Bilgiler
FABRİKA İÇİN TELEFON SANTRALİ | TELEFON SANTRALİ FİYATLARI

FABRİKA İÇİN TELEFON SANTRALİ- FABRİKA TELEFON SANTRALİ FİYATLARI


              Sürekli artan rakipler, hızla düşen fiyatlar ve gittikçe artan ve karmaşıklaşan talep; iş hayatı üreticiler için hiç bu kadar rekabetçi olmamıştı. Donanım, yazılım, makine, hammadde, kimyasallar, ürettiğiniz ne olursa olsun kullanılan fabrika için iletişim sistemi bu rekabetçi ortamda üretkenliği arttırmanıza ve maliyetleri düşürmenize yardımcı olmalı.
             Fabrikalar ve farklı lokasyondaki birimleri Telefon Santralları ile birbirine bağlayarak, IP şebeke üzerinden ister hibrit mimaride ister pure IP mimaride tek bir sistemmiş gibi çalıştırabilir, isterseniz merkeze koyabileceğiniz tek bir sistemi her lokasyonunuz için farklı santralmış gibi kullanabilir, her bölümünüz için ayrı raporlar alabilirsiniz.
 

            Telefon santralleri rekabet ortamında işletmelerin hızla artan ve farklılaşan iletişim ihtiyaçlarını karşılarken ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getiriyor, çalışanların iş yapma yöntemlerini değiştiriyor, kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Farklı lokasyonlar hatta kıtalarda çalışan personelin iletişimini gelişmiş ve etkin çözümler ile sağlanıyor, tedarik zinciri ve müşterilerle daha hızlı ve daha verimli çalışabilmek mümkün oluyor. 


             Fabrikalar ve bölge ile satış birimleri arasında,  ip telefon Santrallarını kullanarak, hizmet kalitesini yükseltirken, bir yandan da tasarruf sağlayarak teknolojinin üstünlüklerinden yararlanabilirsiniz.
 
            Fabrika santralinize IP Dect Sistem çözümleri ile fabrika alanınızda oluşturacağınız kapsama alanında kablosuz iletişim olanağı sağlayabilirsiniz.

           Telefon Santrallarının, alternatif operatör, webden tıkla konuş, VoIP, profesyonel süre sınırlandırması ve yönlendirme yetenekleri ile aylık sabit telefon giderlerinizi azaltabilirsiniz.
 
           Fabrikanıza kurduğunuz telefon santrali ile Görüntülü IP telefonlar, sesli yanıt ve ses kayıt sistemleri, mobil ve dect çözümleri, CTI ve TAPI entegrasyonları ile hız, konfor ve kalitenizi artırabilir, teknolojiyi bünyenizde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
AKER TELEKOM olarak bitirdiğimiz bir çok fabrika santral sistemi projeleri ve 20 yıllık telekomünikasyon sektöründeki tecrübe ve birikimimizle kurumunuza kısa vadeli değil uzun vadeli santral sistemleri ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 

AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
0532-285 30 60 GSM
aker@akertelekom.com.tr

ETİKET
fabrika santrali, fabrika santral, fabrika için santral çeşitlerifabrika için santral fiyatıfabrika ip santral fiyatıfabrika için telefon santrali fiyatı, fabrika için telefon santral fiyatıfabrika santral fiyatıfabrika santral fiyatları
 

AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2024
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü