Bilgiler
IP SANTRAL | IP PBX | IP SANTRALLER

IP SANTRAL

                

ip Telefon Santralleri


IP TELEFON SANTRALLERİNE  ihtiyaç hisseden İşletmelere özel bir çok farklı ve avantajlı fırsatlar bulunmaktadır. IP SANTRAL de sektörde en önemli açığı kapatmaka dına kaliteli ürünler sunabilen bir marka ve firma olarak göze çarpmaktadır. AKER telekom olarak bircom ip santral kurulumu ve montajını uzun senelerdir yapmaktayız. İşimizi profesyonel ekip ile gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde ip santrale ihtiyaç duyuyor iseniz, kesinlikle bizden fiyat almadan başka yerlere gitmeyin. Sizlere ve işletmenize en uygun fiyatta ve performansta bir çok markada olan ip santral kurulumunu yapıp teslim etmekteyiz.

 

Daha önce bir santral oluşturmuş ama memnun değilseniz altyapı eksikleriniz varsa bunları tamen ortadan kaldırmak mümkün. İster ilave ekipmanlar ile istersenizde komple sıfır bir ip telefon santrali kurulumu bizler aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Normal santrallere oranla  ip santral daha çok terich edilip kullanılmaktadır. Bu bir nevi işletme tarzınıza hangi santralin uyacağı ile de alakalı bir konu olarak değişebilmektedir. İhtiyacınız olan ve fazla malzemeye gerek duymayan ve sizleri daha az masrafla bu tarz sıkıntılardan ip santralleri ile kurtabiliriz. Bize sadece nasıl bir sistem istediğinizi ve bu sisteme nelerin dahil edileceğini söylemeniz yeterli olacaktır.
 

Sıfır bir ip santrali kurulumu yaptırmayı düşünüyorsanız da bizden mutlaka bilgi ve fiyat almanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. İşimizi yılların vermiş olduğu profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde kesintisiz bir biçimde devam ettirmekteyiz. Yeni işletmeler genelde ip santral alırken ve kurdururken bir takım kulaktan duyma laflar ve istekler ile hareket etmektedir. Buda aslında çok yanlıştır. Çünkü işletmenizin ihtiyacı ne ise ona yönelik çözümler üretmek ve ona uygun malzemeler kullanıp santrali oluşturmak daha çok avantajlıdır. Mekana uygun dizayn şeklide sizleri ekstra masraflardan kaçındıracaktır. Profesyonel ekibimiz mekana en uygun şekilde döşeme, kablolama ve santral kurulumunu itinalı bir biçimde düzenleyip kurmaktadır.

 

İşletmenizde kesintisiz iletişimi sağlamak adına yenilikler veya ilavelerde yapabilmekteyiz. Bu tamamen sizin isteklerinize bağlı olarak değişmektedir. Veya dilersenizde sıfırdan bir ip santrali kurabiliriz. Ülkemizde yaygın şekilde kullanılmayan başlayan ip santraller sayesinde kesintisiz ve daha az problem çıkartan santralleri kullanılmaktadır. İçlerinden bir çok marka ve değişik modeli barındıran ip santraller ile müşteri odaklı ve kesintisiz iletişime geçmek adına Bircom altyapısı ve markası kullanılarak, ip santral sizler için çok uygun koşullar ile oluşturabiliriz. Bircom ip telefon santralleri,  GSM modülü, çağrı raporlama, ses kayıt, konferans, sesli yanıt gibi pek çok ilave ekipmana gerek duymadan tek bir çatı altında toplayıp daha fazla verim almanıza ve işlerinizin daha az aksamasına olanak sağlamaktadır. Böylece ek donanımlar almadan, işletmenizi daha fazla masrafa sokmadan santral işinizi çözüme kavuşturabilme olanağına sahipsiniz. Elbette bu tamemen sizin isteğinize bağlıdır.

Aker telekom olarak sizlere IP SANTRAL,IP SANTRAL MODELLERİ VE IP SANTRAL FİYATLARI konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.


AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B
Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL
Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx

      


 
ETİKET: ip santral-ipsantraller-ip santral sistemleri-ip telefon santrali-ip telefon santralleri-ip telefon sistemleri-ip pbx-ip santral fiyatı-ip santral fiyatları-ip telefon santral fiyatı-ip telefon santral fiyatları-ip pbx fiyatı-ip pbx fiyatları-ip santral nedir-ip santral kurulumu-ip santral nasıl kurulur-ip santral modelleri-ip santral markaları-ip santral çeşitleri-ip pbx telefon sistemi-panasoniv ip santral-panasonic ip pbx-karel ip santral-ip santral-karel ip santraller-karel ip santral fiyatı-IP SANTRAL MODELLERİ-karel ip telefon santral fiyatı-ip pbx grandstream-ip santraller-grandstream ip pbx ucm6100-grandstream ucm6102 ip pbx-ip pbx panasonic-IP PBX telefonu-pbx vs ip pbx-IPG 500-IBG 1000-Karel ipg500 ip santral-karel ipg1000 ip santral-karel ds200ip-karel ds200 ip santral-karel ds200ip santral fiyatları-karel ds200ip santral fiyatları-karel ms48ip santral-karel ms48ip santral fiyatları-karel ms48ip santral fiyatı-karel ms26ip santral- karel ms26ip santral fiyatı-karel ms26ip santral fiyatları-karel ms26ip-IPG 500  fiyatı-IPG500 fiyatları-IPG1000 fiyatı-IPG 1000 fiyatları,IP SANTRAL-IP SANTRALLER-IP SANTRAL SİSTEMİ-IP TELEFON SANTRAL-IP TELEFON SANTRALLERİ


 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü