Bilgiler
KAREL SANTRALLER | 0212.216 62 63 | TELEFON SANTRALLERİ

KAREL SANTRALLER -TELEFON SANTRALLERİ

            
 
Tüm orta, büyük ve küçük işletmeler için bir çok telefon santralleri türü ve omurga yapısı, altyapısı kurarak uzun yıllardır sizlere hizmet veren bir firmayız. Aker telekom olarak işin ehli uzman kadromuz ile tüm satış, onarım ve kurulum işlemlerinide sizler için yapmaktayız. Her türlü telekom malzemesinide ayrıca bizlereden temine derek daha ekonomik şartlar ile satın alım işlemleride gerçekleştirmeniz mümkün. Karel santrallerin satışları ve kurulumlarıda uzman ekibimiz tarafından sizler için kurulum dahil fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Ayrıca ek bir masrafa gerek aklamdan sizler için kurulumdan ücret almadığımızıda belirtmek isteriz. Sizlerde işletmenizin iletişim ağını daha güçlü bir hale getirmek isterseniz karel ürünlerini seçebilirsiniz.

 
Karel santraller pek çok ülkeninde tercih ettiği telefon santralleri markalarından biri olarak dünya pazarında sürekli artan talep ile daha fazla büyümektedir. Karel bir çok ürünü kendi fabrikalarında kaliteli malzeme ve işçilikle üretmektedir. Teknolojik altyapısı oldukça gelişmiş ve çok iyi bir yapıya sahip olan karel markalı tüm telekom ürünleri karel tarafından belirli süreler boyunca garanti kapsamı altında bulunmaktadır. Fabrikasyon hataları veya herhangi bir arıza nedeniyle bozulan cihazlar karel servisleri tarafından onarılmaktadır. Onarılmayacak durumda olan cihazlar içinse bire bir değişim imkanı müşterilere ayrıca sunulmaktadır. Karel santraller oldukça kullanışlı ve tercih edilebilirliği yüksek bir marka halinde oluşu daha fazla ilgi görmesine sebep olmuştur. kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen firma, uzun yıllardır telekom sektörü içerisinde yerini daima üst sıralarda korumakta olan bir firmadır.

 
Karel telefon santrallerinin modeleri pek çok işletme tarafından kullanılan bir santral türüdür. Genelde pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle de orta ve küçük düzeyde oluşturulmuş olan işletmeler için santral iletişimi konusunda pek çok ek ilave yardımcı ekipmanı ile bir santralden beklenen her türlü verimi gösterebilen ve işlerinizin daha hızlı akmasını sağlayan karel santraller ile işletmenizin iletişim yükünü azaltabilirsiniz. Aynı zamanda daha prestijli ve daha hızlı bir telefon santrallerine de kavuşmuş olursunuz. Karel markası hem ülkemizde hem de dünya çapında kullanılan ve rağbet gören markalar arasında yerini uzun yıllar önce almıştır. Telekom sektörünün önde gelen bir markası haline dönüşen karel, santral dışında da pek çok telekom ürünü üreten ve satışını gerçekleştiren bir firma olarak tanınmaktadır.


Karel santrallerin tüm modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilir,teklif alabilirsiniz..Dilerseniz kredi kartı,havale ile alım yapabilirsiniz.Alım sonrası işinde uzman,güvenilir,güler yüzlü personelemizden santral montaj desteği isteyebilirsiniz.25 yıllık telekomunikasyon tecrübemizle daima hizmette hazırız.
 

      


AKER TELEKOM 
Adres:Uğur1 Sok.Balcı Apt.No:12/B Mecidiyeköy-Şişli  / İSTANBUL
Teknik Servis: 0212-955 05 05 Telefon: 0212-216 62 63 pbx
ETİKET: Karel santraller,karel santral,telefon santralleri,telefon santrali,telefon santrali fiyatlari,karel santral fiyatlari,santraller,santral fiyatlari,karel fiyatlari,telefon santralleri,ucuz santraller,uygun santraller,analog santraller,hibrit santraller,ip santraller,sayısal santraller,dijital santraller,otomatik santraller
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2019
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü