve kişiselleştirilebilir.IP haberleşme uygulamaları sayesinde abonelerin sistem ile aynı mekanda olma zorunluluğu ortadan kalkar. 
IP santral  dahili aboneleri, IP telefon, yazılım tabanlı IP telefon, WiFi telefon, akıllı cep telefonu gibi IP üzerinden haberleşebilen erişim birimleri ile her yerden her an kesintisiz iletişim sağlar.

IP santral  kullanıcılarına mekandan bağımsız, her an her yerden hızlı ve ekonomik iletişim olanağı ile hareket özgürlüğü ve operasyonel verimlilik sağlar. Uzak aboneler de sistem özelliklerini kullanma olanağına sahip olurlar. Organizasyonun hareketli çalışanlarına erişimi kolaylaşır. IP Iletişim Platformu ile veri ağına baglı “Erişim Noktası” kullanılarak, ek bir yatırıma gerek olmadan, SIP destekli WiFi telefonlar kablosuz haberleşme için kullanılabilir.Kullanıcıların kendi telefon işlemlerini, bilgisayarlarından, tabletlerinden veya akıllı mobil telefonlarından kullanmalarına olanak sağlayan, web tabanlı uygulamadır. Zaman ve enerji verimliliği sağlar. Aboneler kendi abone web sayfaları üzerinden kendi sesli mesajları, çağrı kayıtları gibi bilgileri takip ederken, ayrıca konferans odalarını yönetebilir, günlük iletişim parametrelerini kontrol edebilirler. 


Bu ve bunun gibi bir çok özelliği bulunan IP TELEFON SANTRALLERI gününüm teknolojisine ayak uyduran gelişmeye açık santral sistemlerdir.IP SANTRAL SİSTEMİ (ippbx) alırken gereken en önemli husus teklif alacağınız firma sistemin arkasında durup yeterli teknik destek verebiliyor olmasına dikkat etmelisiniz.Gerekirse senelik veya aylık bakım sözleşmesi yapmalısınız.Bu sistemler sadece kurulum yapmakla bitmediği için sonrasındaki teknik destek çok önemlidir.AKER TELEKOM olarak ip santral alımınızda teklif vermeye ve 20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz sektörde danışmanlık yapmaya hazırız.

 

AKER TELEKOM.LTD.ŞTİ

0212.216 62 63 PBX

FAKS 0212.216 60 92

aker@akertelekom.com.tr

 
ETİKET: ip santral,ip sanraller,ip santral modelleri,ip santral sistemleri,ip santral çeşitleri, ip santral nedir,ip santral farkı, ip santral fiyatı,ip santral fiyatları,grandstream ip santral,grandstream santral,karel ip santral,karel ip santraller,karel ip santral fiyatı,karel ip santral fiyatları,grandstream ip santral fiyatı,grandstream fiyatı,grandstream fiyatları


 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü