Bilgiler
UNİVERSİTE İÇİN TELEFON SANTRALLERİ | 0212.216 62 63 PBX

UNİVERSİTE İÇİN TELEFON SANTRALLERİ VE FİYATLARI


Özel veya kamu Üniversiteleri için sürekli azalan kaynaklarla eğitim kalitesini ve eğitimci üretkenliğini arttırmaya çalışıyor. Hızla artan verimlilik ihtiyacı ancak gelişmiş, yaygın, yönetilebilir, güvenli ve kesintisiz bir iletişim ağı ile karşılanabiliyor.
 
Aker Telekom kampüs uygulamaları için yapılandırılmış, kampüsün her noktasına “tek numara” ile hizmet sunabilen, ölçeklenebilir, gelişmiş özellikler ile zenginleştirilmiş, web-tabanlı yönetim ile desteklenen ve yeni nesil ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilen size özel çözümler sunar.
 
Aker Telekom farklılaşan ve değişen Okul, Üniversite ve Eğitim Kurumları için Telefon Santrali ihtiyaçlarını karşılarken ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getiriyor, egitimcilerin iş yapma yöntemlerini değiştiren, kolaylaştıran ve hızlandıran sistemlerle size özel üniversite telefon santral çözümleri sunarak haberleşmenizi sorunsuz olarak yapmanızı sağlıyor.


            


   ETİKET:üniversite için santral,üniversite santral modelleri,üniversite santral kurulumu,üniversite santral fiyatları,eğitim kurumu santral fiyatları,eğitim kurumu telefon santral fiyatları,kurs için santral,kurs için santral fiyatı,dersane santral fiyatı,dersane için santral


 
AKER TELEKOMÜNİKASYON HİZ.LTD.ŞTİ © 2020
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Haberler Haberler
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü