Bilgiler
Hastane,Medikal Kuruluş Santral Çözümleri | Hastane için Santral

Hastane ve Medikal Kuruluşlar İçin İletişim Sistemleri (telefon santralleri) ve Çözümleri

 


AKER TELEKOM  farklılaşan ve değişen iletişim ihtiyaçlarını karşılarken ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getiriyor, sağlık çalışanlarının iş yapma yöntemlerini değiştiriyor, kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor.
 
Sürekli artan ve farklılaşan hasta talepleri karşısında sağlık kuruluşları kısıtlı sayıdaki nitelikli sağlık çalışanlarının daha verimli ve üretken çalışmasına ihtiyaç duyuyor. Sağlık kuruluşları bir yandan hata toleransı olmayan hizmetlerinin kalitesini arttırmaya çalışırken bir yandan da maliyet artışlarını kontrol etmek için çaba gösteriyor. AKER TELEKOM bu sektörel güçlüklerin aşılmasına yardımcı olmak için sağlık kuruluşlarına gelişmiş iletişim çözümleri sunuyor. AKER TELEKOM  size özel iletişim çözümleri ile sadece hasta bakım kalitesinin artırılması için çalışanlar ve sağlık personeli arasındaki işbirliğini kolaylaştırmıyor, hastalar ve aile üyeleri ile etkili iletişim kurulmasına da yardımcı oluyor.
 
AKER TELEKOM   hastane telefon santrali uygulamaları için özel yapılandırılmış, sürekli hareket halinde olan sağlık personelinin hastanenin her noktasına “tek numara” ile hizmet sunabilen, ölçeklenebilir, gelişmiş özellikler ile zenginleştirilmiş, web-tabanlı yönetim ile desteklenen ve yeni nesil ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilen çözümler size sunar.


 
HASTANE ACİL KOD SİSTEMİ YAZILIMI:Hastaneler ve Kamuya açık alanlarda kullanılabilecek olan uyarı sistemlerine acil kod sistemi denir. Standart olarak Hastanelerde Mavi,Pembe ve Beyaz kod uygulamalarında kullanılabilmektedir.Kurumun Telefon santraline entegre olarak 1111,2222,3333 gibi sağlık bakanlığı tarafından yayınlanmış ulusal Mavi kod pembe kod ve Beyaz kod alarmları için tasarlanmıştır.Sisteme Çağrı cihazı , Dect telefonlar ve GSM cep telefonları tanımlanabilir. Gelen uyarılar sistemde tanımlı kişi ya da kişilerin mobil cihazlarına gerekli uyarıyı yazılı olarak gönderir.Sistemde oluşan tüm uyarılar Web tabanlı raporlama arayüzü ile raporlanabilmektedir. 
Acil Uyarı Sistemleri POCSAG standartlarına uygun olarak pager sistemleriyle entegre bir şekilde güvenli mesajlaşma sağlamaktadır. Ayrıca DECT telefon sistemleri, Analog, Dijital, VOIP, Mobil Telefonlarla tam uyumlu şekilde çalışmaktadır.


HASTANE ACİL KOD SİSTEMİ SUNUCUSU:Hastane içerisinde kullanılmakta olan Versatile ve Comfort serisi ürünlerin çalışmasını denetleyen ,Web Arayüzü ile raporlamalara imkan sağlayan Aynı zamanda Binada Kullanılmakta olan diğer sistemler ile entegrasyon sağlamamıza olanak sağlayan Sunucudur.  Linux tabanlı yapısı sayesinde sağlam güvenilir bir alt yapı sağlar.
 • Linux İşletim Sİstemi
 • Tam yedekli Mimari
 • Sisteme Bağlı Tüm modüllerin Arıza takibi ve bildirimleri
 • Ses Kayıt Modulu ( Comfort Serisi ürünler için geçerlidir)
 • Wifi Mobil Telefonlar ile Mesaj Entegrasyonu
 • Dect Telefonlar ile Mesaj entegrasyonu
 • Çağrı Cihazları ile Mesaj Entegrasyonu
 • Telefon Santrali entegrasyonu ile Kurum dahili telefonlarından Acil Kod başlatılıp Sonlandırılması
 • IP , PRI , BRI , Analog Bağlantı 
 • Yangın Sistemleri ile Entegrasyon ( Modbus , Bacnet , Özel TCP bağlantı tipleri)
 • CCTV Sistemleri İle Entegrasyon (Seri Port, Özel TCP bağlantı Tipleri)
 • RFID Sistemler ile Entegrasyon (Web servis,Özel TCP bağlantı tipleri)
 • HBYS sistemleri ile entegrasyon (Web Servisler ,SOA tabanlı mimari,Özel TCP bağlantı tipleri)
 •  Aydınlatma Otomasyonu ile Entegrasyon ( Modbus,KNX,Analog IO,Özel TCP bağlantı tipleri)
 • Acil ve Genel seslendirme sistemleri ile entegrasyon(otomatik anons okutulması ,Acil durumların anons sisteminden bildirimi) 
 
AKER TELEKOM  her büyüklükteki sağlık kuruluşunun hastalar ve hasta aileleri ile hızlı, etkin iletişim kurmalarını sağlayacak esnek, ölçeklenebilir, mekandan bağımsız, uygun maliyetli çağrı merkezi çözümleri de sunuyor.

 


AKER TELEKOM LTD.ŞTİ
0212-216 62 63 PBX
0212-216 60 92 FAKS
0532-285 30 60 GSM (Ali BEY)
www.akertelekom.com.tr
aker@akertelekom.com.tr


hastane santral, hastane santrali, hastane telefon santrali, hastane santral modelleri, hastane santral çeşitleri, hastane santral fiyatları, hastane telefon santral fiyatı, hastane telefon santralleri, dispanser santrali, dispanser telefon santrali, dişçi telefon santrali, sağlık ocağı telefon santrali ,sağlık ocağı santral
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2024
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü