Bilgiler
SANTRAL SES KAYIT CİHAZI

SANTRAL SES KAYIT CİHAZI
SANTRAL GÖRÜŞME KAYIT CİHAZI

 

                                          
 

Telefon santralleri için sadece santral kurarak yetinmemek gerekir. Çünkü santralin ek olarak bir çok cihaza ve ekipmana ihtiyacı vardır. Bazı marka ve modellerde her ne kadar bu ihtiyacın sayısı fabrika çıkışı ile azaltılsa da yinede pek çok zaman ilaveler gerekmektedir. Santral ses kayıt cihazı yine santraller açısından oldukça önemli konular arasındadır. Ses kayıt cihazlarının sesleri net ve sorunsuz bir biçimde kayıt altına alabilmesi gerekmektedir. Ucuz ve uyduruk markaların da piyasada olan rekabete girerek, cihaz üretip çok ucuz fiyatlara satmaktadırlar. Fakat bu tür cihazları kesinlikle satın almamanızı öneriyoruz çünkü bu tür cihazlar her ne kadar ses kayıt etmeyi başarabilsede ileride başınızı ağrıtacak sorunlar teşkil edecektir. Bu da sizler açınızdan iyi olmayacağı için bu tarz cihazlardan uzak durmalısınız.
 
 
Santral ilave cihazlarının pek çoğunu aker telekom olarak sizler için satışa sunmaktayız. Bir çok markanın özel yetkili satıcısı olduğumuz için sizlere daha ekonomik fiyatlar sunabilmekteyiz. Aynı zaman da bazı dönemler çok özel indirimler ve kampanyalarda yapmaktayız. Bu gibi kampanyalı ürünleri ve fiyatları çok cuzi miktarlara kadar inmektedir. Tüm santral ilave cihazları ve malzemelerini tek bir noktadan yani aker telekomdan satın alan müşterilerimiz içinde ayrıca çoklu alım kampanyamızdan yararlandırarak ürünlerin tamamında belirli miktarlarda indirim yapmaktayız. Sadece bir kaç ürün alacak müşterilerimiz içnide yine piyasada faaliyet gösteren bir çok satıcıdan daha uygun fiyata ürünleri satmakta ve pazarlamaktayız. Her türlü santral ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olmak için web sitemizi de devreye sokarak sizlere daha hızlı yardım imkanı sunuyoruz. Santral ses kayıt cihazı kampanyalarımız da zaman, zaman yapılmakta ve sizlere haber verilmektedir.
 
 
Santrallerde bulunması kesinlikle tavsiye edilen ve sesleri kayıt altına almak için önemli cihazlardan biri olan santral ses kayıt cihazı ile müşterileriniz ile görüşmeler sağlarken aynı zamanda da o yapılan görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Ses kayıt cihazlarında pek çok farklı ekstra özelliklerde bulunmaktadır. Bu marka ve modele göre değişim göstermektedir. Santraller için kayıt cihazları alırken hangi özellikleri barındırdığını ve ne şekil kayıtlar yapabildiğini kesinlikle satın alım yapmadan önce inceleyip bilgi sahibi olmalısınız. Yeni kurmayı düşündüğünüz ve santralinizde var olmayan ses kayıt cihazlarını ekstra olarak satın almalısınız. Bazı yeni nesil santrallerde markaya göre değişmekle beraber ses kayıt cihazları ekli şekilde olabilmektedir. Bunuda satın almadan önce göz önünde bulundurabilirsiniz.
 
 
Tüm santraller için farklı olarak sisteme dahil edilen santral ses kayıt cihazı vardır. Kayıt cihazı almadan önce santraliniz ile uyumluluğunu test etmeniz denemeniz gerekebilir. Veya satın alacağınız firmaya bu konuda danışabilirsiniz. Böylece hangi marka ve türde bir santral kullanıyorsanız ona uygun şekilde santral ses kayıt cihazı almanız gerekmektedir. Baız santraller de ses kayıt cihazları uyumluluk göstermediği için çalışmayabilir. Bu sebepten ötürü bir çok ilave cihaz için geçerli olan uyumluluk kontrolü yaptırmalısınız. Aker telekom olarak sizlere her türlü santral ilave cihazları için yardımcı olmakta ve ürünleri temin etmekteyiz.


         

AKER TELEKOM 

Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
 

ETİKET: santral ses kayıt,santral ses kayıt cihazı,telefon santrali ses kayıt cihazı,ses kayıt cihazı fiyatları,ses kayıt cihazı fiyatı,vr ses kayıt cihazı,vr ses kayıt cihazı fiyatı,teknikom ses kayıt cihazı,karel santral ses kayıt,karel santral ses kayıt cihazı,karel ses kayıt, teknikom ses kayıt cihazı fiyatı,karel santral ses kayıt fiyatı,karel santral ses kayıt cihazı fiyatı,karel ses kayıt fiyatı,teknikom ses kayıt cihazı fiyatları,karel santral ses kayıt fiyatları,karel santral ses kayıt cihazı fiyatları,karel ses kayıt cihazı, 


 

AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü